Alle(dro)go.pl - ciekawe aukcje

Luźne gadki o wszystkim
powe88
Forumowicz
Posty: 338
Rejestracja: 07 lip 2011, 22:47
Auto: Seat Toledo 1M
Model: 1.6 SR
Skąd?: Oleśnica

Alle(dro)go.pl - ciekawe aukcje

Post autor: powe88 »

mi weszło 700g :)
szymekgd
Forumowicz
Posty: 4280
Rejestracja: 27 lip 2010, 14:22

Alle(dro)go.pl - ciekawe aukcje

Post autor: szymekgd »

Pewnie zostalo cos w ukladzie, wyciagnales wszystko pompa prozniowa?
Załączniki

[Rozszerzenie pdf zostało wyłączone i nie będzie dłużej wyświetlane.]

Awatar użytkownika
skaza24
Forumowicz
Posty: 219
Rejestracja: 17 maja 2009, 22:50

Alle(dro)go.pl - ciekawe aukcje

Post autor: skaza24 »

dude88pl pisze:http://www.groupon.pl/oferty/tychy/k-technology/4576794

którą opcje wybrać? bo nigdy nie serwisowałem klimy i niewiem ile może tam tego środka wejść.... Tolka mam drugi rok, poprzedni właściciel robił odgrzybianie rok przed sprzedaniem czyli w sumie 3 lata nie było robione odgrzybianie klimy.


W moim to samo 4 lata nic robione niby chłodzi tylko że po wyłączeniu nie źle du.i
sprej w kratki marnie skutkował

Nigdy nie korzystałem z groupona ale się skusiłem na to co zapodałeś :) bo ciekawa oferta , debiut ;)

Zakupiłem za 69 zł z uzupełnieniem 250g , myślę że większego ubytku nie będzie niż 1/3 całości skoro działała

A swoją drogą się zastanawiam jak to jest z wymianą oleju w sprężarce , wymienia się go ?
w ofercie pisze kompleksowa usługa ale nic o oleju nie wspomnieli


dude88pl dzięki za linka :)
Bo jeśli dobrze zrobią to w kieszeni dużo zostanie
BCB 1.6 16V 105 KM

Komp: STAG-4 eko
Reduktor: AC R01
Wtrysk: HANA 2000

http://toledoclubpolska.pl/viewtopic.php?t=1249

Obrazek
szymekgd
Forumowicz
Posty: 4280
Rejestracja: 27 lip 2010, 14:22

Alle(dro)go.pl - ciekawe aukcje

Post autor: szymekgd »

skaza24 pisze:A swoją drogą się zastanawiam jak to jest z wymianą oleju w sprężarce , wymienia się go ?


Powinno sie go z czynnikiem uzupelnic, mysle, ze w tym gruponie to robia, nigdy za to nie slyszalem, zeby ktos osuszacz wymienial, a nie sadze, zeby po tylu latach spelnial jeszcze swoja funkcje...
dude88pl
Forumowicz
Posty: 498
Rejestracja: 03 lis 2010, 17:50

Alle(dro)go.pl - ciekawe aukcje

Post autor: dude88pl »

no ja zakupiłem ze 100g - ojciec niedawno w focusie robił przegląd klimy (4 lata nic nie robione) i mu weszło niecałe 100g. najwyżej dopłace te 20zł za kolejne 100g :-P
serwis ten jest w cielmicach od razu jak zjedziesz jadąc od pszczyny DK1 obok restauracji MAGICZNA
skaza24, powiem ci że ja dość często przeglądam gruopon bo można naprawdę ciekawe oferty tam znaleźć :-D
Seat Toledo II 1,8 20V Signo + LPG 2003r.
Obrazek
szymekgd
Forumowicz
Posty: 4280
Rejestracja: 27 lip 2010, 14:22

Alle(dro)go.pl - ciekawe aukcje

Post autor: szymekgd »

W tym gruponie warto wybrac opcje z 400g czynnika, co nie wejdzie w uklad zabrac "na wynos" i sprzedac :-D
Awatar użytkownika
jakub_bb
Forumowicz
Posty: 1154
Rejestracja: 05 mar 2010, 23:47
Auto: Audi A4 B6
Model: 1.9 TDI AWX
Skąd?: Bielsko-Biała

Alle(dro)go.pl - ciekawe aukcje

Post autor: jakub_bb »

jakos dziwnie to teraz zrobili. W zeszłym roku nabijałem klime u siebie w bielsku 89zl z odgrzybianiem i wymianą oleju w sprężarce. I nic nie było mowy, że ileś tam czynnika tylko ta cena była po prostu za usługę.
a z tym ile wchodzi to jest napisane na wlepce na pasie przednim czyli dokładnie tak jak napisał szymekgd, tylko u mnie do układu weszło chyba 830g :P
Awatar użytkownika
Maestro_86
Forumowicz
Posty: 574
Rejestracja: 16 mar 2011, 18:40
Auto: Audi A4 B6
Model: 1.9 TDI AWX
Skąd?: Kielce

Alle(dro)go.pl - ciekawe aukcje

Post autor: Maestro_86 »

jakub_bb, 89 z odgrzybianiem??? Łooo to ja płaciłem 190 z odgrzybianiem i sprawdzeniem szczelności...
Fuck false, true love, and enjoy life ! ;
Moja Seacina :) http://toledoclubpolska.pl/viewtopic.php?t=4758
I Audiczka... http://toledoclubpolska.pl/viewtopic.php?t=7432
Awatar użytkownika
wojtekm
Forumowicz
Posty: 937
Rejestracja: 14 cze 2011, 21:54

Alle(dro)go.pl - ciekawe aukcje

Post autor: wojtekm »

Yyy to jest temat o klimie i odgrzybianiu jej?
szymekgd
Forumowicz
Posty: 4280
Rejestracja: 27 lip 2010, 14:22

Alle(dro)go.pl - ciekawe aukcje

Post autor: szymekgd »

jakub_bb pisze:W zeszłym roku nabijałem klime u siebie w bielsku 89zl z odgrzybianiem


W zeszlym roku "krolowala", dzieki gruperom, wlasnie ta cena, w cenie ozonowanie, spuszczenie czynnika, sprawdzanie szczelnosci i osuszenie ukladu, nabicie czynnika z olejem, do tego uzupelnienie czynnika do 100g gratis, powyzej 100gr/10zl, tez sobie zafundowalem ta przyjemnosc, mieli taki ruch, ze musialem, z powodu terminow, zonie kazac oddac/odebrac auto, tak tez zrobila, przyszla wsiadla i odjechala, na moje pytanie ile czynnika dobili stwierdzila, ze chyba nic,bo gosc nie wiedzial gdzie rece wlozyc i kazal jej szybko wyjechac z hali, z ciekawosci zadzwonilem i gosc stwierdzil, ze ponad 600g dobili "od firmy", pewnie zawyzyl, ale teraz klima od razu wyrzuca zimne powietrze, nawet przy +30st.
ODPOWIEDZ