Uwaga!!! NIE KUPUJ tego Tolka!

Porady i prośby nt kupna/obejrzenia wymarzonego auta
Awatar użytkownika
Roxon40
Moderator
Posty: 4497
Rejestracja: 14 lis 2009, 22:37
Auto: Renault
Model: Laguna III 2.0 140KM PB
Skąd?: Zabrze

Uwaga!!! NIE KUPUJ tego Tolka!

Post autor: Roxon40 »

szymekgd pisze:Mieszek zmiany biegow pokazuje rzeczywisty przebieg ;)


Nie do końca się z tobą zgodzę. Pewnie w niektórych przypadkach tak ale na pewno w 100 procentach nie odda rzeczywistego przebiegu.

Mój jest w nie najlepszym stanie a reszta siedzenie i kierownica jest w bardzo dobrym i przebieg nie kręcony 145000 tyś.

Myślisz że ktoś przekręcił przebieg wymienił fotele, kierownicę a najtańszą rzecz (mieszek nie wymienił) :mrgreen: :mrgreen:
....... Było 121,8 KM i 253,1 Nm .......
....... Było 137,1 KM i 303,2 Nm .......
....... Było 154,5 KM i 339,7 Nm .......
:diabelek: EcuProject :diabelek:
:one: Jest 140 KM i 195 Nm Pb :582:
szymekgd
Forumowicz
Posty: 4280
Rejestracja: 27 lip 2010, 14:22

Uwaga!!! NIE KUPUJ tego Tolka!

Post autor: szymekgd »

Roxon40 pisze:Myślisz że ktoś przekręcił przebieg wymienił fotele, kierownicę a najtańszą rzecz (mieszek nie wymienił) :mrgreen: :mrgreen:


W sumie widze to na zdjeciach, pewnie karteczki z przebiegiem przy ost. wymianie oleju tez nie zdjal ;)
Awatar użytkownika
kornat
Forumowicz
Posty: 2452
Rejestracja: 13 lis 2009, 21:48
Auto: Seat Toledo 1M
Model: 1.9 TDI AHF
Skąd?: Tarnobrzeg

Uwaga!!! NIE KUPUJ tego Tolka!

Post autor: kornat »

W sumie widze to na zdjeciach, pewnie karteczki z przebiegiem przy ost. wymianie oleju tez nie zdjal

Myślisz, że przed myciem silnika by nie zdjął? :-P
aras124

Uwaga!!! NIE KUPUJ tego Tolka!

Post autor: aras124 »

Niestety, ale to jest myślenie Polaków, gdy jest na liczniku ponad 200 tyś to już tak nie ciekawie wygląda i do niczego się nie nadaje, ale jak jest te 170-180 to jest już ok, auto igła no i klient zadowolony. Ale nie ważne że jest skręcony o te 100 czy 200 tyś.
Omen
Forumowicz
Posty: 37
Rejestracja: 14 maja 2011, 15:34

Uwaga!!! NIE KUPUJ tego Tolka!

Post autor: Omen »

Auto wg typowego Kowalskiego.

Zadbany Passat z kompletną książką serwisową i przebiegiem 270tys = TRUP, SZROT etc.

W założeniu Passat po krawaciarzu z podrobioną książką katowane na dystansie powiedzmy 600tys. wysprzątany, lakier po polerce i licznik przekręcony na 140tys i Plak cieknący nawet na dywanikach = OKAZJA !!!
adamwwy

Uwaga!!! NIE KUPUJ tego Tolka!

Post autor: adamwwy »

Dlatego ja nie biorę pod uwagę przebiegu :-D Mam Vento diesla które ma na liczniku prawie 300kkm i jest w lepszym stanie niż niektóre przebiegiem o połowę mniejszym... ale wiem, że gdybym chciał je sprzedać to bym miał problem z powodu tego przebiegu... Dlatego handlarze kręcą liczniki...
Awatar użytkownika
vwir
Zasłużony
Posty: 2838
Rejestracja: 20 lis 2009, 09:58
Auto: DS5, Leaf
Model: 2.0HDI, EE
Skąd?: okolice Krosna

Uwaga!!! NIE KUPUJ tego Tolka!

Post autor: vwir »

Takie małe ostrzeżenie - żeby komuś nie przyszło do głowy jechać oglądać tego auta: http://otomoto.pl/seat-toledo-C21865025.html
Ma na sobie tyle różnych kolorów, że do dzisiaj nie wiem, który jest oryginalny. Przód spasowany tak, jakby to robił ktoś nie do końca trzeźwy. Generalnie szkoda gadać...
Awatar użytkownika
tony
Zasłużony
Posty: 2725
Rejestracja: 18 maja 2008, 20:26

Uwaga!!! NIE KUPUJ tego Tolka!

Post autor: tony »

Przepraszamy - ogłoszenie jest nieaktywne.

Mogło nie zostać jeszcze aktywowane lub czas emisji ogłoszenia zakończył się.
Pozdrawiam użytkowników Seata Toledo. Dziękuję wam za dobroć i za modlitwy. Z serca wam błogosławię.
Serdetschnje posdrawjam Toledziakuf
Tony
Awatar użytkownika
tony
Zasłużony
Posty: 2725
Rejestracja: 18 maja 2008, 20:26

Uwaga!!! NIE KUPUJ tego Tolka!

Post autor: tony »

sorki za oftop ale padłem jak handlarz wystawił odkupione ode mnie auto jako bezwypadek :)
http://moto.allegro.pl/daewoo-tico-1-wl ... 80153.html
tego też nie kupujcie bo to rarytas kolekcjonerski :) bezwypadkowy był tylko pierwsze 3 miesiące po wyjeździe z salonu :lol:
Pozdrawiam użytkowników Seata Toledo. Dziękuję wam za dobroć i za modlitwy. Z serca wam błogosławię.
Serdetschnje posdrawjam Toledziakuf
Tony
Awatar użytkownika
ender75
Forumowicz
Posty: 45
Rejestracja: 07 wrz 2010, 22:27
Auto: Seat Toledo 1M
Model: 1.9TDI ASV
Skąd?: Łódź

Uwaga!!! NIE KUPUJ tego Tolka!

Post autor: ender75 »

Odnośnie kręcenia liczników:
Gdy szukałem Toledo do kupienia trafiłem na ogłoszenie ładnego egzemplarza, czarny, bardzo bogate wyposażenie , blablabla itp. itd., ale przebieg 258000km. Niby OK, jak dla diesela, tyle że to auto jeździło w Polsce od dwóch lat, więc nie wiadomo jaki faktycznie miał przebieg przed sprowadzeniem. Facet bujał się ze sprzedażą kilka miesięcy. Zapewniał o oryginalnym przebiegu, pokazywał całą dokumentacje, jaką do niego posiadał etc. Stopniowo obniżał cenę i nic, zero chętnych, aż pewnego dnia z 258000 km zrobiło się niecałe 160000km ( z ciekawości śledziłem jego ogłoszenia) i pierwotna cena - po trzech dniach auta już nie było.
Podobał mi się ten egzemplarz i zastanawiałem się nad jego kupnem, ale w obawie, że zamiast tych 258tys.km może mieć faktycznie 500tys. odpuściłem sobie zakup.
Swojego Tolka kupiłem z przebiegiem 240tys. km (teoretycznie), z tym że książka serwisowa wygląda na autentyczną + wydruk z ELSAWIN z wykazem usług, napraw, wymian, które pokrywają się z wpisami w książce i datami na etykietach niektórych częsci.
Niestety polska mentalność jest taka, że jedni oszukują aby móc coś sprzedać, bo inni dają się oszukiwać i są na tyle naiwni, że wierzą, ze kilkuletni diesel może mieć niecałe 100tys.km :cry:
Tolki wszystkich krajów: łączcie się !!!
ODPOWIEDZ