[1M] Światła do jazdy dziennej

Oświetlenie zewnętrzne i wewnętrzne naszych Tolków.
ODPOWIEDZ
agamiarz

[1M] Światła do jazdy dziennej

Post autor: agamiarz »

Trzeba pamiętać aby mieć automatyczny przełącznik. W momencie jak załącza się postojówki światła do jazdy dziennej muszą zgasnąć automatycznie
rafik
Forumowicz
Posty: 299
Rejestracja: 28 lis 2010, 20:02

[1M] Światła do jazdy dziennej

Post autor: rafik »

kajtek110, oglądałem Twoje zdjęcia, możesz wrzucić jeszcze tak z góry. Równo układają się z kratką. Czy wystają na końcach?
Zastanawiam się nad montażem takich świateł do jazdy dziennej..
"Wszystka wiedza pochodzi z doświadczenia. Doświadczenie jest produktem rozumu."
Immanuel Kant ;-)
agamiarz

[1M] Światła do jazdy dziennej

Post autor: agamiarz »

Ja odpowiednio zamontujesz nie wystają nic. To samo tyczy sie tego,że idą równo z kratką.
rafik
Forumowicz
Posty: 299
Rejestracja: 28 lis 2010, 20:02

[1M] Światła do jazdy dziennej

Post autor: rafik »

agamiarz pisze:Ja odpowiednio zamontujesz nie wystają nic. To samo tyczy sie tego,że idą równo z kratką.


A gdzie je kupiłeś, bo na allegro widziałem po 250zł? A chyba pisaliście, że są tańsze?
"Wszystka wiedza pochodzi z doświadczenia. Doświadczenie jest produktem rozumu."
Immanuel Kant ;-)
agamiarz

[1M] Światła do jazdy dziennej

Post autor: agamiarz »

Awatar użytkownika
ilek8822
Forumowicz
Posty: 166
Rejestracja: 30 mar 2011, 23:21

[1M] Światła do jazdy dziennej

Post autor: ilek8822 »

Ja tam nie kminie montowania czegoś takiego...nie wygląda to jakoś wspaniale. To już jazda na normalnych światłach jest nie modna czy co? Ja tam wole być dla jakiego "cepa" dobrze widoczny.
agamiarz

[1M] Światła do jazdy dziennej

Post autor: agamiarz »

Wszystko kwestia gustu. Poza tym,nie widziałeś na żywo jak te lampy dają. Nie są to ledwo widoczne punkciki jak przy innych Daylightach za połowę ceny tego albo i jeszcze mniej.
Awatar użytkownika
ilek8822
Forumowicz
Posty: 166
Rejestracja: 30 mar 2011, 23:21

[1M] Światła do jazdy dziennej

Post autor: ilek8822 »

Widziałem bo nie jeden to ma. Ale 75% z tych ludzi ma jakieś podróby które są słabo widoczne. Policja sie powinna za takich wziąć. A Orginalnie montowane czy jakieś porządne to i owszem, dają nieźle po gałach ;)
Awatar użytkownika
Sony
Administrator
Posty: 7083
Rejestracja: 20 sty 2009, 20:09
Auto: Seat Toledo 1M
Model: 1.9 TDI ASV++
Skąd?: Piotrków Tryb.
Kontakt:

[1M] Światła do jazdy dziennej

Post autor: Sony »

ilek8822 pisze:To już jazda na normalnych światłach jest nie modna czy co?


ilek8822, to ja powtórze po raz n-ty że zadaniem świateł dziennych jest oszczędność.

Oszczędzasz akumulator, żarówki H7, paliwo etc.
Awatar użytkownika
ilek8822
Forumowicz
Posty: 166
Rejestracja: 30 mar 2011, 23:21

[1M] Światła do jazdy dziennej

Post autor: ilek8822 »

Z żarówkami się zgodze, bo sie palą dość często. Z paliwem i aku niebradzo. Dla akumulatoara to prawie żadne obciążenie, a oszczędność na paliwie jest znikoma bo alternator też nie jest wysilony względem niewysilenia akumulatora. No ale jeśli działa na psychike to już spełnia swoje zadanie można by powiedzieć :D .

Nie chce tu pisać że jestem temu przeciwny czy coś. Tylko montujcie porządny sprzęt z homologacją a nie paski diodowe jak niektórzy spece :mrgreen:
ODPOWIEDZ