Alle(dro)go.pl - ciekawe aukcje

Luźne gadki o wszystkim
Awatar użytkownika
jakub_bb
Forumowicz
Posty: 1154
Rejestracja: 05 mar 2010, 23:47
Auto: Audi A4 B6
Model: 1.9 TDI AWX
Skąd?: Bielsko-Biała

Alle(dro)go.pl - ciekawe aukcje

Post autor: jakub_bb »

w sumie tak :D
Lubek
Forumowicz
Posty: 7
Rejestracja: 28 maja 2012, 20:05

Alle(dro)go.pl - ciekawe aukcje

Post autor: Lubek »

Witam Panowie,

Przypadkowo wpadłem na dyskusję o moim tolku :-P Więc muszę Wam wyjaśnić że w naszym cudownym kraju sprzedaż auta jest co najmniej dziwna, czy ja mam wystawić ten samochód za 20 tys. zł żeby go sprzedać? Niestety za taką cenę nikt nawet nie zadzwoni... oświadczam że elementy takie jak el. fotele, klima, komputer, tempomat, ESP, airbag i ogólnie elektryka są 100% sprawne! 3 tyg. temu auto przyjechało do kraju z uszkodzonymi tylnymi prawymi drzwiami, mam oczywiście zdjęcia uszkodzenia. Proszę o wycenę ile muszę podnieść cenę żeby go sprzedać

Pozdrawiam, Maciej
jonson22
Forumowicz
Posty: 788
Rejestracja: 04 wrz 2009, 00:36
Auto: ...
Model: ...
Skąd?: Warszawa

Alle(dro)go.pl - ciekawe aukcje

Post autor: jonson22 »

Lubek, I powiedź nam jeszcze że przebieg jest oryginalny? :shock: Nie samą elektryką się jeździ :P co z droższymi podzespołami ?
Awatar użytkownika
lucassiuss
Forumowicz
Posty: 475
Rejestracja: 12 cze 2011, 13:17
Auto: Seat Toledo 1M
Model: 1.9 TDI ASV
Skąd?: Smardzewice

Alle(dro)go.pl - ciekawe aukcje

Post autor: lucassiuss »

Lubek pisze:Przypadkowo wpadłem na dyskusję o moim tolku


przypadkowo dobre hehe dołączył dzisiaj i odrazu twój tolek^^^^^ a i moderatorzy znowu zaśpiewaja to co zawsze^^
jonson22
Forumowicz
Posty: 788
Rejestracja: 04 wrz 2009, 00:36
Auto: ...
Model: ...
Skąd?: Warszawa

Alle(dro)go.pl - ciekawe aukcje

Post autor: jonson22 »

Lubek, Jedna z przednich lamp jest zamiennikiem ? Do tego zderzak przód dziwnie spasowany lub źle zrobione zdjęcia :) gałkę od biegów ty wymieniałeś ? i jak co to daj VIN może być na pw
Lubek
Forumowicz
Posty: 7
Rejestracja: 28 maja 2012, 20:05

Alle(dro)go.pl - ciekawe aukcje

Post autor: Lubek »

Trafiłem tu naprawdę przypadkowo :-) generalnie w celu ogłoszenia toledo, nie byłem świadomy że są tu komentowane auta z allegro, a w zasadzie wyśmiewane. Kolego jonson22, jeśli chodzi o mechanikę, silnik pracuje równo, jest bardzo dynamiczny, płynnie przyspiesza, nie kopci i zapala na "strzał", z zawieszenia nie dobiegają żadne hałasy i stuki, rzadko zdarzają mi się tak utrzymane, nie ma co ukrywać stare auta. Prawa lampa jest zamiennikiem i przedni zderzak nie jest idealnie spasowany z błotnikami, prawdopodobnie miało jakąś przygodę we Francji, wkońcu 11 lat jeździł po drogach a nie stał w garażu na kocu przykryty przyścieradłem :-P gałka biegów jest obciachowa, wiem :mrgreen: jeśli uda mi się kupić oryginalną na 6 biegów w rozsądnej cenie to na pewno ją wymienię. Auto długo stało na placu, Francuzi oddali go dopiero w dużym pakiecie w rozsądnej cenie. Przebieg jest oryginalny co widać po stanie wnętrza, mogę podesłać jutro dodatkowe zdjęcia foteli i kierownicy, można też sprawdzić po VIN: VSSZZZ1MZ1B060500. Pozdro dla lucassius, mieszkałem kiedyś w TM
Awatar użytkownika
bartekmk
Forumowicz
Posty: 1669
Rejestracja: 05 mar 2011, 20:55
Auto: Seat Toledo 1M
Model: ASV++
Skąd?: Katowice

Alle(dro)go.pl - ciekawe aukcje

Post autor: bartekmk »

za mały przebieg jak na 2001 rok, chyba ze to ten 1 na 100 ktory malo jezdzil.

Lubek pisze:Przebieg jest oryginalny co widać po stanie wnętrza

jak ktos dba to i przy 400kkm moze tak wygladac.

jakbym teraz szukal auta i bylo by blizej to na pewno bym sie zainteresowal;]
Lubek
Forumowicz
Posty: 7
Rejestracja: 28 maja 2012, 20:05

Alle(dro)go.pl - ciekawe aukcje

Post autor: Lubek »

Wiem że auto potrafi być zadbane przy dużym przebiegu, nie chce nikogo na siłę przekonywać bo i tak wiadomo że w autach powyżej 10 lat bardziej liczy się stan techniczny niż wskazania licznika. Osobiście i tak wole auto z przebiegiem 200kkm z zachodu niż polskie salonowe wytłuczone z 100kkm.

bartekmk pisze:za mały przebieg jak na 2001 rok, chyba ze to ten 1 na 100 ktory malo jezdzil.

Lubek pisze:Przebieg jest oryginalny co widać po stanie wnętrza

jak ktos dba to i przy 400kkm moze tak wygladac.

jakbym teraz szukal auta i bylo by blizej to na pewno bym sie zainteresowal;]


Dlatego postanowiłem zaoferować go na konkretnym forum, bo wiadomo że dziadek go nie kupi ;-) Nie każdy ma 25 tys. zł na igłę która i tak igłą nie jest (chyba że ktoś kupił nowego w salonie i przez 10 lat tylko na niego patrzył :mrgreen: ), zresztą na oryginalną lampę i gałkę biegów zawsze opuszczę :mrgreen:
Awatar użytkownika
Roxon40
Moderator
Posty: 4506
Rejestracja: 14 lis 2009, 22:37
Auto: Renault
Model: Laguna III 2.0 140KM PB
Skąd?: Zabrze

Alle(dro)go.pl - ciekawe aukcje

Post autor: Roxon40 »

To ja dodam tylko jedno. To nie jest TOP SPORT jak kolega podal w aukcji.
....... Było 121,8 KM i 253,1 Nm .......
....... Było 137,1 KM i 303,2 Nm .......
....... Było 154,5 KM i 339,7 Nm .......
:diabelek: EcuProject :diabelek:
:one: Jest 140 KM i 195 Nm Pb :582:
Awatar użytkownika
tony
Zasłużony
Posty: 2725
Rejestracja: 18 maja 2008, 20:26

Alle(dro)go.pl - ciekawe aukcje

Post autor: tony »

Lubek pisze:Dlatego postanowiłem zaoferować go na konkretnym forum,

zanim wystawisz go u nas na forum proponuję się zapoznać z regulaminem giełdy :)
ciężka rola handlarza w pl - wszystko wypatrzą i zakwestionują :lol:
Pozdrawiam użytkowników Seata Toledo. Dziękuję wam za dobroć i za modlitwy. Z serca wam błogosławię.
Serdetschnje posdrawjam Toledziakuf
Tony
ODPOWIEDZ