Kupujemy Laptop/Netbook

Luźne gadki o wszystkim
loockas

Kupujemy Laptop/Netbook

Post autor: loockas »

Roxon40 pisze:Acera


Podaj model. Poczytam, bo tak jak pisałem też szukam...
Awatar użytkownika
Sznurek
Forumowicz
Posty: 65
Rejestracja: 10 lip 2011, 21:58

Kupujemy Laptop/Netbook

Post autor: Sznurek »

Jak kupujecie Asusa to poczytajcie forum : http://vip.asus.com/forum/topic.aspx?bo ... uage=pl-pl

Czy jakieś problemy,niedociągnięcia występują w danym modelu
Obrazek
Awatar użytkownika
Roxon40
Moderator
Posty: 4505
Rejestracja: 14 lis 2009, 22:37
Auto: Renault
Model: Laguna III 2.0 140KM PB
Skąd?: Zabrze

Kupujemy Laptop/Netbook

Post autor: Roxon40 »

Acer Aspire One 722 prawie taki jak w pierwszym linku co podałem tylko ma procesor o oznaczeniu C50
....... Było 121,8 KM i 253,1 Nm .......
....... Było 137,1 KM i 303,2 Nm .......
....... Było 154,5 KM i 339,7 Nm .......
:diabelek: EcuProject :diabelek:
:one: Jest 140 KM i 195 Nm Pb :582:
dude88pl
Forumowicz
Posty: 498
Rejestracja: 03 lis 2010, 17:50

Kupujemy Laptop/Netbook

Post autor: dude88pl »

Seat Toledo II 1,8 20V Signo + LPG 2003r.
Obrazek
Awatar użytkownika
tony
Zasłużony
Posty: 2725
Rejestracja: 18 maja 2008, 20:26

Kupujemy Laptop/Netbook

Post autor: tony »

dell vostro z opcją gwarancji 3 lata nbd :)
Sprawdź tutaj - http://www.x-kom.pl/
Pozdrawiam użytkowników Seata Toledo. Dziękuję wam za dobroć i za modlitwy. Z serca wam błogosławię.
Serdetschnje posdrawjam Toledziakuf
Tony
Awatar użytkownika
jakub_bb
Forumowicz
Posty: 1154
Rejestracja: 05 mar 2010, 23:47
Auto: Audi A4 B6
Model: 1.9 TDI AWX
Skąd?: Bielsko-Biała

Kupujemy Laptop/Netbook

Post autor: jakub_bb »

dude88pl, zależy do jakiego grania :)
bo do neta to wystarczy Ci nawet 6 letni laptop :-P
Online
Awatar użytkownika
DzieX
Administrator
Posty: 3171
Rejestracja: 22 cze 2011, 09:58
Auto: Seat
Model: Toledo 1M
Skąd?: Nadarzyn
Kontakt:

Kupujemy Laptop/Netbook

Post autor: DzieX »

Polecam coś marki IBM/Lenovo. Ja mam IdeaPad Y530 już długo i działa świetnie. Nie zepsuł się ani razu, jest pancerny, dobrze wykonany, nie widać po nim w ogóle używania no i zawias klapy chodzi jak nowy.
SEAT Toledo .:R32 4x4: forum facebook blog | VW Polo | RENAULT Laguna | SEAT Leon
Awatar użytkownika
marek_igor
Forumowicz
Posty: 2000
Rejestracja: 29 wrz 2011, 06:32
Auto: Alfa 166
Model: 2.4 jtd
Skąd?: Niepołomice

Kupujemy Laptop/Netbook

Post autor: marek_igor »

IBM z serii think pad są nie do zajechania, pancerna obudowa i matowa matryca. Mialem kiedys takiego, super sprzet nie do zajechania. Potem mialem Lenovo też fajny sprzet, ale juz sprzedalem i smigam na 12calowym netbooku ASUS z serii eePC, potrzebuje tylko neta i nic wiecej wiec wystarcza, a bateria przy siedzeniu na necie trzyma 7-8 godzin. Teraz się trochę zużyła ale 4h jeszcze trzyma :)
Awatar użytkownika
vwir
Zasłużony
Posty: 2838
Rejestracja: 20 lis 2009, 09:58
Auto: DS5, Leaf
Model: 2.0HDI, EE
Skąd?: okolice Krosna

Kupujemy Laptop/Netbook

Post autor: vwir »

przyszedł czas na zmianę lapka na nowy. co byście mi polecili? będzie służył do zwykłego przeglądania neta i czasem do grania :-P nie ukrywajmy 15 maj się zbliża :-D :-D :-D


Ja chyba jakiś stary już jestem, bo nie wiem, o co chodzi z 15 maja... Generalnie jeśli chcesz na lapku pograć to szukaj takiego z kartą graficzną która ma dedykowaną pamięć (a nie dzieloną). Akurat z IdeaPad Y530 miałem do czynienia - to był swojego czasu świetny wybór. No ale teraz to nowego już nie znajdziesz. Acera nie polceam - te, z którymi miałem do czynienia były średnio wykonane (dość delikatne, widać oszczędności w każdym miejscu). Nieco bardziej pancerne sa Delle, Toshiby (nie te najtańsze modele), Samsungi. Dobrym pomysłem jest kupno nieco tańszego laptopa i za resztę kasy dołożenie dysku SSD. To naprawdę robi DUŻĄ różnicę. Miałem zmienić mojego lapka na coś nowszego, ale zamiast tego kupiłem SSD-ka i śmiga lepiej niż niejeden nowy ;)
Awatar użytkownika
Kuri22
Forumowicz
Posty: 172
Rejestracja: 16 mar 2012, 19:36
Auto: Seat Toledo 1M
Model: 1.6 8V AKL
Skąd?: Piaseczno/Warszawa

Kupujemy Laptop/Netbook

Post autor: Kuri22 »

DzieX pisze:Polecam coś marki IBM/Lenovo. Ja mam IdeaPad Y530 już długo i działa świetnie. Nie zepsuł się ani razu, jest pancerny, dobrze wykonany, nie widać po nim w ogóle używania no i zawias klapy chodzi jak nowy.


Też ma Y530 i był już 2 razy na gwarancji. A napęd dvd jak nie działał tak nadal nie działa.
“Z jaką maksymalną prędkością można przejechać ten zakręt? Z każdą…” (Sobiesław Zasada)
Obrazek
ODPOWIEDZ