[1L] Otwieranie i domykanie szyb z kluczyka

Wszystko o elektryce w aucie
ODPOWIEDZ
andrus4

[1L] Otwieranie i domykanie szyb z kluczyka

Post autor: andrus4 »

Nie działa ani z pozycji kierowcy ani z tyłu tylko cyka, spróbuję z tym przewodem. Szyby nie wariują działają bez problemów. Jak kupiłem tolka to ta szyba już była martwa.

[ Dodano: 2010-05-21, 22:33 ]
Szyba śmiga, dzięki wielkie wszystkim za pomoc. Przyczyną był przecięty przewód między drzwiami a słupkiem. Pozdrawiam.
szymekgd
Forumowicz
Posty: 4280
Rejestracja: 27 lip 2010, 14:22

[1L] Otwieranie i domykanie szyb z kluczyka

Post autor: szymekgd »

Pozwole sobie odswiezyc temat. Jestem wlascicielem toledo 1L z domykaniem szyb z pilota (podobno ;) ) ale niestety od poczatku bajer nie dziala, albo nie potrafie jego obslugiwac :( Szyby dzialaja, jednak przytrzymanie pilota w pozycji zamykania lub przytrzymanie kluczyka w pozycji zamykania centralki nie podnosi uchylonych szyb, znalazl ktos rozwiazanie podobnego problemu?
qwerty67
Forumowicz
Posty: 20
Rejestracja: 26 lut 2012, 18:19
Auto: -
Model: -
Skąd?: Słubice

[1L] Otwieranie i domykanie szyb z kluczyka

Post autor: qwerty67 »

Po schematach ze strony 4 wnioskuję, że trzeba się wpiąć plusem na moduł, żeby domknąć szyby a nie minusem jak ktoś mówił.. minusem to pod przekaźnik, a ktoś mi powie jaki to nr przekaźnika lub lokalizacje? Bo ciągnąć przewód z pod schowka pasażera do tylnej kanapy to trochę grzebania...
Ostatnio zmieniony 05 mar 2012, 17:51 przez qwerty67, łącznie zmieniany 1 raz.
W żyłach benzyna w głowie olej w garażu Toledo
Bambusek
Forumowicz
Posty: 53
Rejestracja: 15 lut 2012, 11:33

[1L] Otwieranie i domykanie szyb z kluczyka

Post autor: Bambusek »

Podczepie sie do tematu:)

Chcialbym zrobic u siebie zamykanie i otwieramie szyb z pilota...
Wczoraj pogrzebalem w necie i znalazlem taki program- Motordiag Komfort Manager lite 1.20. Wszystko ladnie pieknie dziala tylko problem w tym ze nie obsluguje mojego modulu komfortu w samochodzie - 1J0 959 799 AH. Prawdopodobnie werjsa 2.0 tego programu obsluguje :) problem w tym ze nie moge znalezc na necie :(

Nie jestem zaglebiony w wiedzy odnosnie przerabiania i zmian z elektronice samochodu :)
Prosze o jakies porady, dzieki z gory
Awatar użytkownika
Sony
Administrator
Posty: 7083
Rejestracja: 20 sty 2009, 20:09
Auto: Seat Toledo 1M
Model: 1.9 TDI ASV++
Skąd?: Piotrków Tryb.
Kontakt:

[1L] Otwieranie i domykanie szyb z kluczyka

Post autor: Sony »

Bambusek, ten program w wersji 2.0 jeszcze nie jest dostępny. Na stronie producenta masz napisane, że będzie wkrótce udostępniony.

Jedynie w Twoim przypadku pozostaje zatem opcja zabawy przez DOS i programowania każdej szyby z osobna, aby się otwierały: http://leonclub.pl/forum/viewtopic.php? ... =domykanie
Bambusek
Forumowicz
Posty: 53
Rejestracja: 15 lut 2012, 11:33

[1L] Otwieranie i domykanie szyb z kluczyka

Post autor: Bambusek »

Dzieki Sony, moze uda mi sie to zrobic, albo poczekam na producenta az udostepni :) najwyzej cos rozpieprze :D
Awatar użytkownika
Maestro_86
Forumowicz
Posty: 574
Rejestracja: 16 mar 2011, 18:40
Auto: Audi A4 B6
Model: 1.9 TDI AWX
Skąd?: Kielce

[1L] Otwieranie i domykanie szyb z kluczyka

Post autor: Maestro_86 »

Bambusek, Nie czekaj bo Oni obiecują juz dłuuugi czas że będzie 2.0 i jakoś jej nie widać. Łap lapka z RS232 i programuj wg tego opisu co podrzucił Ci Sony, Ja z tym opisem robiłem i poszło bezproblemowo :-D
Fuck false, true love, and enjoy life ! ;
Moja Seacina :) http://toledoclubpolska.pl/viewtopic.php?t=4758
I Audiczka... http://toledoclubpolska.pl/viewtopic.php?t=7432
Awatar użytkownika
kebziu
Forumowicz
Posty: 197
Rejestracja: 11 lis 2011, 21:52

[1L] Otwieranie i domykanie szyb z kluczyka

Post autor: kebziu »

jak Ci się nie uda samemu to wiem kto w przasnyszu to może zrobić.. Gość warty polecenia tylko ciężko go złapać troche ale jak się umuwisz to da rade...
Kebziu
Polecam RB auto Olsztyn ulica Kołobrzeska 50.
Marcin87
Forumowicz
Posty: 14
Rejestracja: 25 mar 2012, 18:27

[1L] Otwieranie i domykanie szyb z kluczyka

Post autor: Marcin87 »

Mam pytanie. od dłuższego czasu się męczę z elektryką szyb w 1L. odmówiła posłuszeństwa szyba kierowcy a podczas grzebania padły wszystkie. ogólnie to irytuje mnie ta centralka komfort. ktoś wie jak podłączyć szybki żeby działały bez centralki?
szymekgd
Forumowicz
Posty: 4280
Rejestracja: 27 lip 2010, 14:22

[1L] Otwieranie i domykanie szyb z kluczyka

Post autor: szymekgd »

W centralce jest cale sterowanie z przekaznikami, wiec ciezka sprawa...
Michal
ODPOWIEDZ