[1M] Centralny zamek - problem z działaniem

Wszystko o elektryce w aucie
ODPOWIEDZ
powe88
Forumowicz
Posty: 338
Rejestracja: 07 lip 2011, 22:47
Auto: Seat Toledo 1M
Model: 1.6 SR
Skąd?: Oleśnica

[1M] Centralny zamek - problem z działaniem

Post autor: powe88 »

pushq pisze:kri591 napisał/a:
pushq napisał/a:
Rozebrałem dzisiaj pilota, i ze środka wyleciała mi jakaś część. Czy ma ona jakiś wpływ na działanie pilota i brak możliwości jego zaprogramowania? ewentualnie czy moglby ktos rozebrac swojego pilota i pokazac gdzie sie u niego ta czesc znajduje?:


To jest trymer i służy do ustawienia odpowiedniej częstotliwości a powinien znajdować się w miejscu zaznaczonym na zdjęciu:) Pozdrawiam

Obrazek


Dzieki wielkie,
ale tu sie pojawia pytanie. Czy po przylutowaniu tej czesci da sie normalnie zsynchronizowac pilota?


Wątpliwa sprawa żebyś to domową lutownicą zrobił przepalisz szybciej ścieżki na płytce i do kosza pójdzie pilot. Lepiej głowy sobie nie zawracaj bo mało prawdopodobne żeby go uratować ja na alledrogo znalazłem - pilot scyzoryk 3 przyciski :-D 433mhz + grot + imo pastylka czysty + seat emblemat za 169zł wiec kosztów dużych nie masz i pilot nowy bajer scyzoryk:)

A żeby dobrać odpowiedni pilot do swojego modelu komfortu musiałem przeczytać bardzo dużo postów na 4 forach :) gdzieś dodałem informacje chyba na tym forum więc poszukaj żebyś nie naciągał się na koszta przesyłki.
Awatar użytkownika
pushq
Forumowicz
Posty: 110
Rejestracja: 13 wrz 2010, 18:16

[1M] Centralny zamek - problem z działaniem

Post autor: pushq »

no ale dodaj do tego jeszcze kopiowanie immo, kopiowanie grota, to nastepne 150 zl ;p
to najpierw sprobuje to dac do znajomego co telewizory robi, on to swoja lutownica sprobuje ;p a jak nie to juz wole grotem auto otwierac :D
kri591
Forumowicz
Posty: 92
Rejestracja: 16 sie 2011, 21:36

[1M] Centralny zamek - problem z działaniem

Post autor: kri591 »

Na pewno to się da dolutować bo gdzieś czytałem właśnie ze komuś tez brakowało dolutował i pilot działał normalnie:) jak już to przylutujesz to najpierw sprawdź czy pilot działa bo może nie będziesz musiał ustawiać trymera a jeżeli będziesz musiał to się bodajże robiło tak ze przekręcało się tą "śrubkę" do końca w prawo próbowało i jak nie zadziałało to po trochu odkręca w lewo i trzeba sprawdzać za każdym razem:) (metoda prób i błędów:D )

Pozdrawiam
Awatar użytkownika
pushq
Forumowicz
Posty: 110
Rejestracja: 13 wrz 2010, 18:16

[1M] Centralny zamek - problem z działaniem

Post autor: pushq »

Dzieki wszystkim za odpowiedzi. Po przylutowaniu tej czesci pilocik smiga az gwizda :)
olinek2
Forumowicz
Posty: 278
Rejestracja: 08 lut 2011, 17:59

[1M] Centralny zamek - problem z działaniem

Post autor: olinek2 »

Jeśli nim nie kręcił i nie grzał mocno PRki to powinno chodzić :) o ile pilot jest sprawny...
Awatar użytkownika
migacz1981
Forumowicz
Posty: 939
Rejestracja: 10 paź 2010, 18:22
Auto: Seat Toledo 1M
Model: 1.9 TDI ASV
Skąd?: Wałbrzych - okolice

[1M] Centralny zamek - problem z działaniem

Post autor: migacz1981 »

A jednak olinek2 wyszło na twoje siłownik robił zamieszanie teraz mam nowy lepszy z audi :-)
olinek2
Forumowicz
Posty: 278
Rejestracja: 08 lut 2011, 17:59

[1M] Centralny zamek - problem z działaniem

Post autor: olinek2 »

Cieszę się że mogłem pomóc :)
TomekTomek
Forumowicz
Posty: 51
Rejestracja: 26 lip 2009, 18:41
Kontakt:

[1M] Centralny zamek - problem z działaniem

Post autor: TomekTomek »

Witam. Mam problem z zamknięciem prawych przednich drzwi. Jak zamykam samochód z auto pilota to wszystkie drzwi zamykają się a te jedne drzwi są otwarte. A kiedy otwieram to te prawe przednie drzwi są zamknięte. Co o tym myśłicie? Jaka może być przyczyna?
kri591
Forumowicz
Posty: 92
Rejestracja: 16 sie 2011, 21:36

[1M] Centralny zamek - problem z działaniem

Post autor: kri591 »

A "bolec" się chowa? możne jest ten siłownik uszkodzony w tych drzwiach od centralnego i nie zamyka. Albo przewody są przetarte ( za czasów cordoby tak miałem ze się przetarły). Byś musiał rozebrać drzwi i wtedy byś widział z czym jest problem;)

Pozdrawiam
TomekTomek
Forumowicz
Posty: 51
Rejestracja: 26 lip 2009, 18:41
Kontakt:

[1M] Centralny zamek - problem z działaniem

Post autor: TomekTomek »

Witam. Aha no więc bolec nie chowa się do końca. Hm to będzie trzeba rozebrać i popatrzeć. Dzięki za na prowadzenie.
ODPOWIEDZ