[ALL] Nowe nieseryjne radio

Wszystko o waszym audio w samochodzie.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
jakub_bb
Forumowicz
Posty: 1154
Rejestracja: 05 mar 2010, 23:47
Auto: Audi A4 B6
Model: 1.9 TDI AWX
Skąd?: Bielsko-Biała

[ALL] Nowe nieseryjne radio

Post autor: jakub_bb »

Sony, a z tych co wysłałeś to zdecydowanie brałbym Pionka, a na pewno nie Sony, kenwood jakoś też średnio, może Alpine? JVC też są spoko
serek
Forumowicz
Posty: 29
Rejestracja: 11 wrz 2011, 09:22

[ALL] Nowe nieseryjne radio

Post autor: serek »

szczerze to wolał bym poczekać trochę doskładać waluty i przywalić coś konkretnego
serek
Awatar użytkownika
regii.kr
Forumowicz
Posty: 903
Rejestracja: 12 sie 2009, 19:47
Auto: Seat Toledo 1M
Model: 1.9 TDI
Skąd?: Kraków

[ALL] Nowe nieseryjne radio

Post autor: regii.kr »

Awatar użytkownika
damian1231795
Forumowicz
Posty: 459
Rejestracja: 17 maja 2011, 22:46
Auto: Seat Toledo 1M
Model: 1.8 20V
Skąd?: Kielce

[ALL] Nowe nieseryjne radio

Post autor: damian1231795 »

Sony jeśli chodzi o dźwięk to najlepiej zagra KENWOOD. Z kolegą kupiliśmy pioneery 2300ub i jemu nie działało wejście pod wzmak, musiał je sprzedać i kupił właśnie takiego kenwooda i na samych głośnikach gra dużo lepiej niż ten pioneer. Ten DEH-3400UB ma taki sam wzmacniacz jak mój stary 2300ub tylko wygląd ładniejszy. U mnie na serii gra to według mnie dobrze. Teraz jak bym zmieniał to było by to coś takiego , ale nie że bym cię namawiał ;-)
regii.kr wyprzedziłeś mnie ale dobrze radzisz koledze :-D
Zauważyliście, że każdy jadący wolniej od nas to palant, a szybciej - szaleniec???

Nic na siłę , lewy pas , gaz i płynę ......:)
Awatar użytkownika
jakub_bb
Forumowicz
Posty: 1154
Rejestracja: 05 mar 2010, 23:47
Auto: Audi A4 B6
Model: 1.9 TDI AWX
Skąd?: Bielsko-Biała

[ALL] Nowe nieseryjne radio

Post autor: jakub_bb »

damian1231795, Pioneery mają bardzo rozbudowane ustawienia dźwięków, więc może nie ustawiliście wszystkiego, bo te ustawienia są bardzo poukrywane. Niektóre opcje się ustawia nawet na wyłączonym radiu.

A tak na marginesie to żadne nowe radia mi się jakoś nie podobają, może mi się wydaje ale kiedyś te radyjka robili dużo ładniejsze.

Kiedyś miałem takiego http://allegro.pl/pioneer-deh-p4800mp-c ... 29030.html i był mega zarąbisty, możliwości ustawień były mocno rozbudowane, filtry dolno, górno przepustowe itd. do tego świetna obsługa wzmacniacza z poziomu radia. Pomimo, że nie ma USB kupiłbym go jeszcze raz, miał za to AUX in :)
Awatar użytkownika
damian1231795
Forumowicz
Posty: 459
Rejestracja: 17 maja 2011, 22:46
Auto: Seat Toledo 1M
Model: 1.8 20V
Skąd?: Kielce

[ALL] Nowe nieseryjne radio

Post autor: damian1231795 »

jakub_bb pisze:damian1231795, Pioneery mają bardzo rozbudowane ustawienia dźwięków, więc może nie ustawiliście wszystkiego, bo te ustawienia są bardzo poukrywane. Niektóre opcje się ustawia nawet na wyłączonym radiu.

Uwierz mi że menu mojego pionka znam na pamięć i lepiej się go nie da ustawić. Ciekaw jestem jak można coś ustawić na wyłączonym radiu, chyba że chodzi Ci o menu ustawień początkowych?
Zauważyliście, że każdy jadący wolniej od nas to palant, a szybciej - szaleniec???

Nic na siłę , lewy pas , gaz i płynę ......:)
Awatar użytkownika
regii.kr
Forumowicz
Posty: 903
Rejestracja: 12 sie 2009, 19:47
Auto: Seat Toledo 1M
Model: 1.9 TDI
Skąd?: Kraków

[ALL] Nowe nieseryjne radio

Post autor: regii.kr »

można ustawiać na wyłączonym radiu w pionkach ale w niskim modelu to jest niestety nie dostępne jeśli chodzi o funkcje audio , co do ustawień audio to z niskiej półki clarion wypada najlepiej ma regulację częstotliwości i ma sterowanie filtrami ma regulacje bass średnie wysokie co do tych modeli co podałeś to albo kenwood albo sony pioniera odradzam :)

[ Dodano: 2012-05-27, 18:38 ]
damian1231795 pisze:
jakub_bb pisze:damian1231795, Pioneery mają bardzo rozbudowane ustawienia dźwięków, więc może nie ustawiliście wszystkiego, bo te ustawienia są bardzo poukrywane. Niektóre opcje się ustawia nawet na wyłączonym radiu.

Uwierz mi że menu mojego pionka znam na pamięć i lepiej się go nie da ustawić. Ciekaw jestem jak można coś ustawić na wyłączonym radiu, chyba że chodzi Ci o menu ustawień początkowych?


wyłączasz radio i przytrzymujesz funkcje audio albo funkcje główne i tam masz niektóre z funkcji audio :)
Awatar użytkownika
ilek8822
Forumowicz
Posty: 166
Rejestracja: 30 mar 2011, 23:21

[ALL] Nowe nieseryjne radio

Post autor: ilek8822 »

Awatar użytkownika
regii.kr
Forumowicz
Posty: 903
Rejestracja: 12 sie 2009, 19:47
Auto: Seat Toledo 1M
Model: 1.9 TDI
Skąd?: Kraków

[ALL] Nowe nieseryjne radio

Post autor: regii.kr »

dobre ale straszna choinka w nocy :-P
spec
Forumowicz
Posty: 842
Rejestracja: 27 sty 2010, 20:44
Auto: Seat Toledo 1M
Model: 1.9 TDI
Skąd?: Rzeszów

[ALL] Nowe nieseryjne radio

Post autor: spec »

Miałem kiedyś starszego Pionnera deh 30 i grał naprawdę fajnie ale to radio nadaje się raczej do muzyki pop.
Seria wystarczy niby ale brakuje trochę niskiego basu.
A może niższą alpine?
http://allegro.pl/alpine-cde-120rr-cde- ... 42851.html

A co możecie polecić z 6xRCA oprócz tego kenwooda co podałem?
ODPOWIEDZ