Toledo II z silnikiem 2.3 V5 + LPG

Toledo II generacji
ODPOWIEDZ
mietek 111

Toledo II z silnikiem 2.3 V5 + LPG

Post autor: mietek 111 »

dzięki za wsparcie , ostatnio przejechałem się 300km , sprzedający oznajmił ze lekkie pęcheżyki to to przebolałem bym sobie dał rade , zajechałem na miejsce a auto po gradobiciu, wgnioty jak od kasztanów, mówię kolesiowi że mógł powiedzieć bo szkoda mego czasu i pieniędzy , na to on że zapomniał w rozmowie tel dodać takiego małego szczegółu
mariusz88
Forumowicz
Posty: 465
Rejestracja: 04 gru 2011, 22:01
Auto: 1M
Model: 2.3 v5 aqn
Skąd?: zambrów

Toledo II z silnikiem 2.3 V5 + LPG

Post autor: mariusz88 »

niestety nie udało się obejrzeć auta, winna aura, cały dzień deszcz ze śniegiem padał także nie pomogłem... :-/ ale zapytam w temacie w regionie czy ktoś może widział auto
mietek 111

Toledo II z silnikiem 2.3 V5 + LPG

Post autor: mietek 111 »

no dzieki ale temat względny sprzedający oświadczył , sprzęgło takie sobie wysoko bierze , czyli pewnie do wymiany, środek po przecierany zniszczony, na gazie lekkie falowanie obrotów, amorki takie sobie drzwi i zderzak malowane ale to szczegół, dobrze że sprzedający w miarę szczery czyba odpuszczę to auto. poszukam dalej.
Zygmin
Forumowicz
Posty: 7
Rejestracja: 04 sty 2012, 22:16

Toledo II z silnikiem 2.3 V5 + LPG

Post autor: Zygmin »

Witam! na początek link do aukcji:
http://otomoto.pl/seat-toledo-C23819960.html
i pytania: na początek może jest to auto z klubu? Byłoby łatwiej, natomiast jeśli nie może ktoś zna tego seata, i czy warty jest żeby się nad nim zastanowić. Będę na weekend majowy niedaleko Gdańska to się przejadę obejrzeć, ale może do tego czasu jakieś opinie się pojawią na jego temat?
Awatar użytkownika
Sony
Administrator
Posty: 7083
Rejestracja: 20 sty 2009, 20:09
Auto: Seat Toledo 1M
Model: 1.9 TDI ASV++
Skąd?: Piotrków Tryb.
Kontakt:

Toledo II z silnikiem 2.3 V5 + LPG

Post autor: Sony »

Ciekaw jestem czemu tylko przedni zderzak jest z wersji Top Sport i czemu są lampy zmienione. Szkoda, że zdjęć silnika nie ma, bo to mogłoby co nieco powiedzieć.

Jednak sztuka warta zainteresowania, także jak będziesz w pobliżu to obejrzeć możesz :)
Awatar użytkownika
kornat
Forumowicz
Posty: 2452
Rejestracja: 13 lis 2009, 21:48
Auto: Seat Toledo 1M
Model: 1.9 TDI AHF
Skąd?: Tarnobrzeg

Toledo II z silnikiem 2.3 V5 + LPG

Post autor: kornat »

Zygmin, nadkoli z przodu nie ma zderzak i lampy z przodu zmieniane. Pewnie stłuczka ale jaka to na realu powinno wyjść.
P.S. A co swojego TDI sprzedajesz?
Zygmin
Forumowicz
Posty: 7
Rejestracja: 04 sty 2012, 22:16

Toledo II z silnikiem 2.3 V5 + LPG

Post autor: Zygmin »

Fakt, braku nadkoli nie zauważyłem a zderzak przedni z top sporta, może dlatego że top sport to był silnik 2,3 z 170 km a tutaj 150.. Szwagier mi sugerował żeby uważać na auta w których jest stosunkowo świeżo założony gaz.. No ale jak już pisałem skoro będę w okolicy pofatyguje się zobaczyć co to to jest. Jeśli ktoś miałby jeszcze jakieś sugestie to słucham. TDI planuję sprzedać.
Awatar użytkownika
Roxon40
Moderator
Posty: 4505
Rejestracja: 14 lis 2009, 22:37
Auto: Renault
Model: Laguna III 2.0 140KM PB
Skąd?: Zabrze

Toledo II z silnikiem 2.3 V5 + LPG

Post autor: Roxon40 »

To że zderzak i lampy zmienione nie oznacza że stłuczka bardziej obstawiam że ktoś chciał sobie upiększyć auto choć stłuczka podstawą tuningu więc można się przyjrzeć.
Brak nadkoli albo nie założył albo od za szerokich opon wytarły się i nie zakładał ten sam problem mamy u kuzynka w aucie tyle że ze zderzakiem z Cupry.

Jak masz blisko to warto rzucić okiem na niego.
....... Było 121,8 KM i 253,1 Nm .......
....... Było 137,1 KM i 303,2 Nm .......
....... Było 154,5 KM i 339,7 Nm .......
:diabelek: EcuProject :diabelek:
:one: Jest 140 KM i 195 Nm Pb :582:
damianxxx
Forumowicz
Posty: 5
Rejestracja: 15 maja 2012, 09:35

Toledo II z silnikiem 2.3 V5 + LPG

Post autor: damianxxx »

Zamierzam kupic toledo 2.3 v5 170 KM lub 150 KM ktorego polecacie ktory lepiej sobie radzi z gazem ??
http://otomoto.pl/seat-toledo-2-3-v5-fu ... 13776.html
http://otomoto.pl/seat-toledo-2-3-v5-15 ... 21818.html
Ostatnio zmieniony 16 maja 2012, 12:06 przez damianxxx, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
kornat
Forumowicz
Posty: 2452
Rejestracja: 13 lis 2009, 21:48
Auto: Seat Toledo 1M
Model: 1.9 TDI AHF
Skąd?: Tarnobrzeg

Toledo II z silnikiem 2.3 V5 + LPG

Post autor: kornat »

damianxxx, ten pierwszy był oglądany przez pewną osobę z innego forum i pisał że mocno dymi na biało i czuć olej. Dochodzą jeszcze opłaty a poza tym jest na innej aukcji za mniejszą kwotę http://otomoto.pl/seat-toledo-klimatron ... 93686.html
Drugi egzemplarz już trochę wisi na aukcji. Już go ktoś w tym wątku podawał.
ODPOWIEDZ