[1M] Autoalarm - problemy/pytania

Wszystko o elektryce w aucie
ODPOWIEDZ
loockas

[1M] Autoalarm - problemy/pytania

Post autor: loockas »

Jesteś wielki. Poszło. Przy okazji włączyłem automatyczne zamykanie drzwi po przekroczeniu 15km/h. Fajna opcja. Jeszcze raz wielkie dzięki :)
Awatar użytkownika
DzieX
Administrator
Posty: 3172
Rejestracja: 22 cze 2011, 09:58
Auto: Seat
Model: Toledo 1M
Skąd?: Nadarzyn
Kontakt:

[1M] Autoalarm - problemy/pytania

Post autor: DzieX »

To polecam jeszcze auto odryglowywanie po wyjęciu kluczyka.
SEAT Toledo .:R32 4x4: forum facebook blog | VW Polo | RENAULT Laguna | SEAT Leon
loockas

[1M] Autoalarm - problemy/pytania

Post autor: loockas »

No to też od razu włączyłem :)

Czas się dokształcić i przestudiować sieć. Może coś jeszcze ciekawego da się odpalić. Chętnie bym uruchomił domykanie szyb z pilota, ale niestety vaga mam na usb :(
Awatar użytkownika
DzieX
Administrator
Posty: 3172
Rejestracja: 22 cze 2011, 09:58
Auto: Seat
Model: Toledo 1M
Skąd?: Nadarzyn
Kontakt:

[1M] Autoalarm - problemy/pytania

Post autor: DzieX »

Domykanie szyb chyba tak latwo sie nie zrobi. Mi kumpel robił i logował się przez dosa i zupełnie innym kablem (nie wiem czy nie tacho). Odczytywał wartości i odpowiednio wpisywał bo różnią się między modułami.
SEAT Toledo .:R32 4x4: forum facebook blog | VW Polo | RENAULT Laguna | SEAT Leon
loockas

[1M] Autoalarm - problemy/pytania

Post autor: loockas »

Z tego co wyczytałem to potrzeba interfejs na RS232 właśnie dlatego, że program jest w dosowy. Jest czeski program działający z USB, ale tylko dla modułów po 2002 roku. Albo znajde kogoś w pobliżu kto mi to zrobi albo zainwestuje w dodatkowy moduł, który zrobi mi domykanie szyb po zamknięciu zamków, bez trzymania przycisku.
daniel_1906
Forumowicz
Posty: 41
Rejestracja: 30 gru 2010, 18:33

[1M] Autoalarm - problemy/pytania

Post autor: daniel_1906 »

Witam od kilku dni mam problem z moim Tolkiem a wiec jak zamykałem auto pilotem zamykały mi się wszystkie drzwi ale bagażnik już nie. ;/;/ Jak otwarłem bagażnik to włączać się alarm w sumie po tym co czytałem to klakson;D ale do rzeczy a teraz nie mogę zamknąć drzwi pilotem. Ale jak zamknę bagażnikiem kluczykiem, to się zamyka auto tak jak by był włączony alarm ale bagażnik jest dalej otwarty,i jak zorbie kilka razy tak to pilot tak jak by się odwieszał i zaczyna działać ale już nie mam alarmu co się mogło stać ;(?? i czemu ten pilot raz działa a raz nie ? o dodam jeszcze ze nie działa zamykanie z kluczyka od kierowcy i pasażera
rs-32
Forumowicz
Posty: 20
Rejestracja: 19 gru 2010, 19:01
Auto: -
Model: -
Skąd?: Mielec

[1M] Autoalarm - problemy/pytania

Post autor: rs-32 »

ja robiłem domykanie szyb takim oto programem http://www.motordiag.cz/mkm jest czeski ale darmowy działa przez usb i dał rade z rocznikiem 2001
już nie pamiętam ale trzeba sie logować chyba
michal.k
Forumowicz
Posty: 95
Rejestracja: 29 lip 2011, 21:34

[1M] Autoalarm - problemy/pytania

Post autor: michal.k »

mam tolka 1L alarm działa ale guziki są tak wyrobione że trzeba je mocno wciskać żeby się włączył centralny. Da się kupić takie guziki żeby je wymienić?
Awatar użytkownika
adrian2901
Forumowicz
Posty: 148
Rejestracja: 26 paź 2011, 18:45
Auto: seat toledo 1m
Model: 1.9TDI AHF
Skąd?: Rzeszów

Alarm w Toledo mam go czy nie?

Post autor: adrian2901 »

Witam! Temat za pewne zaraz zostanie usuniety,lecz nie znalazlem nic podobnego...
Chcialem zapytac czy kazdy Tolek ma alarm? u mnie nic nie pika ani zadnej diody nie ma.
Jak zamykam auto z pilota to awaryjne mrugna, ale nie wiem czy ten alarm jest bo nigdy nie piszczal ani nic... Toledo 2000r prosze o odpowiedz? i czy da sie wlaczyc pikanie podczas zamykania auta?

//Sony

Tym razem scaliłem, ale poszukaj następnym razem, a jak nie znajdziesz to jeszcze raz poszukaj. Wybacz, jednak żeby nie znaleźć tematu o alarmie to trzeba być albo leniem albo ślepcem, bo takowych wątków na forum jest co najmniej kilka! Ponadto pisz po POLSKU z ogonkami etc. Niebawem chyba odpoczniesz sobie od pisania, bo widzę, że pierwsze ostrzeżenie olałeś ciepłym moczem.
Ostatnio zmieniony 01 lis 2011, 00:01 przez adrian2901, łącznie zmieniany 3 razy.
"Tylko ciężko pracując, można mieć to co się chce"
Awatar użytkownika
peter174
Zasłużony
Posty: 634
Rejestracja: 01 sie 2008, 13:24
Auto: Seat Toledo 1M
Model: 1.9 TDI ASZ
Skąd?: Białystok

[1M] Autoalarm - problemy/pytania

Post autor: peter174 »

nie kazdy Tolek ma alarm ... a czy masz np syrene alarmu gdzies pod maską ??
[center][you] jeżeli szukasz jakiejś instrukcji o swoim Seacie to[/center]
[center]Obrazek[/center]
ODPOWIEDZ