Prace serwisowe po stronie hostingodawcy zostały przesunięte na 05.04 od godz. 22 do 06.04 godz. 6 rano. Forum będzie wtedy niedostpęne. Z uwagi jednak na specyfikę prac, czas niedostępności może się wydłużyć.

[1M] Progi od wersji TS (Top Sport)

Wieksze felgi, spojler, ciemne szyby to wszystko tutaj.
Awatar użytkownika
Sony
Administrator
Posty: 7070
Rejestracja: 20 sty 2009, 20:09
Auto: Seat Toledo 1M
Model: 1.9 TDI ASV++
Skąd?: Piotrków Tryb.
Kontakt:

[1M] Progi od wersji TS (Top Sport)

Post autor: Sony »

Panowie a macie jakieś numery z ETKI tych zaczepów, bo w manualu z forum LC nic o nich nie jest wspomniane i nie zamawiałem ich :/
Awatar użytkownika
bart111
Forumowicz
Posty: 599
Rejestracja: 13 kwie 2011, 21:54
Auto: Seat Toledo 1M
Model: 1.9 TDI ASZ
Skąd?: Cegłów/Wwa

[1M] Progi od wersji TS (Top Sport)

Post autor: bart111 »

Sony pisze:Panowie a macie jakieś numery z ETKI tych zaczepów, bo w manualu z forum LC nic o nich nie jest wspomniane i nie zamawiałem ich :/


Sony, napisz do RafRoo z LC to on Ci to załatwi w dobrej cenie i będziesz miał po kłopocie i numer ETKI nie będzie potrzebny, bo tak bez tych zaczepów to dobrze że w ogóle progów jeszcze nie zgubiłeś
Obrazek
Awatar użytkownika
Sony
Administrator
Posty: 7070
Rejestracja: 20 sty 2009, 20:09
Auto: Seat Toledo 1M
Model: 1.9 TDI ASV++
Skąd?: Piotrków Tryb.
Kontakt:

[1M] Progi od wersji TS (Top Sport)

Post autor: Sony »

bart111, jeszcze ich nie zamontowałem, więc nie miałem ich jak zgubić :D :D :D

Dzięki, z pewnością napiszę :) Tylko zastanawiam się czemu nie napisali o tych zaczepach w manualu wyżej :-?
Awatar użytkownika
bart111
Forumowicz
Posty: 599
Rejestracja: 13 kwie 2011, 21:54
Auto: Seat Toledo 1M
Model: 1.9 TDI ASZ
Skąd?: Cegłów/Wwa

[1M] Progi od wersji TS (Top Sport)

Post autor: bart111 »

Sony pisze:bart111, jeszcze ich nie zamontowałem, więc nie miałem ich jak zgubić :D :D :D

Dzięki, z pewnością napiszę :) Tylko zastanawiam się czemu nie napisali o tych zaczepach w manualu wyżej :-?


Aha :mrgreen: :mrgreen:
Wiesz co - wiele osób myśli że te zaczepy nie są do niczego potrzebne i że progi i tak będą się trzymać, ale to niestety błąd a potem się dziwią że odpadło.
A może w tym manualu po prostu to przeoczyli.
Obrazek
woojtaas88
Forumowicz
Posty: 238
Rejestracja: 19 lis 2008, 00:33

[1M] Progi od wersji TS (Top Sport)

Post autor: woojtaas88 »

są jeszcze dwa elemety których niema w etce czekam na nie maja z hiszpani przyjechac w ciagu 2 tyg
Awatar użytkownika
Sony
Administrator
Posty: 7070
Rejestracja: 20 sty 2009, 20:09
Auto: Seat Toledo 1M
Model: 1.9 TDI ASV++
Skąd?: Piotrków Tryb.
Kontakt:

[1M] Progi od wersji TS (Top Sport)

Post autor: Sony »

bart111, z RafRoo to ja koresponduję na LC odkąd zamieściłem tą historię o mojej przygodzie w ASO :D Napisał mi PW i tak sobie gawędzimy ;)

woojtaas88, jakie elementy masz na myśli ??
wichura

[1M] Progi od wersji TS (Top Sport)

Post autor: wichura »

Koledzy napisze mi ktoś co dokładnie potrzebuje do montażu progów od Leona Cupry FR. Byłbym wdzięczny jakby te części były wraz z numerami z ETKI.
Awatar użytkownika
Sony
Administrator
Posty: 7070
Rejestracja: 20 sty 2009, 20:09
Auto: Seat Toledo 1M
Model: 1.9 TDI ASV++
Skąd?: Piotrków Tryb.
Kontakt:

[1M] Progi od wersji TS (Top Sport)

Post autor: Sony »

wichura, a zakupiłeś już progi ? Jeśli nie to zarejestruj się na www.leonclub.pl/forum i zagadaj do użytkownika RafRoo. On miał nowe progi ze wszystkimi rzeczami do montażu w okolicy 800zł!
wichura

[1M] Progi od wersji TS (Top Sport)

Post autor: wichura »

Tak progi już mam. Ładne z zaślepkami i za dużo mniejszą cenę, teraz chce wszystkie te drobiazgi potrzebne do montażu skompletować. Tylko nie wiem co będzie mi potrzebne.
ODPOWIEDZ