Toledo II z silnikiem 1.6

Toledo II generacji
ODPOWIEDZ
GangstaMarc

Toledo II z silnikiem 1.6

Post autor: GangstaMarc »

Ładnie wygląda... ja bym się zainteresował.
Wyposażenie szału nie robi, ale zwracałbym uwagę głównie na stan autka, a ten wydaje się być całkiem fajny. Jak będziesz kupował auto za 50 tys to będziesz wybrzydzał.

Jakby biała tapicerka Ci się nie podobała to podjedź do mnie to przełożymy z mojego :-D Jeszcze dopłacę :!:
Szymek08
Forumowicz
Posty: 1687
Rejestracja: 22 sie 2009, 17:18
Auto: Seat Toledo 1M
Model: 1.9 TDI AHF+
Skąd?: Piła

Toledo II z silnikiem 1.6

Post autor: Szymek08 »

Jechać i oglądać... i jak będzie OK to brać :-)
Blade

Toledo II z silnikiem 1.6

Post autor: Blade »

Czyli jak mam rozumieć wszystkim się podoba nie licząc wyposażenia, i nie doszukali się podejrzanych mankamentów, przynajmniej po zdjęciach. :-P

[ Dodano: 2011-09-03, 15:22 ]
Zielony z jasnym wnętrzem kupiony :)
Dzieki sliczne chlopaki za pomoc...
fallout777
Forumowicz
Posty: 8
Rejestracja: 18 wrz 2011, 09:36

Prośba o ocenę Toledo

Post autor: fallout777 »

Witam zastanawiam się nad tą benzyną, czy warto jechać i marnować czas i pieniądzę by obejrzeć to autko? http://otomoto.pl/seat-toledo-1-6i-16v- ... 02216.html
Kiziak
Forumowicz
Posty: 150
Rejestracja: 10 kwie 2010, 19:41
Auto: Toledo 2 1M
Model: 1.8 20V APG
Skąd?: Warszawa

Toledo II z silnikiem 1.6

Post autor: Kiziak »

O 1.6 ma esp?

Bez obejrzenia po samym opisie to ciężko ocenić auto. Większość na fotkach wygląda ładnie a "papier" przyjmie w opisie wszystko.
fallout777
Forumowicz
Posty: 8
Rejestracja: 18 wrz 2011, 09:36

Toledo II z silnikiem 1.6

Post autor: fallout777 »

No właśnie czy możliwe że ma ESP w tym silniku, i podejrzane jest dla mnie że napisano 1.6 16V a na obudowie silnika jest napisane tylko 1.6, czy nie powinno być dodane 16 V? Po co ludzie piszą takie głupoty, żeby koncerny paliwowe zarabiały na paliwie, bo muszę ponad 170 km tam jechać i się pewnie rozczarować, już 2 razy się naciąłem.
Awatar użytkownika
kornat
Forumowicz
Posty: 2452
Rejestracja: 13 lis 2009, 21:48
Auto: Seat Toledo 1M
Model: 1.9 TDI AHF
Skąd?: Tarnobrzeg

Toledo II z silnikiem 1.6

Post autor: kornat »

Tak to jest 16V, 8V miały filtr powietrza oddzielnie (nie w osłonie silnika) i miały oznaczenie SR
fallout777
Forumowicz
Posty: 8
Rejestracja: 18 wrz 2011, 09:36

No i po sprawie

Post autor: fallout777 »

Witajcie drodzy forumowicze internet to potęga a jeszcze trochę umiejętności szukania i oto co wyszło z napalenia się na autko które planowałem obejrzeć z linka powyżej. Sami dodajcie sobie 2+2 i co wam wyjdzie?
http://www.bezwypadkowy.net/forum/88-uw ... et-ostroka
http://www.focusklubpolska.pl/showthread.php?t=29740
Po niemieckiej rejestracji cudem doszedłem do pierwszej podanej stron a potem poczytałem sobie o FHU Duet i na szczęście bo wybierałem się w sobotę je obejrzeć. Komis ze względu na nieprzychylne opinie w sieci zmienił nazwę. Coś w tym musi być. I zastanawiam się czy nie można zrobić strony ,a może ja czegoś nie wiem, która pozwalałaby jak na allegro zobaczyć i dodać opinie o sprzedawcy, a nie po prostu jest przejście z allegro na otomoto i nawet oceny o osobie reklamującej nie można wystawić.Żenada a myślę że jakieś kompleksowe rankingi polskich komisów, jakieś oceny kupujących napewno pomogłyby w kupnie w miarę przyzwoitego auta. Tym bardziej że człowiek nie ma zbyt dużej kasy na zakup auta, to jeszcze jest mnóstwo debili którzy próbują tą resztę zaoszczędzonej w trudzie kasy wyciągnąc.Rankingi częściowo wykosiłyby nieuczciwych sprzedawców i zaoszczędziło by to ludziom zbędnie straconego paliwa i nerwów
MichałZ
Forumowicz
Posty: 4
Rejestracja: 19 gru 2011, 22:49

Toledo II z silnikiem 1.6

Post autor: MichałZ »

Cześć, potrzebuję dość szybko kupić autko (chcę benzynę i założyć gaz). Skłaniałem się ku Cordobom, jednak pojawiła się opcja kupienia w bardzo przyzwoitej cenie Toledo II, które ma jednak kilka sporych mankamentów (ma również klika zalet).

silnik 1,6 16v, rocznik 1999, pierwsza rejestracja 2000, krajowy, II właściciel, który kupił 3 letnie z przebiegiem 50 tysięcy w komisie przy salonie Seata

minusy:
- przebieg ok 280 tys.
- nie działa klimatyzacja (po je włączeniu obroty rosną, sprężarka "chodzi", jednak jest gdzieś rozszczelniona - po naładowaniu czynnikiem chłodzącym(czy jak to się zwie), wszystko wyparowało)
- zaczynają się wykwity rdzy.

plusy:
- właściciela znam od lat, auto również, wiem o wszystkich mankamentach,
- wiem że nie miał żadnego wypadku (na 100% od 8 lat i ponad 200 tysięcy, na 99% wcześniej.. miał ze dwie przygody parkingowe.. raz na 5 lat to i tak niezła średnia moim zdaniem)
- auto na bieżąco serwisowane, mechanicznie bez zarzutów (prócz klimy, która padła rok temu, jednak właściciel nie zdecydował się na jej naprawę, gdyż stwierdził że się od niej przeziębiał i nie potrzebuje)
- cena mocno poniżej rynkowej.

Moje pytania:
- czy silnik z takim przebiegiem nadaje się jeszcze do instalacji LPG?
- co może być z klimą i ile to może kosztować (do tej pory jeździłem autami bez klimy, więc się zupełnie na tym nie znam)?
- ile Waszym zdaniem jest warte?

ps. uprzedzając pytania typu dlaczego chce sprzedać poniżej ceny rynkowej skoro auto zupełnie sprawne - wcale nie pali się do sprzedaży, choć dostał służbowe.. jeśli ja nie wezmę, zostawi żonie..
kupić/nie kupić?
DanielSXE
Forumowicz
Posty: 73
Rejestracja: 15 cze 2011, 23:34

Toledo II z silnikiem 1.6

Post autor: DanielSXE »

Kod: Zaznacz cały

Moje pytania:
- czy silnik z takim przebiegiem nadaje się jeszcze do instalacji LPG?
- co może być z klimą i ile to może kosztować (do tej pory jeździłem autami bez klimy, więc się zupełnie na tym nie znam)?


Nadaje się do lpg, niby czemu ma się nie nadawać, jak możesz to wytłumacz z chęcią się dowiem.

A co do klimy to jedź do serwisu i ci powiedzą.
Jeżeli Twoje dziecko rusza Toledziakiem z piskiem to wiedz, że coś się dzieje :D :D

Jeżeli Twoje dziecko jeździ furą z głośnym wydechem to wiedz, że coś się dzieje :D
ODPOWIEDZ