Dolnośląskie Spoty

Spoty dolnośląskie
ODPOWIEDZ
woojtaas88
Forumowicz
Posty: 238
Rejestracja: 19 lis 2008, 00:33

Dolnośląskie Spoty

Post autor: woojtaas88 »

6 grudnia to data zatwierdzona?jeżeli tak to innych chlopaków postaram sie załatwic na ten dzieN:P
woojtaas88
Forumowicz
Posty: 238
Rejestracja: 19 lis 2008, 00:33

Dolnośląskie Spoty

Post autor: woojtaas88 »

ja gto bym wolał 7 to niedziela zawsz e to wolne sie ma:P hehe musze jeszcze zobaczyc jaki grafik na grudzień mam:P
Awatar użytkownika
CYRULIK
Zasłużony
Posty: 866
Rejestracja: 19 maja 2008, 21:22
Auto: Leon Zonki ;)
Model: Moje S 2,5
Skąd?: WPI MAZOWIECKIE (Sułkowice)

Dolnośląskie Spoty

Post autor: CYRULIK »

Panowie CZYTAĆ !!!!!!!!!!!!!!!!! :568: regulamin punkt 7 viewtopic.php?t=11 :evil:
"Kiedy wydaje Ci się, że jesteś bardzo dobrym kierowcą, który wie już wszystko o jeździe i drogach, sprzedaj jak najszybciej swój pojazd i nigdy więcej nie siadaj za kierownicą. Cmentarze są pełne grobów bardzo dobrych kierowców".
Awatar użytkownika
oldzbak
Forumowicz
Posty: 194
Rejestracja: 28 wrz 2008, 13:43

Dolnośląskie Spoty

Post autor: oldzbak »

a oto moj tolek jesli klikniecie na foto to bedize lepsza jakosc. a co do spoto to jak w koncu zostaj 6 czy 7 grudnia??
Załączniki
Zdjęcie001.jpg
Zdjęcie002.jpg
Zdjęcie012.jpg
Zdjęcie013.jpg
Zdjęcie014.jpg
Awatar użytkownika
CYRULIK
Zasłużony
Posty: 866
Rejestracja: 19 maja 2008, 21:22
Auto: Leon Zonki ;)
Model: Moje S 2,5
Skąd?: WPI MAZOWIECKIE (Sułkowice)

Dolnośląskie Spoty

Post autor: CYRULIK »

oldzbak widze ze masz problem ze zrozumieniem :evil: do pokazywania auta jest dział MOJE TOLEDO viewforum.php?f=4
"Kiedy wydaje Ci się, że jesteś bardzo dobrym kierowcą, który wie już wszystko o jeździe i drogach, sprzedaj jak najszybciej swój pojazd i nigdy więcej nie siadaj za kierownicą. Cmentarze są pełne grobów bardzo dobrych kierowców".
Awatar użytkownika
oldzbak
Forumowicz
Posty: 194
Rejestracja: 28 wrz 2008, 13:43

Dolnośląskie Spoty

Post autor: oldzbak »

no spoko sorka cyrulik ale niechcialo mi sie poznije linku kopiowac i wklejac a tak ogolnie to jak sie podoba?? 8-)
woojtaas88
Forumowicz
Posty: 238
Rejestracja: 19 lis 2008, 00:33

Dolnośląskie Spoty

Post autor: woojtaas88 »

Co do spota to ja jeszcze musze poczekac i zobaczyc na grafik kiedy mam wolne:P i wedy napisze tolek ok ale poco ci te diody powiedz mi?
Awatar użytkownika
Pablo_0043
Forumowicz
Posty: 351
Rejestracja: 30 wrz 2008, 20:07
Kontakt:

Dolnośląskie Spoty

Post autor: Pablo_0043 »

od oceniania i ogladania tolkow jest inny dzial..tutaj rozmawiamy o spocie ;-) ... co do spotu ja proponuje zrobic liste zdecydowanych na 1000% w pierwszych dniach grudnia kto na pewno pojedzie i wtedy kazdy zobaczy w swoj grafik i dogadamy sie jaka data, godzina i gdzie sie spotkamy..
>>Bóg stworzył Seata bo wie co to jest prawdziwe piękno.. a Opla?? Bo ma poczucie humoru<< :)
woojtaas88
Forumowicz
Posty: 238
Rejestracja: 19 lis 2008, 00:33

Dolnośląskie Spoty

Post autor: woojtaas88 »

no i to jest rozwiazanie najlepiej podac swój nik i date spotkania którego nam pasuje. no i trzeba wymyslic w jakim miejscu robimy spota. w legnicy?? jezeli tak to gdzie czekam na propozycje
Otwieram liste obecnosci:~`
Awatar użytkownika
dany_2
Forumowicz
Posty: 825
Rejestracja: 09 wrz 2008, 09:11

Dolnośląskie Spoty

Post autor: dany_2 »

Dobra więc ja zaczynam
1. dany_2 obojętnie czy 6 czy 7 :)
ODPOWIEDZ