Tłumik

Tematy ogólno-techniczne
Rudy
Forumowicz
Posty: 57
Rejestracja: 24 paź 2011, 22:31

Sportowy tlumik koncowy toledo 1l

Post autor: Rudy »

Witam chcialem zapytac jaki tlumik sportowy koncowy podejdzie do toledo 1l? chodzi o jakis przelotowy czy musi byc bardzo dlugi czy krotki? jaki polecanie do 200zl? zalezy mi na glosniejszym toledo:) no i zeby to ladnie sie prezentowalo:) prosze o podpowiedz:) bo po swietach planuje ale zebym nie kupil i zaraz nie sprzedawal:) A kurcze i jesli nie ten dzial prosze o przeniesienie :->
Awatar użytkownika
remiq
Zasłużony
Posty: 2973
Rejestracja: 04 kwie 2009, 21:55
Auto: Passat B5/Octavia 1U
Model: 1,9TDI AJM/1,9TDI AGR
Skąd?: Świętochłowice

Tłumik

Post autor: remiq »

Rudy, Toledo musi mieć bardzo długą rurę z tyłu. Spróbuj od Jetty mk2.
Możemy wróżyć z fusów, ale najpierw musimy je POMACAĆ

Były: Seat Toledo 1/,6i=>1,9D '94 |Audi 80 B4 2,0E '91 | Citroen Saxo 1,5D '99
Jest: Volkswagen Passat B5 1,9TDI '00 | Skoda Octavia 1U 1,9TDI '99
Rudy
Forumowicz
Posty: 57
Rejestracja: 24 paź 2011, 22:31

Tłumik

Post autor: Rudy »

a taki ala mugen nie podejdzie?? wiem wlasnie ze ten zderzak tylni jest bardzo wypuszczony ale jak by rurke dospawac??
Awatar użytkownika
remiq
Zasłużony
Posty: 2973
Rejestracja: 04 kwie 2009, 21:55
Auto: Passat B5/Octavia 1U
Model: 1,9TDI AJM/1,9TDI AGR
Skąd?: Świętochłowice

Tłumik

Post autor: remiq »

Możesz dospawać rurkę, dorobić nowe mocowanie trochę dalej i podwiesić Mugena. Jak zrobisz, to wstaw fotki.
Możemy wróżyć z fusów, ale najpierw musimy je POMACAĆ

Były: Seat Toledo 1/,6i=>1,9D '94 |Audi 80 B4 2,0E '91 | Citroen Saxo 1,5D '99
Jest: Volkswagen Passat B5 1,9TDI '00 | Skoda Octavia 1U 1,9TDI '99
Rudy
Forumowicz
Posty: 57
Rejestracja: 24 paź 2011, 22:31

Tłumik

Post autor: Rudy »

No wstawie wstawie ale fundusz bedzie dopiero po swietach na tlumik:P pewnie jeszcze sie was poradze co do konkretnego tlumika:) wysle kilka rodzaji i wspomorzecie moze:) wybiore najdluzszy:) pozdro odezwe sie niebwem:)
lukogi
Forumowicz
Posty: 217
Rejestracja: 26 paź 2011, 19:55

kraków

Post autor: lukogi »

czy ma ktos moze do udostepnienia kanal w krakowie bo musze zajrzec do mojego tlumika bo cos lata
lenio
Forumowicz
Posty: 60
Rejestracja: 24 maja 2009, 14:34
Auto: 1M
Model: 1.9 TDI AHF
Skąd?: Kętrzyn

Tłumik

Post autor: lenio »

Witam kolegów i Wesołych Swiąt życzę. Dziś w czasie drogi Tolek zaczął się dziwnie zachowywać. Od 2 tyś obrotów zaczął tak jakby tracić moc , jakby się dusił i paliwa mu brakowało. Maksymalnie mogłem go rozpędzić do 130 i więcej nie szedł i szarpał. Rozpędzał sie dobrze tylko szarpał około 3000 tyś obr. az w pewnym momencie na 2 biegu głośno strzelił i rozerwało końcowy tłumik. Nie wiem jaka jest tego przyczyna. Przepływka , turbo ?

//Edit by Sony

Na przyszłość dopisuj się do istniejących wątków. Post scalam z właściwym tematem.
Ostatnio zmieniony 26 gru 2011, 08:44 przez lenio, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
migacz1981
Forumowicz
Posty: 939
Rejestracja: 10 paź 2010, 18:22
Auto: Seat Toledo 1M
Model: 1.9 TDI ASV
Skąd?: Wałbrzych - okolice

Tłumik

Post autor: migacz1981 »

lenio pisze: Rozpędzał sie dobrze tylko szarpał około 3000 tyś obr. az w pewnym momencie na 2 biegu głośno strzelił i rozerwało końcowy tłumik. Nie wiem jaka jest tego przyczyna. Przepływka , turbo ?
Stawiam raczej na kune ktora wlazla do tlumika kuzyn mial to samo w mondeo tylko on zdolal wyciagnac zweglone zwloki.Ja mam inny problem a mianowicie mam prosbe do osoby ktora dysponuje etka bo potrzebuje dokladnego rysunku rury miedzy turbo a katalizatorem moj numer vin to VSSZZZ1LZZD144177.Z gory dziekuje za pomoc
Obrazek
"TITKO je poźiątku"
Awatar użytkownika
OMEGA
Forumowicz
Posty: 344
Rejestracja: 24 maja 2011, 03:35
Auto: 1M
Model: ARL
Skąd?: Okolice Krakowa

Tłumik

Post autor: OMEGA »

migacz1981 pisze:
lenio pisze: Rozpędzał sie dobrze tylko szarpał około 3000 tyś obr. az w pewnym momencie na 2 biegu głośno strzelił i rozerwało końcowy tłumik. Nie wiem jaka jest tego przyczyna. Przepływka , turbo ?
Stawiam raczej na kune ktora wlazla do tlumika kuzyn mial to samo w mondeo tylko on zdolal wyciagnac zweglone zwloki.Ja mam inny problem a mianowicie mam prosbe do osoby ktora dysponuje etka bo potrzebuje dokladnego rysunku rury miedzy turbo a katalizatorem moj numer vin to VSSZZZ1LZZD144177.Z gory dziekuje za pomoc

Ty ten vin to dobry jest ??
W etce dużo niema.
Załączniki
To?
To?
Black gold
Awatar użytkownika
migacz1981
Forumowicz
Posty: 939
Rejestracja: 10 paź 2010, 18:22
Auto: Seat Toledo 1M
Model: 1.9 TDI ASV
Skąd?: Wałbrzych - okolice

Tłumik

Post autor: migacz1981 »

Panowie mam pytanie czy mogę założyć tłumik końcowy od TD (75km)do TDI(90km) różnica jest taka że ja mam w TD jedną końcówkę a w TDI są dwie
Obrazek
"TITKO je poźiątku"
ODPOWIEDZ