[1M] Centralny z kluczyka kaput

Wszystko o elektryce w aucie
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
OMEGA
Forumowicz
Posty: 344
Rejestracja: 24 maja 2011, 03:35
Auto: 1M
Model: ARL
Skąd?: Okolice Krakowa

[1M] Centralny z kluczyka kaput

Post autor: OMEGA »

piotrek148 pisze:Wystarczy przełozyć? Napewno nie trzeba imobilajzera na nowo kodować ( tymbardziej w ASO) ?
Jestem bardziej skłonny kupić taki nieoryginalny sterownik ze scyzorykiem, i dorobić grot bo chce mieć pewność że będzie działać.

Tak wystarczy przełożyć pastylkę (tylko nie rozwal!! bo jest delikatna), poza tym można ją zakodować w większości zakładów dorabiających klucze (60-130zł)
Black gold
Awatar użytkownika
piotrek148
Forumowicz
Posty: 263
Rejestracja: 28 mar 2011, 21:25
Auto: Seat Toledo 1M
Model: 1.9 tdi AHF
Skąd?: Nowa Sól

[1M] Centralny z kluczyka kaput

Post autor: piotrek148 »

OMEGA pisze:Tak wystarczy przełożyć pastylkę (tylko nie rozwal!! bo jest delikatna), poza tym można ją zakodować w większości zakładów dorabiających klucze (60-130zł)


Ok. dzięki :)
A jak ta pastylka jest zamocowana z kluczyku? Jest jakoś połączona z grotem klucza? Jak ją wyjąc żeby jej nie uszkodzić?
Nie chciałbym uczyć się na własnych błedach ;)
Awatar użytkownika
OMEGA
Forumowicz
Posty: 344
Rejestracja: 24 maja 2011, 03:35
Auto: 1M
Model: ARL
Skąd?: Okolice Krakowa

[1M] Centralny z kluczyka kaput

Post autor: OMEGA »

piotrek148 pisze:
OMEGA pisze:Tak wystarczy przełożyć pastylkę (tylko nie rozwal!! bo jest delikatna), poza tym można ją zakodować w większości zakładów dorabiających klucze (60-130zł)


Ok. dzięki :)
A jak ta pastylka jest zamocowana z kluczyku? Jest jakoś połączona z grotem klucza? Jak ją wyjąc żeby jej nie uszkodzić?
Nie chciałbym uczyć się na własnych błedach ;)

jak masz kluczyk z dwoma przyciskami to pastylka jest w części z grotem ona jest wsadzona w gniazdo w obudowie, delikatnie podważyć i wysunąć ją.
Black gold
Awatar użytkownika
damian1231795
Forumowicz
Posty: 459
Rejestracja: 17 maja 2011, 22:46
Auto: Seat Toledo 1M
Model: 1.8 20V
Skąd?: Kielce

[1M] Centralny z kluczyka kaput

Post autor: damian1231795 »

A czy ta pastylka pasuje z oryginalnego pilota do scyzoryka?
Zauważyliście, że każdy jadący wolniej od nas to palant, a szybciej - szaleniec???

Nic na siłę , lewy pas , gaz i płynę ......:)
Awatar użytkownika
OMEGA
Forumowicz
Posty: 344
Rejestracja: 24 maja 2011, 03:35
Auto: 1M
Model: ARL
Skąd?: Okolice Krakowa

[1M] Centralny z kluczyka kaput

Post autor: OMEGA »

damian1231795 pisze:A czy ta pastylka pasuje z oryginalnego pilota do scyzoryka?

Tak, tam jest takie samo immo.
Poszukaj na allegro ori scyzoryków niektórzy dają też pastylkę do tego i jest identyczna
Black gold
siwy_a1
Forumowicz
Posty: 326
Rejestracja: 25 lis 2009, 01:25

[1M] Centralny z kluczyka kaput

Post autor: siwy_a1 »

piotrek148 przekładasz fiolkę i ma śmigać ;) Przed wydłubywaniem przyjrzyj się, czy nie jest wklejona, bo wtedy łatwo ją ukruszyć. A gdybyś uszkodził transponder, to nie panikuj ;-) W większości punktów dorabiania kluczy (no może poza Cezarem :-P) zakodują Ci nowy i to za dużo fajniejsze pieniądze niż w ASO ;-) Wiem, bo sam się tym zajmuję zawodowo ;-)
siwy_a1
blaze85

[1M] Centralny z kluczyka kaput

Post autor: blaze85 »

No i po problemie. Kupiłem pilota http://allegro.pl/pilot-hlo-1jo959753ct ... 64629.html zakodowałem i śmiga :)
Awatar użytkownika
damian1231795
Forumowicz
Posty: 459
Rejestracja: 17 maja 2011, 22:46
Auto: Seat Toledo 1M
Model: 1.8 20V
Skąd?: Kielce

[1M] Centralny z kluczyka kaput

Post autor: damian1231795 »

blaze85 pisze:No i po problemie. Kupiłem pilota http://allegro.pl/pilot-hlo-1jo959753ct ... 64629.html zakodowałem i śmiga :)
Z którego roku masz tolka i na jakiej częstotliwości działa ten pilot? Programowałeś vagiem czy sposobami podanymi na forum?
Zauważyliście, że każdy jadący wolniej od nas to palant, a szybciej - szaleniec???

Nic na siłę , lewy pas , gaz i płynę ......:)
blaze85

[1M] Centralny z kluczyka kaput

Post autor: blaze85 »

Toledo z 2003. Programowałem VAGiem. Stary pilot działał na 433MHz, nowy na 434MHz.
barneyoss

[1M] Centralny z kluczyka kaput

Post autor: barneyoss »

Ja też juz rozwiązałem, swój problem z pilotem :-D Kupiłem drugi na allegro za 85 z przesyłką, kodowanie od strzala Vagiem i śmiga :lol:
ODPOWIEDZ