[1M] Zamek drzwi

Tematy ogólno-techniczne
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Sony
Administrator
Posty: 7083
Rejestracja: 20 sty 2009, 20:09
Auto: Seat Toledo 1M
Model: 1.9 TDI ASV++
Skąd?: Piotrków Tryb.
Kontakt:

[1M] Zamek drzwi

Post autor: Sony »

powe88 pisze:Funkcja 46 – system komfortu
Funkcja 10 – dopasowanie
Kanał : (poniżej)

Numery kanałów :

03 Automat.blokowanie drzwi po przekroczeniu przez samochód prędkości 15 km/h.
04 Automatyczne odblokowanie zamków po wyłączeniu zapłonu.
05 Odłączenie czujników ochrony wnętrza po dwukrotnym naciśnięciu przycisku blokady drzwi.
06 Potwierdzenie sygnałem dźwiękowym podczas odblokowywania drzwi
07 Potwierdzenie sygnałem dźwiękowym podczas blokowania drzwi
08 Potwierdzenie kierunkowskazami podczas odblokowywania drzwi.
09 Potwierdzenie kierunkowskazami podczas blokowania drzwi

I w każdym z tych kanałów możesz sobie ustawić 0 lub 1, czyli odpowiednio wyłączone lub włączone
Awatar użytkownika
NaiLer
Forumowicz
Posty: 103
Rejestracja: 03 maja 2011, 13:40

[1M] Zamek drzwi

Post autor: NaiLer »

jakim programem mozna to zrobic? polski vag 4.9?
Obrazek
Awatar użytkownika
Sony
Administrator
Posty: 7083
Rejestracja: 20 sty 2009, 20:09
Auto: Seat Toledo 1M
Model: 1.9 TDI ASV++
Skąd?: Piotrków Tryb.
Kontakt:

[1M] Zamek drzwi

Post autor: Sony »

NaiLer pisze:jakim programem mozna to zrobic? polski vag 4.9?
Ja działczyłem z tym programem VAG-COM 311.2 lub 409.1
bociek-87

[1M] Zamek drzwi

Post autor: bociek-87 »

Witam, mam problem z zamkiem troszeczkę inny jak opisywany powyżej. Wymieniałem już zamek bo padł mi mikro styk wszystko działało jak trzeba ale od jakiegoś czas nie odryglowuje mi z pilota drzwi kierowcy dopiero kluczykiem mogę to zrobić :/ i się zastanawiam czy znowu padło coś w zamku czy może coś jest źle poskładane? Może ktoś się już spotkał z czymś takim z góry dziękuję za pomoc
mrozu
Forumowicz
Posty: 16
Rejestracja: 30 sty 2012, 19:00

[1M] Zamek drzwi

Post autor: mrozu »

Witam wycieknąłem wkładkę teraz jak ja wsadzę i chce dokręcić śrubę i dokręcę to dalej wkładka wychodzi na zewnątrz Jak zrobić zęby nie wychodziła?
lukogi
Forumowicz
Posty: 217
Rejestracja: 26 paź 2011, 19:55

[1M] Zamek drzwi

Post autor: lukogi »

bociek-87 pisze:Witam, mam problem z zamkiem troszeczkę inny jak opisywany powyżej. Wymieniałem już zamek bo padł mi mikro styk wszystko działało jak trzeba ale od jakiegoś czas nie odryglowuje mi z pilota drzwi kierowcy dopiero kluczykiem mogę to zrobić :/ i się zastanawiam czy znowu padło coś w zamku czy może coś jest źle poskładane? Może ktoś się już spotkał z czymś takim z góry dziękuję za pomoc

mam cos podobnego ale to po myciu i jak mrozek zlapie w nocy. Otwieram z pilota a drzwi kierowcy sie nie otwieraja ale ze 3 razy biore tylko na otwieranie i odskakuje
turo204
Forumowicz
Posty: 55
Rejestracja: 16 mar 2012, 10:07

naprawa czy wymiana zamka toledo 2

Post autor: turo204 »

Witam

Proszę o poradę odnośnie zamka w toled 2.
Znalazłem w moim mieście elektryków którzy naprawiają zamki a mam problem z centralnym ale biorą za zamek 150zł.
Na allegro nowe zamki od 73 do 150zł. i moje pytanie brzmi następująco, czy robić za tą cenę stary, czy kupić nowy (jak tak to jaka cena, może ktoś ma jakieś doświadczenia) czy może używany kupić?
Awatar użytkownika
kornat
Forumowicz
Posty: 2452
Rejestracja: 13 lis 2009, 21:48
Auto: Seat Toledo 1M
Model: 1.9 TDI AHF
Skąd?: Tarnobrzeg

[1M] Zamek drzwi

Post autor: kornat »

Odpuść sobie zamienniki, często się zdarza że nie chcą dobrze współpracować z centralnym i też długo się nim nie nacieszysz conajwyżej ori używkę możesz wziąć.
eko_zgonuś
Forumowicz
Posty: 122
Rejestracja: 10 cze 2012, 22:01

[1M] Zamek drzwi

Post autor: eko_zgonuś »

a ja wręcz przeciwnie słyszałem, że zamienniki VIKa są całkiem ok. Ale tylko słyszałem... No i 2 lata gwarancji mają. Może ktoś zamontował i się wypowie.
Awatar użytkownika
misiekbig
Forumowicz
Posty: 365
Rejestracja: 03 kwie 2012, 22:05
Auto: Seat Toledo 1M
Model: 1.8 20V
Skąd?: Grójec

[1M] Zamek drzwi

Post autor: misiekbig »

Miesiąc temu kumpel zakupił zamiennik zamka drzwi kierowcy,po zamontowaniu jak próbowałem zakodować mu nowy kluczyk zamek nie odpowiadał wyskakiwał jakiś błąd połączenia z zamkiem. wszystkie drzwi dzialają oprócz wlasnie tych z wymienionym zamkiem. Więc moim zdaniem lepiej naprawić stary albo kupić ori nowy albo używke.
ODPOWIEDZ