Toledo z silnikiem 1.9 ASZ/ARL (PD - pompowtryski)

Toledo II generacji
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
marek_igor
Forumowicz
Posty: 2000
Rejestracja: 29 wrz 2011, 06:32
Auto: Alfa 166
Model: 2.4 jtd
Skąd?: Niepołomice

Toledo z silnikiem 1.9 ASZ/ARL (PD - pompowtryski)

Post autor: marek_igor »

arek1600 pisze:Podesłałem kolege do tego auta ODPUSZCZAM z nim...


to jeszcze się pochwal czego się dopatrzył itd... no i czy to w końcu 130 czy 150KM ?


Ten ARL z drugiego linka wygląda przyzwoicie, cena normalna, a nie 19900 za ARL z 2003r, więc gość raczej wie co ma, z opisu widać, że sprzedawca prywatny. Zdjęcia niezbyt dobre ale wygląda OK.
Auto ściągnięte z Niemiec.
Grzane fotele = brak uchwytu na kubek :P
No i silnik godny polecenia... Spali tyle co zwykłe 110 a jest czym jechać. Ja bym się nim zainteresował ;)


Zastanawia mnie tylko jedno:
byłem przekonany że po lifcie (inne lusterka) miały doły zderzaków w kolorze, no i do tej pory tylko takie spotykałem, a ten ma plastiki na dole czarne... nie wiem czy były takie, czy wymieniane, ale ostatnio spotkałem na giełdzie Leona z identycznym przypadkiem i okazalo się, że to czarne okazało się jakąś chropowatą okleiną imitującą plastik, a tam gdzie była zdarta lub obita, było widać oryginalny kolor taki jak samochodu - to była jakaś kombinacja, nie wiem czy po stłuczce czy co.... (z tyłu tak miał i z przodu też)



a co do tego pierwszego - może to złudzenie, ale lewy bok (strona kierowcy) w połowie odcinają się 2 odcienie, a pod maską błyszczy się bardziej jak w kabinie... ja osobiście takie odpuszczam. I co to wogóle za kierunki... jakieś pomarańczowe...
arek1600

Toledo z silnikiem 1.9 ASZ/ARL (PD - pompowtryski)

Post autor: arek1600 »

Panowie co myślicie o tym autku czy całkowity brak emblematów mówi nam to co mam na myśli...? http://otomoto.pl/seat-toledo-130km-6-b ... 74873.html
szymekgd
Forumowicz
Posty: 4280
Rejestracja: 27 lip 2010, 14:22

Toledo z silnikiem 1.9 ASZ/ARL (PD - pompowtryski)

Post autor: szymekgd »

arek1600, nie wiem co Ci mowi, mi tylko tyle, ze ktos je odkleil...
Awatar użytkownika
marek_igor
Forumowicz
Posty: 2000
Rejestracja: 29 wrz 2011, 06:32
Auto: Alfa 166
Model: 2.4 jtd
Skąd?: Niepołomice

Toledo z silnikiem 1.9 ASZ/ARL (PD - pompowtryski)

Post autor: marek_igor »

arek1600 pisze:Panowie co myślicie o tym autku czy całkowity brak emblematów mówi nam to co mam na myśli...? http://otomoto.pl/seat-toledo-130km-6-b ... 74873.html


1- nie zaznaczona opcja bezwypadkowy - zadzwoń zapytaj, pewnie zna powód.
2- maska krzywo spasowana, od strony pasażera większa szczelina niż od kierowcy,
3- zderzak z maską krzywo się schodzi, koło znaczka Seata w grillu
4- auto z Belgii, przebieg bardzo mało wiarygodny, a jeśli tyle ma tzn że przy małym przebiegu zostało sprzedane jako rozbite i poszło do Polski (na 95% tak było)
5- opis ubogi, nic nie wspomniane o książce serwisowej itd, czy cokolwiek było robione...
6- zdjęcia tak ciulowe że nic nie widać, ani całego auta, ani lewej strony, ani tapicerki...
7- wogóle dziwna ta tapicerka, niby klimatronik jest, tempomat a fotele najzwyklejsze, nie są to nawet kubełki materiałowe, tylko z najtańszej podstawowej wersji tyle że jasne
8- brak zdjęcia pod maską, najlepiej poproś o więcej zdjęć
9- poproś o zdjęcie naklejki która jest w bagażnikuj tam gdzie koło zapasowe, są tam VIN, model auta, wszystkie kody wyposażenia z jakim auto wyjechało z fabryki, niech zrobi fotkę tej naklejki to rozkoduję Ci czy zgadza się wyposażenie
10- brak oznaczeń modelu na klapie - mógł sam ściągnąć ale mogło być puku od tyłu (ja akurat w swoim ściągałem te napisy sam)
Awatar użytkownika
bartekmk
Forumowicz
Posty: 1669
Rejestracja: 05 mar 2011, 20:55
Auto: Seat Toledo 1M
Model: ASV++
Skąd?: Katowice

Toledo z silnikiem 1.9 ASZ/ARL (PD - pompowtryski)

Post autor: bartekmk »

widac ze lampa od strony kierowcy tez krzywo siedzi. ale za to ten kolor. mrrr
Awatar użytkownika
migacz1981
Forumowicz
Posty: 939
Rejestracja: 10 paź 2010, 18:22
Auto: Seat Toledo 1M
Model: 1.9 TDI ASV
Skąd?: Wałbrzych - okolice

Toledo z silnikiem 1.9 ASZ/ARL (PD - pompowtryski)

Post autor: migacz1981 »

arek1600 pisze:czy całkowity brak emblematów mówi nam to co mam na myśli...?
Niekoniecznie nie wiem jak jest z nowymi Seatami ale w Mercedesie można już w salonie zamówić wersje bez emblematów z tyłu
Obrazek
"TITKO je poźiątku"
Awatar użytkownika
Danielek.
Forumowicz
Posty: 1853
Rejestracja: 11 kwie 2011, 21:34
Auto: Seat Toledo 1M
Model: 1.9
Skąd?: WA

Toledo z silnikiem 1.9 ASZ/ARL (PD - pompowtryski)

Post autor: Danielek. »

Skóra na kierownicy jakaś dziwna wygląda jak nie oryginalna,tylny zderzak na dole brudny w paście po polerownaiu.
Awatar użytkownika
marek_igor
Forumowicz
Posty: 2000
Rejestracja: 29 wrz 2011, 06:32
Auto: Alfa 166
Model: 2.4 jtd
Skąd?: Niepołomice

Toledo z silnikiem 1.9 ASZ/ARL (PD - pompowtryski)

Post autor: marek_igor »

każdy samochód można zamówić bez emblematów za dopłatą, biały nalot po paście polerskiej nic groźnego, chyba każdy na swoim po polerowaniu zajechał na plastik i musiał potem to scierać... jednak są dużo bardziej poważne rzeczy w tym egzemplarzu ;)
co do kierownivy, to widziałem takie w Seatach, nie wiem czy można było takie zamówić, ale są do kupienia ;)
Awatar użytkownika
Danielek.
Forumowicz
Posty: 1853
Rejestracja: 11 kwie 2011, 21:34
Auto: Seat Toledo 1M
Model: 1.9
Skąd?: WA

Toledo z silnikiem 1.9 ASZ/ARL (PD - pompowtryski)

Post autor: Danielek. »

Niby nic groźnego ale niechlujnie to wygląda zwłaszcza gdy wystawia się takiego ulepka do ogłoszenia to chociaż wypadało by go dobrze umyć ;-) Dla mnie świadczy to o podejściu właściciela do tego auta.
Baca

jak to jezdzi

Post autor: Baca »

witam
panowie mam okazje kupic calkiem niedrogo takiedo otoz toledziaka...
jak sprawuje sie ten silnik w tym wozie
jezdzilem IBIZA 130 no i powiem ze zasuwa ładnie
nie chodzi mi o rade kupowac , nie kupowac ///tylko o ten silnik?

http://www.ebay.co.uk/itm/2004-SEAT-TOL ... 4cffdd8cc3
ODPOWIEDZ