Toledo II z silnikiem 1.8 20V

Toledo II generacji
ODPOWIEDZ
SebaR
Forumowicz
Posty: 143
Rejestracja: 16 sty 2010, 13:04
Auto: Seat Toledo 1M
Model: 1.8 20V
Skąd?: Zielina

Toledo II z silnikiem 1.8 20V

Post autor: SebaR »

damian1231795 pisze:O takim spalaniu co podaje sprzedając możesz zapomnieć. A tak po za tym to ładny i ładne fele.

Nie wiem jak ciężką masz nogę że tak twierdzisz. Ja wracam z trasy o dystansie 2000 km i moje średnie spalanie wyszło 7,2 l. 90% autostrady niemieckie, prędkość 130-140km/h. Spalanie realne. No chyba że się wbijesz w miasto wtedy to już można o tym zapomnieć.
szymekgd
Forumowicz
Posty: 4280
Rejestracja: 27 lip 2010, 14:22

Toledo II z silnikiem 1.8 20V

Post autor: szymekgd »

Gosc w ogloszeniu nic o ksiazsce serwisowej nie napisal, a pomyslec ile potencjalnych klientow by przyciagnal na kupiona z pieczatkami na alledrogo ;)
polomaski
Forumowicz
Posty: 17
Rejestracja: 13 lip 2011, 17:12

Toledo II z silnikiem 1.8 20V

Post autor: polomaski »

nawet bez książki opłaca się jechać obejrzeć?
GangstaMarc

Toledo II z silnikiem 1.8 20V

Post autor: GangstaMarc »

polomaski pisze:nawet bez książki opłaca się jechać obejrzeć?


Jak będziesz chciał to kupisz sobie książkę na allegro z pełną dokumentacją serwisową i przebiegiem jakim Ci się podoba ^^

W dzisiejszych czasach książka serwisowa to nic nie warty świstek. Chyba, że przy markach które prowadzą bazy danych przeglądów i napraw lub przy autach z polskich salonów i w Polsce serwisowanych.
polomaski
Forumowicz
Posty: 17
Rejestracja: 13 lip 2011, 17:12

Toledo II z silnikiem 1.8 20V

Post autor: polomaski »

kolejny tolek tym razem baardzo blisko mnie więc wrzucam do oceny...
http://allegro.pl/seat-toledo-ii-niezaw ... 31880.html

[ Dodano: 2011-08-30, 20:17 ]
rozmawiałem właśnie z gościem od auta które wrzuciłem więc Pan ma na wszystkie naprawy jakie robił faktury, rozrząd niedawno wymieniany, auto sprowadził dla niego zaufany znajomy z holandii, brak książki, kierownica trochę łysa, wnętrzne biedne ale klima jest umówiłem się na sobote, napewno podjade do mechaniora choć gościu twierdzi że jest wszystko git bo wciąż nim jeździ na co dzień...
jabaraks
Forumowicz
Posty: 73
Rejestracja: 14 sie 2011, 10:58

Toledo II z silnikiem 1.8 20V

Post autor: jabaraks »

Przebieg, że tak powiem, mało prawdopodobny. Pytanie: Po co ściągał przednią blachę na sesję? No chyba że to zdjęcia sprzed dwóch lat.
hehejol
Forumowicz
Posty: 191
Rejestracja: 07 sty 2011, 09:42

Toledo II z silnikiem 1.8 20V

Post autor: hehejol »

do przebiegu bym sie nie czepiał , nie każdy robi 30 tys rocznie... :roll: szkoda ze nie ma ksiazki, no ale podjedź do mechaniora i zobacz co tam sie dzieje ;-)
Awatar użytkownika
jakub_bb
Forumowicz
Posty: 1154
Rejestracja: 05 mar 2010, 23:47
Auto: Audi A4 B6
Model: 1.9 TDI AWX
Skąd?: Bielsko-Biała

Toledo II z silnikiem 1.8 20V

Post autor: jakub_bb »

a ja bym zobaczył oba. zależy ile masz do tego pierwszego oczywiscie.
Handlarze maja to do siebie, że nie wiedzą nawet co maja na placu i nie przyklada do tego zbytniej uwagi bo wie ze to auto tak czy siak i tak sie sprzeda a nie kiedy moga trafić sie na prawde bardzo fajne auta a sprzedający nawet o tym nie wie.
książka to jedno a stan faktyczny to drugie.
ten czarny kierownicy nie ma złej, skóra ma kilka nacieć czy tam rysek ale nie jest wytrata jakoś specjalnie.
+ za to ze jest zarejestrowane, tylna klapa cos tak niezbyt równo siedzi. masz go pod nosem to jedz zobacz i zdaj relacje :)
polomaski
Forumowicz
Posty: 17
Rejestracja: 13 lip 2011, 17:12

Toledo II z silnikiem 1.8 20V

Post autor: polomaski »

http://otomoto.pl/seat-toledo-C20457129.html i jeszcze jeden...
też w weekend podjade Pan go sprowadzał z Włoszech 1,5 roku temu i była prowadzona książka do końca, rozrząd, świece, klocki zrobione wszystko niby git
Awatar użytkownika
kornat
Forumowicz
Posty: 2452
Rejestracja: 13 lis 2009, 21:48
Auto: Seat Toledo 1M
Model: 1.9 TDI AHF
Skąd?: Tarnobrzeg

Toledo II z silnikiem 1.8 20V

Post autor: kornat »

Gałka i mieszek zmienione, kierownica obszyta.
ODPOWIEDZ