Toledo II z silnikiem 1.6

Toledo II generacji
ODPOWIEDZ
luckd

Toledo II z silnikiem 1.6

Post autor: luckd »

Dzięki panowie, w takich razie chyba go sobie odpuszcze.
siwy_a1
Forumowicz
Posty: 326
Rejestracja: 25 lis 2009, 01:25

Toledo II z silnikiem 1.6

Post autor: siwy_a1 »

Panowie o lusterkach już kiedyś dyskutowaliśmy ;)
Ja mam produkcję 2002, rocznik modelowy 2003 i oryginalnie mam małe prawe lusterko :-P Z tego co pamiętam, to nawet wlepka tak mówi.
siwy_a1
Awatar użytkownika
krotki1269
Forumowicz
Posty: 106
Rejestracja: 21 kwie 2012, 21:09
Auto: 1M
Model: 1.8 20v AGN
Skąd?: nowy dwór mazowiecki

Toledo II z silnikiem 1.6

Post autor: krotki1269 »

siemionek78
Forumowicz
Posty: 119
Rejestracja: 30 paź 2010, 20:44

Toledo II z silnikiem 1.6

Post autor: siemionek78 »

widac ze wyswietlacz klimatronica nie wyswietla wszystkich pol, galka zmiany biegow chyba po wymianie, brak jednej sruby w mocowaniu grila na wysokosci tabliczki .Tyle zauwazylem
Awatar użytkownika
krotki1269
Forumowicz
Posty: 106
Rejestracja: 21 kwie 2012, 21:09
Auto: 1M
Model: 1.8 20v AGN
Skąd?: nowy dwór mazowiecki

Toledo II z silnikiem 1.6

Post autor: krotki1269 »

a wymiana tego wyświetlacza jest droga? bo znając życie jak zaczął się psuć to padnie do końca;) Ale ogólnie samochód warty jest swojej ceny i obejrzenia, czy odpuścić go sobie i szukać dalej?
Awatar użytkownika
kornat
Forumowicz
Posty: 2452
Rejestracja: 13 lis 2009, 21:48
Auto: Seat Toledo 1M
Model: 1.9 TDI AHF
Skąd?: Tarnobrzeg

Toledo II z silnikiem 1.6

Post autor: kornat »

Samego wyświetlacza nie wymienisz no chyba że uda Ci się gdzieś taki dobrać i przerobić ale to jest zadanie dla ogarniętych ludzi :) Musiałbyś wymienić cały panel a to koszt ok. 200zł. Co do mieszka to niestety jest to eko-skóra czyli jakość marna.
Awatar użytkownika
krotki1269
Forumowicz
Posty: 106
Rejestracja: 21 kwie 2012, 21:09
Auto: 1M
Model: 1.8 20v AGN
Skąd?: nowy dwór mazowiecki

Toledo II z silnikiem 1.6

Post autor: krotki1269 »

ja niestety jestem z tych "zielonych" więc z tym będzie problem;) wiem z doświadczenia jak takie drobnostki mogą zebrać się do kupy zepsuć nerwów i przy okazji uszczuplić portfel, więc odpuszczam i szukam dalej...
Dzięki za pomoc! :)
Awatar użytkownika
Maestro_86
Forumowicz
Posty: 574
Rejestracja: 16 mar 2011, 18:40
Auto: Audi A4 B6
Model: 1.9 TDI AWX
Skąd?: Kielce

Toledo II z silnikiem 1.6

Post autor: Maestro_86 »

krotki1269, Jesli odpuszczasz to auto ze względu na "uszkodzony" wyświetlacz climatronika i wytarty mieszek zmiany biegów to powodzenia w poszukiwaniu auta 13 letniego :-D bardziej pomartwiłbym się przesuniętym pasem przednim bo to widać po śrubach... ale z drugiej strony wszystkie naklejki na pasie są i szczeliny równe.. Ogónie to jak auta nie zobaczysz to nie będziesz wiedział. Mnie się ten egzemplarz podoba.
Fuck false, true love, and enjoy life ! ;
Moja Seacina :) http://toledoclubpolska.pl/viewtopic.php?t=4758
I Audiczka... http://toledoclubpolska.pl/viewtopic.php?t=7432
Awatar użytkownika
krotki1269
Forumowicz
Posty: 106
Rejestracja: 21 kwie 2012, 21:09
Auto: 1M
Model: 1.8 20v AGN
Skąd?: nowy dwór mazowiecki

Toledo II z silnikiem 1.6

Post autor: krotki1269 »

Maestro_86, wiem i wszyscy się ze mnie śmieją, że jestem bardzo wybredny, ale nie stoję pod ścianą nie goni mnie czas więc mogę sobie trochę powybrzydzać;) A ten był po pierwsze dla mnie trochę za drogi (wymiana podstawowych rzeczy na starcie + na bank jeszcze coś do wymiany), a po drugie wolę mniej skomplikowane naprawy, bo z climatronikiem jak ktoś przy wymianie się nie popisze i coś spie**** to będę się bujał a ja zawsze do takich rzeczy mam szczęście - nawet jak założyłem tutaj konto to się przekonałem:)
ODPOWIEDZ