[ALL] Klimatyzacja

Tematy ogólno-techniczne
ODPOWIEDZ
szymekgd
Forumowicz
Posty: 4280
Rejestracja: 27 lip 2010, 14:22

[ALL] Klimatyzacja

Post autor: szymekgd »

skaza24 pisze:Heh a jaka jest standardowa oferta ?


Nie bardzo rozumiem do czego zmierzasz, w ofercie dostajesz serwis klimy i uzupelnienie czynnika, przewaznie 100g w cenie, w zeszlym roku nie bylo innej opcji, a za dodatkowa ilosc doplacasz i tu przy normalnej ofercie w granicach 80zl za cala usluge, masz cene 10zl/100g i tyle (mniej wiecej) czynnik kosztuje w hurtowniach. Wiadomo, ze grupony to sredni interes, bardziej reklama, wiec sprzedawcy kombinuja z ofertami zeby wyjsc na swoje...
Michal
Awatar użytkownika
skaza24
Forumowicz
Posty: 219
Rejestracja: 17 maja 2009, 22:50

[ALL] Klimatyzacja

Post autor: skaza24 »

szymekgd pisze:Nie bardzo rozumiem do czego zmierzasz, w ofercie dostajesz serwis klimy i uzupelnienie czynnika, przewaznie 100g w cenie, w zeszlym roku nie bylo innej opcji, a za dodatkowa ilosc doplacasz i tu przy normalnej ofercie w granicach 80zl za cala usluge, masz cene 10zl/100g


Do niczego nie zmierzam tylko w TYM ROKU widziałem inne oferty zresztą przykład mojej.
Dlatego pisze jaka to standardowa bo są różne tylko zależy od lokalizacji .

szymekgd pisze:Wiadomo, ze grupony to sredni interes, bardziej reklama, wiec sprzedawcy kombinuja z ofertami zeby wyjsc na swoje...


taaa... Jeśli pełny serwis klimy z ozonowaniem i innymi pierdami w to wchodzącymi po pięciu latach nic nie robienia z nią i uzupełnienie prawie połowę brakującego czynnika w kwocie 89 złoty w tym grouponie to średni interes to ja nie wiem gdzie wy mieszkacie i za ile u Was te zabiegi robią, może w kwocie do 40 zł ?
W mojej okolicy podpięcie do tej maszyny i zrobienie tego wszystkiego to koszt 150-230 złoty w zależności jaki partacz to zrobi
Faktycznie średni interes zaoszczędzić koło 100 zeta
BCB 1.6 16V 105 KM

Komp: STAG-4 eko
Reduktor: AC R01
Wtrysk: HANA 2000

http://toledoclubpolska.pl/viewtopic.php?t=1249

Obrazek
Awatar użytkownika
kornat
Forumowicz
Posty: 2452
Rejestracja: 13 lis 2009, 21:48
Auto: Seat Toledo 1M
Model: 1.9 TDI AHF
Skąd?: Tarnobrzeg

[ALL] Klimatyzacja

Post autor: kornat »

skaza24, chyba go źle zrozumiałeś. Piszę że średni interes ale dla zakładu.
Awatar użytkownika
skaza24
Forumowicz
Posty: 219
Rejestracja: 17 maja 2009, 22:50

[ALL] Klimatyzacja

Post autor: skaza24 »

kornat pisze:skaza24, chyba go źle zrozumiałeś. Piszę że średni interes ale dla zakładu.


Możliwe że źle zrozumiałem bylem przekonany że piszemy o naszych interesach i korzyściach co warto i gdzie a nie interesach warsztatu czy interes się dobrze kręci

Ale mniejsza już o to ważne że jam zadowolony i mi chłodno :D
BCB 1.6 16V 105 KM

Komp: STAG-4 eko
Reduktor: AC R01
Wtrysk: HANA 2000

http://toledoclubpolska.pl/viewtopic.php?t=1249

Obrazek
szymekgd
Forumowicz
Posty: 4280
Rejestracja: 27 lip 2010, 14:22

[ALL] Klimatyzacja

Post autor: szymekgd »

kornat pisze:skaza24, chyba go źle zrozumiałeś. Piszę że średni interes ale dla zakładu.


Dokladnie ;) Na poczatku grupon zabieral ok.50% wartosci , teraz nie wiem.
Michal
daniello111
Forumowicz
Posty: 6
Rejestracja: 19 maja 2012, 09:36

[ALL] Klimatyzacja

Post autor: daniello111 »

Witajcie. mam pytanko pare dni temu przestala dzialac mi klima tak poprostu, wpiolem w kompa i pokazal blad czujnik temperatury za schowkiem wiec kupilem nowy i wymienilem lecz dalej nic klima nie dziala!!! zapala sie gwiazdka wszystko jest ok ale zauwazylem ze nie zalacza sie sprezarka co o tym sadzicie?
dan
Pery
Forumowicz
Posty: 17
Rejestracja: 01 mar 2012, 14:31

[ALL] Klimatyzacja

Post autor: Pery »

lukogi pisze:wymieniłem dzis wentylatory na zamienniki nowe z gwarancja na rok za 220zł i klimka zaczeła śmigać że hoho nie wiem czy ze szczęscia anginy nie dostane :mrgreen:



Mam pytanko, gdzie kupiłeś te wentylatory? I czy one są dwubiegowe? Podaj mi szczegóły jak nazwa firmy i numer katalogowy. Pozdrawiam.
daniello111
Forumowicz
Posty: 6
Rejestracja: 19 maja 2012, 09:36

[ALL] Klimatyzacja

Post autor: daniello111 »

Ok!!! klima naprawiona okazalo sie ze instalacja elektryczna byla wadliwa popalone bezpieczniki itd... ale dziala dzis bede sie mrozil:-)
dan
szymekgd
Forumowicz
Posty: 4280
Rejestracja: 27 lip 2010, 14:22

[ALL] Klimatyzacja

Post autor: szymekgd »

daniello111 pisze:ale dziala dzis bede sie mrozil:-)


Na wybrzezu bez klimy mozna sie dzis mrozic :-D
Michal
Awatar użytkownika
bartekmk
Forumowicz
Posty: 1669
Rejestracja: 05 mar 2011, 20:55
Auto: Seat Toledo 1M
Model: ASV++
Skąd?: Katowice

[ALL] Klimatyzacja

Post autor: bartekmk »

http://youtu.be/6Ph-WMKHsqE co to moze byc? napinacz? kompresor?
ODPOWIEDZ