Toledo II z silnikiem 2.3

Toledo II generacji
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Sony
Administrator
Posty: 7083
Rejestracja: 20 sty 2009, 20:09
Auto: Seat Toledo 1M
Model: 1.9 TDI ASV++
Skąd?: Piotrków Tryb.
Kontakt:

Toledo II z silnikiem 2.3

Post autor: Sony »

Pierwszy
1. Prawe drzwi pasażera z przodu pewnie były robione, bo nie ma osłony na słupku.
2. Po tej 5-tej fotce to auto wygląda jakby było spasowane do kitu :D Ale to chyba efekt zdjęcia :P
3. Znów prawe drzwi pasażera. Tym razem od środka. Widać, że wpadła ta ikonka szyby w przycisku od elektryki szyby ;)
4. Brak radia.
5. Nie świeci się lampka w lewych tylnych drzwiach po otworzeniu.
6. Żeby znaczek Seata z tyłu wywalać to już ktoś musi mieć albo nierówno pod kopułą albo musiał malować klapę.
7. Szkoda, że zdjęć spod maski brakuje...
8. Bardzo skromny przebieg jak na 12-letnie autko :P
9. Ciekaw jestem tych jego ksenonów, które jeśli w ogóle są to występują w nieprzystosowanych do tego lampach :evil:

Drugi
1. Czcionka na aukcji to jest chyba dla niewidomych :shock:
2. Brak zaślepki złącza diagnostycznego (kolejny zapominalski wracający z cofania licznika ? :lol: )
3. Jak to co siedzi w konsoli zwie się radiem CD to ja jestem ksiądz proboszcz i mam trójkę dzieci :620:
4. O grzanych fotelach zapomniał wspomnieć :P ? No chyba, że nie grzeją :D

_________
Słowem zakończenia to mimo wstrętnego ogłoszenia wolałbym się przyjrzeć najpierw drugiemu.
mariusz88
Forumowicz
Posty: 465
Rejestracja: 04 gru 2011, 22:01
Auto: 1M
Model: 2.3 v5 aqn
Skąd?: zambrów

Toledo II z silnikiem 2.3

Post autor: mariusz88 »

witam panowie, mam prośbę .... możecie spojrzeć na to ogłoszenie i ewentualnie coś powiedzieć na temat auta jeżeli uda wam się coś wypatrzeć..., przymierzam się do kupna toledo z silnikiem 2,3, tego mam zamiar obejrzeć w tygodniu ale cenię opinię forumowiczów


http://otomoto.pl/seat-toledo-2-3v5-170 ... 28334.html


edit: jak wyżej :569: :?:
Awatar użytkownika
Sony
Administrator
Posty: 7083
Rejestracja: 20 sty 2009, 20:09
Auto: Seat Toledo 1M
Model: 1.9 TDI ASV++
Skąd?: Piotrków Tryb.
Kontakt:

Toledo II z silnikiem 2.3

Post autor: Sony »

1. Nakładka spryskiwacza reflektorów jedna czarna.
2. Chyba kontrolka od silnika się pali na desce i od poziomu płynu spryskiwaczy...
3. Schowek, a właściwie jego klamka jakaś dziwnie brudna czy coś...
4. Konsola środkowa też jakaś uwalona :/

Ciężko coś więcej powiedzieć. Oczywiście standardowa regułka, wszystko piękne, ładne, ble ble ble... Znawcą tego silnika nie jestem, ale coś tanio chce za to autko sprzedający. Szkoda, że nie ma zdjęć komory silnika...
Awatar użytkownika
OMEGA
Forumowicz
Posty: 344
Rejestracja: 24 maja 2011, 03:35
Auto: 1M
Model: ARL
Skąd?: Okolice Krakowa

Toledo II z silnikiem 2.3

Post autor: OMEGA »

Cena coś niska, zderzak przypadkiem nie siedzi deczko nisko przy "S" (przedni),
i czy niema innego odcieniu, jakby ciemniejszy przy łączeniu z blacha.
Black gold
mariusz88
Forumowicz
Posty: 465
Rejestracja: 04 gru 2011, 22:01
Auto: 1M
Model: 2.3 v5 aqn
Skąd?: zambrów

Toledo II z silnikiem 2.3

Post autor: mariusz88 »

dzięki za uwagi jak obejrzę dam znać co i jak :-D
Awatar użytkownika
ilek8822
Forumowicz
Posty: 166
Rejestracja: 30 mar 2011, 23:21

Toledo II z silnikiem 2.3

Post autor: ilek8822 »

Co prawda jestem już po kupnie ale sie tutaj zapytam. Czy ktoś wie ile w urzędzie celnym za Tolka zapłace ? Kolega mi mówił że nawet faktury za części nie pomogą do zaniżenia wartości bo potrzebny jest rzeczoznawca i urzędas bierze średnią cene rynkową i ma wszystko gdzieś. :-(
Awatar użytkownika
marek_igor
Forumowicz
Posty: 2000
Rejestracja: 29 wrz 2011, 06:32
Auto: Alfa 166
Model: 2.4 jtd
Skąd?: Niepołomice

Toledo II z silnikiem 2.3

Post autor: marek_igor »

Jest tak jak powiedział Ci kolega (w zdecydowanej większości przypadków), z tym, że nie cena rynkowa tylko cena rynkowa w Polsce minus ileś tam procent (jak dobrze pamietam to -40%)
Przy czym pamiętaj, że na auta z silnikiem powyzej 2.0L stawka akcyzy wynosi 18.6 %
mariusz88
Forumowicz
Posty: 465
Rejestracja: 04 gru 2011, 22:01
Auto: 1M
Model: 2.3 v5 aqn
Skąd?: zambrów

Toledo II z silnikiem 2.3

Post autor: mariusz88 »

troszkę się te moje oglądanie przedłużyło ale jestem już wśród posiadaczy 2,3 V5 do tego 20V 170 KM :D kupiłem auto te które pokazałem w ogłoszeniu w poście wyżej, zderzak był zdejmowany ze względu na kombinowane cło (tanie jeżeli auto clone jako zdekompletowane) i trochę źle go ustawili, auto w naprawdę dobrym stanie, sprawdzane na stacji diagnostycznej, i wszystko ok, zap... jak szalone:D z poprawek czeka mnie wymiana szczotek i regulatora alternatora(słabe ładowanie) i to tyle, no i pomalowanie zaślepki, te wyglądające na uwalone jak napisał kolega wyżej elementy we wnętrzu to w rzeczywistości szara struktura tworzywa, także wszystko na dzień dzisiejszy cacy :D
Awatar użytkownika
kebziu
Forumowicz
Posty: 197
Rejestracja: 11 lis 2011, 21:52

Toledo II z silnikiem 2.3

Post autor: kebziu »

http://otomoto.pl/seat-toledo-2-3-v5-sz ... 72969.html co o tym myślicie... nie rozglądam się za kupnem tak tylko wpadłem na coś takiego...
Kebziu
Polecam RB auto Olsztyn ulica Kołobrzeska 50.
Awatar użytkownika
Sony
Administrator
Posty: 7083
Rejestracja: 20 sty 2009, 20:09
Auto: Seat Toledo 1M
Model: 1.9 TDI ASV++
Skąd?: Piotrków Tryb.
Kontakt:

Toledo II z silnikiem 2.3

Post autor: Sony »

Szkoda, że tego Szwajcara na dywaniki nie stać :lol:
ODPOWIEDZ