Toledo z silnikiem 1.9 ASZ/ARL (PD - pompowtryski)

Toledo II generacji
ODPOWIEDZ
insane_rr
Forumowicz
Posty: 14
Rejestracja: 08 wrz 2011, 15:34

Toledo z silnikiem 1.9 ASZ/ARL (PD - pompowtryski)

Post autor: insane_rr »

http://moto.allegro.pl/seat-toledo-ii-1 ... 46610.html

moglibyscie zobaczyc czy warto tego
Awatar użytkownika
kornat
Forumowicz
Posty: 2452
Rejestracja: 13 lis 2009, 21:48
Auto: Seat Toledo 1M
Model: 1.9 TDI AHF
Skąd?: Tarnobrzeg

Toledo z silnikiem 1.9 ASZ/ARL (PD - pompowtryski)

Post autor: kornat »

Urwany jeden grilla z nie oryginalną spinką a tak poza tym całkiem ok (przynajmniej na zdjęciach). Jakbyś miał kupować to możesz potargować się na opony bo ma trochę starawe (z 2005roku)
GangstaMarc

Toledo z silnikiem 1.9 ASZ/ARL (PD - pompowtryski)

Post autor: GangstaMarc »

1. Nie wiem czy ma wlot w zderzaku od strony kierowcy... raczej wygląda że ma (czyli ok)
2. zmieniona gałka
3. przytarty/przygnieciony prawu próg
4. dołożona antena - ciekawe po co i jak to jest zrobione. Uwaga na rudego.

Wygląda przyzwoicie :) Nieźle wyposażony. W przebieg nawet może bym uwierzył, że prawdziwy. Raczej OK. Ja bym się nim zainteresował!

Edit. Niestety drugie Toledo, które wystawia ten koleś nie jest takie bezwypadkowe i niemalowane jak zapewnia w opisie... Więc i temu radzę się porządnie przyjrzeć. Handlarze :571: ....
Awatar użytkownika
bartekmk
Forumowicz
Posty: 1669
Rejestracja: 05 mar 2011, 20:55
Auto: Seat Toledo 1M
Model: ASV++
Skąd?: Katowice

Toledo z silnikiem 1.9 ASZ/ARL (PD - pompowtryski)

Post autor: bartekmk »

oj na tego goscia bym uwazal i nie polecał. kumpel kiedys jechal ogladac do niego 2 ibizy i na zdjeciach byl cycuś a w rzeczywistości okazały sie 2 buble. gosciu niezly kombinator i krętacz takze lepiej odpuść.
lu_kala
Forumowicz
Posty: 3
Rejestracja: 01 gru 2011, 22:53

Toledo z silnikiem 1.9 ASZ/ARL (PD - pompowtryski)

Post autor: lu_kala »

Witam Wszystkich, jestem kopletną świerzynką na forum, ale ponieważ od roku marzy mi się Toledo chciałem prosić Was o opinie na temat poniższego sprzętu:
http://otomoto.pl/seat-toledo-tdi-150km ... 72716.html
oraz ewentualne polecenie jakiejś stacji w okolicach Gliwic na której mogli by mi go dobrze obejrzeć, bo sam nie wiele mam doświadczenia.
Awatar użytkownika
peter174
Zasłużony
Posty: 634
Rejestracja: 01 sie 2008, 13:24
Auto: Seat Toledo 1M
Model: 1.9 TDI ASZ
Skąd?: Białystok

Toledo z silnikiem 1.9 ASZ/ARL (PD - pompowtryski)

Post autor: peter174 »

na pierwszy rzut oka po tych fotach nie ma do czego sie przyczepic ... jedyne co to tylko zstanawiam się czy rocznik 2003 nie powinien miec juz lusterek tzw "łezki" ? szkoda ze nie ma zdjecia silnika ... nic tylko jechac obejrzec i na sciezke diagnostyczną

a tak poza tym rozbawiło mnie wyposazenie tj cytuje "WIELOPUNKTOWE PODŚWIETLENIE WNĘTRZA" :mrgreen:
[center][you] jeżeli szukasz jakiejś instrukcji o swoim Seacie to[/center]
[center]Obrazek[/center]
Awatar użytkownika
bartekmk
Forumowicz
Posty: 1669
Rejestracja: 05 mar 2011, 20:55
Auto: Seat Toledo 1M
Model: ASV++
Skąd?: Katowice

Toledo z silnikiem 1.9 ASZ/ARL (PD - pompowtryski)

Post autor: bartekmk »

od połowy 2003 chyba były łezki. co do sprawdzenia najlepiej chyba na zwykłej stacji diagnostycznej, jak tak zrobiłem i po sprawdzeniu byłem pewny, że biore auto i wbili mi od razu przegląd (oczywiście musiałem dopłacić).
lu_kala
Forumowicz
Posty: 3
Rejestracja: 01 gru 2011, 22:53

Toledo z silnikiem 1.9 ASZ/ARL (PD - pompowtryski)

Post autor: lu_kala »

W salonie dealerskim seata powiedzieli za gruntowne sprawdzenie 250 zl wiec na pewno bym sie wybral, ale sprzedający chyba zaczyna krecic. Najpierw stwierdzil, że śmiało mogę jutro przyjechać obejrzeć auto, ale jak powiedziałem o wizycie na stacji diagnostycznej to stwierdził, że nie znajdzie 2 h na wizytę. Zaproponował przyszły piątek... O ile nie sprzeda do tej pory auta:)
Awatar użytkownika
OMEGA
Forumowicz
Posty: 344
Rejestracja: 24 maja 2011, 03:35
Auto: 1M
Model: ARL
Skąd?: Okolice Krakowa

Toledo z silnikiem 1.9 ASZ/ARL (PD - pompowtryski)

Post autor: OMEGA »

peter174 pisze:na pierwszy rzut oka po tych fotach nie ma do czego sie przyczepic ... jedyne co to tylko zstanawiam się czy rocznik 2003 nie powinien miec juz lusterek tzw "łezki" ? szkoda ze nie ma zdjecia silnika ... nic tylko jechac obejrzec i na sciezke diagnostyczną

a tak poza tym rozbawiło mnie wyposazenie tj cytuje "WIELOPUNKTOWE PODŚWIETLENIE WNĘTRZA" :mrgreen:

U mnie 09/2003 ARL są "łezki" dziwne że w tym niema. (może po crash teście robili po kosztach :-( )
Black gold
lu_kala
Forumowicz
Posty: 3
Rejestracja: 01 gru 2011, 22:53

Toledo z silnikiem 1.9 ASZ/ARL (PD - pompowtryski)

Post autor: lu_kala »

Może ktoś z kolegów miał do czynienia z poniższymi autkami, niby już w kraju siedzą, jakieś sugestie, opinie ?
http://otomoto.pl/seat-toledo-C21725329.html
http://otomoto.pl/seat-toledo-tdi-130ps ... 56590.html

Troche daleko ode mnie, ale moze warto?
ODPOWIEDZ