Toledo II z silnikiem 1.8 20V

Toledo II generacji
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Sony
Administrator
Posty: 7083
Rejestracja: 20 sty 2009, 20:09
Auto: Seat Toledo 1M
Model: 1.9 TDI ASV++
Skąd?: Piotrków Tryb.
Kontakt:

Toledo II z silnikiem 1.8 20V

Post autor: Sony »

Nr 1
- mieszek ściorany nieziemsko
- w przebieg nie wierzę
- to drewno w ogóle mi się nie podoba, lecz wiadomo można zmienić

Trzeba się z bliska mu przyjrzeć ;)

Nr 2
Jestem skłonny uwierzyć w to co napisał sprzedający, + za fajne felgi, ale wiadomo, że nie dla nich się auto kupuje.

Nr 3
- brak kilku zaślepek na aucie
- co do sarny to ciekawe jak ją walnął, że zderzak bardzo nie ucierpiał (zdjęcia miło byłoby zobaczyć jakieś)

Po mojemu jechać, obejrzeć i tyle w temacie.
Awatar użytkownika
kornat
Forumowicz
Posty: 2452
Rejestracja: 13 lis 2009, 21:48
Auto: Seat Toledo 1M
Model: 1.9 TDI AHF
Skąd?: Tarnobrzeg

Toledo II z silnikiem 1.8 20V

Post autor: kornat »

Sony pisze:Nr 1
- mieszek ściorany nieziemsko
- w przebieg nie wierzę
- to drewno w ogóle mi się nie podoba, lecz wiadomo można zmienić

Trzeba się z bliska mu przyjrzeć

Dodam do tego że mi nie bardzo pasuje podłoga pod wykładziną w bagażniku.
Sony pisze:- co do sarny to ciekawe jak ją walnął, że zderzak bardzo nie ucierpiał (zdjęcia miło byłoby zobaczyć jakieś)

Może już zabitą potrącił :D
Awatar użytkownika
Maurer
Forumowicz
Posty: 17
Rejestracja: 12 lut 2012, 13:16

Toledo II z silnikiem 1.8 20V

Post autor: Maurer »

pierwszego unikaj, sony opisał już dlaczego. Drugi wydaje się najbardziej konkretny. Sprawdź w nim dokładnie elektrykę, wrocław chyba był trochę zalany w 2010. Nawet wspomnij o tym, zobaczysz reakcję gościa ;-)
W trzecim chyba nie ma klimy, jeśli kupisz to będziesz w najbliższe lato żałował :lol:
Szejker
Forumowicz
Posty: 12
Rejestracja: 19 kwie 2012, 21:03
Auto: Seat 1M
Model: 1.6 16V BCB
Skąd?: Radom

Toledo II z silnikiem 1.8 20V

Post autor: Szejker »

Ok, dzięki panowie.

No cóż, jeśli chodzi o egzemplarz z Kielc to przyznam, że auto wygląda dość podejrzanie, przebieg na 99% kręcony (189k czyli jeden z ulubionych w kraju :D) a mieszek wiadomo. Dodatkowo w bagażniku psiknięte na czarno, a z tego co wiem nie wychodziły takie z fabryki :P W sumie jest niedaleko mnie ale mimo wszystko chyba jednak odpuszczę.

Co do drugiego to też wydawał mi się najlepszy z tym, że przede mną byłaby daleka podróż , więc na razie chyba jeszcze poczekam, a nóż trafi się coś z łódzkiego/świętokrzyskiego.

Z trzecim też zastanawiały mnie "uszkodzenia" od sarny, niby tylko zderzak trochę pęknięty, a większe spustoszenie potrafi zrobić kot (znam to z autopsji :D).

No nic, poszukuje dalej, dzięki jeszcze raz :)
Awatar użytkownika
krotki1269
Forumowicz
Posty: 106
Rejestracja: 21 kwie 2012, 21:09
Auto: 1M
Model: 1.8 20v AGN
Skąd?: nowy dwór mazowiecki

Toledo II z silnikiem 1.8 20V

Post autor: krotki1269 »

Pomożecie mi ocenić ten samochód, bo jest kawałek ode mnie a ja nie mam zbyt dużego doświadczenia, a też nie chcę tracić czasu na marne...

http://otomoto.pl/seat-toledo-signo-C23922747.html

dzwoniłem do tego kolesia 21.04 i powiedział cytuję:" nic nie jest do roboty, bezwypadkowy i podczas przeglądu który robiłem w poprzednim tygodniu tylko jest lekki wyciek spod głowicy, prawdopodobnie uszczelka"
Co śmieszniejsze dzień po naszej rozmowie edytował ogłoszenie i napisał że przegląd robił 19.04... Więc już nie wiem czy jest w ogóle sens jechania do niego.
szymekgd
Forumowicz
Posty: 4280
Rejestracja: 27 lip 2010, 14:22

Toledo II z silnikiem 1.8 20V

Post autor: szymekgd »

krotki1269 pisze: napisał że przegląd robił 19.04


Napisal,ze przeglad jest wazny do 19.04.2013, co nie zmienia faktu, ze zrobiony 19.04.2012.
Michal
Awatar użytkownika
Tolo20V
Forumowicz
Posty: 63
Rejestracja: 12 wrz 2011, 12:11

Toledo II z silnikiem 1.8 20V

Post autor: Tolo20V »

krotki1269, Tolek wydaje sie utrzymany , a jak piszesz ze kawalek od Ciebie to jedz sprawdzic. ;-)
Moc Jest Bogiem Prędkość Nałogiem Seat Podstawą 20V Zabawą :]
Awatar użytkownika
krotki1269
Forumowicz
Posty: 106
Rejestracja: 21 kwie 2012, 21:09
Auto: 1M
Model: 1.8 20v AGN
Skąd?: nowy dwór mazowiecki

Toledo II z silnikiem 1.8 20V

Post autor: krotki1269 »

Oglądałem tego Tolka i powiem szczerze samochód bardzo zadbany, jeżeli dobrze zobaczyłem to tylko znalazłem jedno ognisko rdzy, a tak to zewnętrznie nie było się do czego doczepić. Niestety tylko ten wyciek... w połączeniu z wymianą rozrządu i płynów prawdopodobnie bym wykorzystał swój budżet, a jeszcze jakby było coś z głowicą to byłbym w czarnej d****, dlatego chyba sobie odpuszczę i poszukam dalej;)

A co do przeglądu to po prostu miałem podejrzenia, że mogło być coś "na lewo", bo wiem z doświadczenia że (przynajmniej kiedyś) wystarczyło dostarczyć dokumenty i w przeciągu tygodnia wracają z podbitym przeglądem:)
piterkrp
Forumowicz
Posty: 7
Rejestracja: 11 lut 2012, 00:07

Toledo II z silnikiem 1.8 20V

Post autor: piterkrp »

Nie kieruj się wyglądem, najlepiej niech zobaczy go ktoś komu nie zależy jak Tobie na kupnie i spojrzy na to zimnym okiem. Ludzie w większości kierują się wyglądem, właśnie zadbany, alu felgi itp. trzeba patrzeć na serduszko (silnik) i blacharkę ponieważ tego sam nie zrobisz, a odpicować i doczyścić nawet lakier możesz samemu i jak dla mnie to cała przyjemność pobyć z moim Tolkiem.

[ Dodano: 2012-05-08, 22:54 ]
Polecam zakupić na allegro czujnik grubości lakieru, działa na zasadzie magnesu i jest wielkośći długopisu. Prymitywne ustrojstwo, ale pomaga w oglądaniu samochodu. Ja brałem sobie czujnik do oględzin pojazdu i przytykając go do dachu błotników progów i innych miejsc łatwo poznawałem gdzie jest szpachla bo tam czujnik nie przylegał i dawał efekt jakbym dotykał do plastiku, a nie metalu podziałka się nie wysuwała, a gdzie dobrze trzymał.
Awatar użytkownika
Maurer
Forumowicz
Posty: 17
Rejestracja: 12 lut 2012, 13:16

Toledo II z silnikiem 1.8 20V

Post autor: Maurer »

piterkrp

te czujniki za drobne na batoniki to szajs jak dla mnie. Goś przyjechał z takim do mojego brata oglądać RAV4. Mierzył cały samochód ze 3 razy. Chwalił, że cały przód piękny i nic nie robione. Tylko, że rok wcześniej cała maska była u lakiernika :-P

Najważniejsze to aby blacharka była dobrze zrobiona :-) I dobrze tu kolega radzi, weź lepiej kogoś ze sobą. Wiem to z autopsji, że łatwo się napalić na samochód :lol:
ODPOWIEDZ