Grzebanie nasze codzienne

Luźne gadki o wszystkim
Szymek08
Forumowicz
Posty: 1687
Rejestracja: 22 sie 2009, 17:18
Auto: Seat Toledo 1M
Model: 1.9 TDI AHF+
Skąd?: Piła

Grzebanie nasze codzienne

Post autor: Szymek08 »

Czyszczenie tylnych świateł od środka bo już zasyfione były (i przy okazji wyciągnięcie z nich 3 owadów bo jakoś się tam znalazły :-) ). Wyczyszczenie prowadnicy pasa kierowcy (takiej metalowej co znajduje się za osłoną słupka) bo słabo się zwijał - teraz jest OK. Plan na jutro pomalowanie zacisków hamulcowych w kolor nadwozia (srebrny).
Awatar użytkownika
Radar
Forumowicz
Posty: 226
Rejestracja: 13 wrz 2010, 21:27
Auto: Toledo
Model: 1L
Skąd?: Międzyzdroje

Grzebanie nasze codzienne

Post autor: Radar »

Zestawienie tolka na ziemię montaż zderzaka tył , montaż plastików wykładziny bagaja, przejazd do domu z warsztatu , jutro wykładzina i skręcanie plastików w środku , wymiana końcówki wahacza itd ogólnie składanie po spawaniu podłogi
Był Tolek 1L AFN jest Tolek 1M AHF
Awatar użytkownika
kajtek110
Forumowicz
Posty: 180
Rejestracja: 20 mar 2010, 17:28

Grzebanie nasze codzienne

Post autor: kajtek110 »

wymiana zamka w drzwiach kierowcy
Awatar użytkownika
Sony
Administrator
Posty: 7083
Rejestracja: 20 sty 2009, 20:09
Auto: Seat Toledo 1M
Model: 1.9 TDI ASV++
Skąd?: Piotrków Tryb.
Kontakt:

Grzebanie nasze codzienne

Post autor: Sony »

Wymiana filtra kabinowego oraz umycie autka.
Szymek08
Forumowicz
Posty: 1687
Rejestracja: 22 sie 2009, 17:18
Auto: Seat Toledo 1M
Model: 1.9 TDI AHF+
Skąd?: Piła

Grzebanie nasze codzienne

Post autor: Szymek08 »

A ja dziś pomalowałem Zaciski hamulcowe w kolor nadwozia czyli na SREBRNO jak zrobię zdjęcia to umieszczę i pokaże jak wyszło. Mi się podoba :-)
dude88pl
Forumowicz
Posty: 498
Rejestracja: 03 lis 2010, 17:50

Grzebanie nasze codzienne

Post autor: dude88pl »

Umyłem dziś Tolka bo powoli zamiast pięknej czerni było widać tylko ziemny brąz :-D
Do tego dotarły w końcu żaróweczki Tungsram H7 SPORTLIGHT BLUish + 50% oraz Tungsram H1 MEGALIGHT PLUS 90% :mrgreen: teraz oświetlenie jest rewelacyjne :mrgreen:

Po tych wszystkich operacjach pojechałem na przegląd który przeszedł bez najmniejszych problemów :-D :-D :-D :-D :-D

I zalegalizowałem przy okazji gaśnicę bo od 2008 roku jeszcze nie była legalizowana (prawo mamy na tyle dziurawe że gaśnice mieć trzeba ale nie musi być podbita :-P :-P :-P :-P )
Seat Toledo II 1,8 20V Signo + LPG 2003r.
Obrazek
Awatar użytkownika
Kitaj
Forumowicz
Posty: 2816
Rejestracja: 01 lip 2008, 23:52
Auto: E46 330xd/A6 C5 2.8
Model: M57D30/2.8 ALG
Skąd?: Okolice Oławy

Grzebanie nasze codzienne

Post autor: Kitaj »

Podłączenie cb radia pod przewody zapalniczki.

Pomysl ten został dziś solidnie poparty przez same cb radio gdyż rozleciała sie wtyczka z ktorej ten srodkowy "bolczyk" wleciał do gniazka i powodował zwarcia na każdej dziurze....

Efekty świetlne i zapachowe były zapewnione do czasu zlutowania sie tego bolczyka do masy...
Co najlepsze bezpiecznik ok....
kuba88w
Forumowicz
Posty: 535
Rejestracja: 10 sty 2011, 16:40
Auto: Lexus IS 200
Model: 2.0 R6
Skąd?: Ustrzyki Dln.

Grzebanie nasze codzienne

Post autor: kuba88w »

Odebrane auto od lakiernika, małe parchy od kamieni wzdłuż tylnego nadkola i lakierowanie całego elementu do przedniego słupka + odpryśnięta farba na dolnej krawędzi klapy (za nisko ustawiony bolec i klapa biła o zderzak) i małe parchy wokół dziur odpływowych pod klapą, lakierowana klapa do wysokości blendy. Robota profi. W sumie za to wyszło 200 zł czyli całkiem niedużo.
mcsurf
Forumowicz
Posty: 247
Rejestracja: 23 kwie 2010, 01:07

Grzebanie nasze codzienne

Post autor: mcsurf »

dziś pogoda była ładna więc mycie autka, potem twardy wosk, a na wykończenie politurka. Teraz przerwa na obiad i za chwilę ponowne podejście do pielęgnacji plastików we wnętrzu :)
Seat Toledo II, 1.9 TDI 110 KM, 2000r
szymekgd
Forumowicz
Posty: 4280
Rejestracja: 27 lip 2010, 14:22

Grzebanie nasze codzienne

Post autor: szymekgd »

A ja dzis musialem poprawic wymiane oleju, okazalo sie, ze puszczala miedziana uszczelka pod sruba spustowa, wiec trzeba bylo ja wykrecic, wyzarzyc nad palnikiem i zamontowac ponownie, kto nie ma w glowie ten...
ODPOWIEDZ