Czym się zajmujemy zawodowo??

Luźne gadki o wszystkim
chojny1987
Forumowicz
Posty: 13
Rejestracja: 05 lis 2011, 17:08

Czym się zajmujemy zawodowo??

Post autor: chojny1987 »

tynkarz-masznowy knauf od 5lat w fachu:)
DanielSXE
Forumowicz
Posty: 73
Rejestracja: 15 cze 2011, 23:34

Czym się zajmujemy zawodowo??

Post autor: DanielSXE »

Ja to zawodowo to się jeszcze ucze w liceum " zarządzanie informacją " :-D

I śmigam na kurierce :lol: :lol:
Jeżeli Twoje dziecko rusza Toledziakiem z piskiem to wiedz, że coś się dzieje :D :D

Jeżeli Twoje dziecko jeździ furą z głośnym wydechem to wiedz, że coś się dzieje :D
KamilStach
Forumowicz
Posty: 21
Rejestracja: 24 sie 2011, 11:58

Czym się zajmujemy zawodowo??

Post autor: KamilStach »

DanielSXE a w jaki sposób godzisz nauke z praca na kurierce.. sam mialem taki pomysł ale nie wiem jak to pogodzic ze szkołą. Jakie masz godziny pracy itp /? jaka firma kurierska?
Awatar użytkownika
marek_igor
Forumowicz
Posty: 2000
Rejestracja: 29 wrz 2011, 06:32
Auto: Alfa 166
Model: 2.4 jtd
Skąd?: Niepołomice

Czym się zajmujemy zawodowo??

Post autor: marek_igor »

Dziwna sprawa to połączenie szkoły z kurierką :D chyba, że to jakiś InPost czy coś takiego :D
jak ja dymałem w DPD to robota od rana niekiedy do nocy, a już napewno do wieczora. Oczywiście w zależnosci od rejonu. Ja średnio dziennie robiłem z odbiorami 110-120 stopów, więc czasem nie było czasu żeby nawet się odlać :D

Chyba że jesteś tzw "wieczornym" i wozisz różne miny i gnioty, których nikt nie chce zabierać, typu, że ktoś jest w domu po 18 i zamówił sobie umowę kredytową z banku i musi sobie poczytać zanim podpisze :D
Awatar użytkownika
tony
Zasłużony
Posty: 2725
Rejestracja: 18 maja 2008, 20:26

Czym się zajmujemy zawodowo??

Post autor: tony »

może ta kurierka to kursy na przerwie do kiosku po fajki :D
Pozdrawiam użytkowników Seata Toledo. Dziękuję wam za dobroć i za modlitwy. Z serca wam błogosławię.
Serdetschnje posdrawjam Toledziakuf
Tony
DanielSXE
Forumowicz
Posty: 73
Rejestracja: 15 cze 2011, 23:34

Czym się zajmujemy zawodowo??

Post autor: DanielSXE »

KamilStach pisze:DanielSXE a w jaki sposób godzisz nauke z praca na kurierce.. sam mialem taki pomysł ale nie wiem jak to pogodzic ze szkołą. Jakie masz godziny pracy itp /? jaka firma kurierska?


W jaki sposób godzę? Hm, szkołę zapierdzielam trochę robię po szkole do 22 + czasami jeżdzę na nocki do wwa.

Dziwna sprawa to połączenie szkoły z kurierką :D chyba, że to jakiś InPost czy coś takiego :D
jak ja dymałem w DPD to robota od rana niekiedy do nocy, a już napewno do wieczora. Oczywiście w zależnosci od rejonu. Ja średnio dziennie robiłem z odbiorami 110-120 stopów, więc czasem nie było czasu żeby nawet się odlać :D

Chyba że jesteś tzw "wieczornym" i wozisz różne miny i gnioty, których nikt nie chce zabierać, typu, że ktoś jest w domu po 18 i zamówił sobie umowę kredytową z banku i musi sobie poczytać zanim podpisze :D


Nie normalne paczki wożę co ludzie zamawiają wędki czy cuś, jestem na zmianie można powiedzieć popołudniowej bo do południa jeździ ktoś inny a potem ja :D


W wakacje to wolę pizze wozić bo i za darmo się nażre :D Po drugie za coś trzeba jeździć, nikt mi hajsu na wachę nie da 8-)
#tony

Ja nie palę więc :D 8-)
Jeżeli Twoje dziecko rusza Toledziakiem z piskiem to wiedz, że coś się dzieje :D :D

Jeżeli Twoje dziecko jeździ furą z głośnym wydechem to wiedz, że coś się dzieje :D
Awatar użytkownika
tony
Zasłużony
Posty: 2725
Rejestracja: 18 maja 2008, 20:26

Czym się zajmujemy zawodowo??

Post autor: tony »

no i cała tajemnica wyjaśniona ufff :DDD
Pozdrawiam użytkowników Seata Toledo. Dziękuję wam za dobroć i za modlitwy. Z serca wam błogosławię.
Serdetschnje posdrawjam Toledziakuf
Tony
Awatar użytkownika
martin68
Forumowicz
Posty: 384
Rejestracja: 17 sty 2012, 12:27
Auto: Seat Toledo 1M
Model: 1.9 TDI AHF
Skąd?: Góra Siewierska

Czym się zajmujemy zawodowo??

Post autor: martin68 »

Uczeń Technikum na profilu Technik Pojazdów Samochodowych praktyka na serwisach Opel, Suzuki,Mazda ,Peugeot jak ktoś potrzebuje informacji na temat serwisów w Dąbrowie Górniczej pisać :D
Wielki
Forumowicz
Posty: 13
Rejestracja: 12 sie 2011, 07:45

Czym się zajmujemy zawodowo??

Post autor: Wielki »

Specjalista ds. Zaopatrzenia i zakupów w Fabyce okien :P
Weekendowo Student zaoczny V roku Turystyki i Rekreacji
pawel2611
Forumowicz
Posty: 17
Rejestracja: 21 wrz 2009, 13:52

Czym się zajmujemy zawodowo??

Post autor: pawel2611 »

Student 2 roku logistyki pozatym dorabiam sobie... :>
ODPOWIEDZ