Toledo II z silnikiem 1.6 + LPG

Toledo II generacji
mieczyslaw12
Forumowicz
Posty: 6
Rejestracja: 14 sie 2011, 23:17

Toledo II z silnikiem 1.6 + LPG

Post autor: mieczyslaw12 »

To warto jechać po tego TDI?
Awatar użytkownika
bartekmk
Forumowicz
Posty: 1669
Rejestracja: 05 mar 2011, 20:55
Auto: Seat Toledo 1M
Model: ASV++
Skąd?: Katowice

Toledo II z silnikiem 1.6 + LPG

Post autor: bartekmk »

ja bym nie pojechał.
szymekgd
Forumowicz
Posty: 4280
Rejestracja: 27 lip 2010, 14:22

Toledo II z silnikiem 1.6 + LPG

Post autor: szymekgd »

jakub_bb, jakbys nie doczytal to ma na liczniku 225kkm..

mieczyslaw12, jedz i zobacz go na zywo, bo ze zdjec, poza kolorem, nic nie mozna wyczytac, plusem na pewno jest prywatne ogloszenie i realny przebieg.
Awatar użytkownika
jakub_bb
Forumowicz
Posty: 1154
Rejestracja: 05 mar 2010, 23:47
Auto: Audi A4 B6
Model: 1.9 TDI AWX
Skąd?: Bielsko-Biała

Toledo II z silnikiem 1.6 + LPG

Post autor: jakub_bb »

szymekgd, ja mam 238kkm i kiera jest bez skazy, wiadomo jak kto jezdzi i jakie ma rece tak sie elementy zuzywaja.

mieczyslaw12, zalezy jak masz do niego daleko, bo jak blisko to zobaczyc mozna, a noz widelec okaze sie fajny. Ale generalnie to bym nawet tego ogloszenia nie ogladal. Takie moje zdanie.
Zdaje sobie sprawe ze jestes ograniczony budzetem, no ale wiesz... czasem nie warto kupowac niczego co jest tanie bo czesto jaka cena takie auto...
Awatar użytkownika
tony
Zasłużony
Posty: 2725
Rejestracja: 18 maja 2008, 20:26

Toledo II z silnikiem 1.6 + LPG

Post autor: tony »

jakub_bb pisze:czasem nie warto kupowac niczego co jest tanie bo czesto jaka cena takie auto...

chyba że chcesz zostać bohaterem w dziale technicznym :lol:
Pozdrawiam użytkowników Seata Toledo. Dziękuję wam za dobroć i za modlitwy. Z serca wam błogosławię.
Serdetschnje posdrawjam Toledziakuf
Tony
mieczyslaw12
Forumowicz
Posty: 6
Rejestracja: 14 sie 2011, 23:17

Toledo II z silnikiem 1.6 + LPG

Post autor: mieczyslaw12 »

Zastanawiam się jeszcze nad tymi: LINK i LINK
Co o nich sądzicie?
Awatar użytkownika
jakub_bb
Forumowicz
Posty: 1154
Rejestracja: 05 mar 2010, 23:47
Auto: Audi A4 B6
Model: 1.9 TDI AWX
Skąd?: Bielsko-Biała

Toledo II z silnikiem 1.6 + LPG

Post autor: jakub_bb »

sa spoko przynajmniej ze zdjec :)
jesli jestej mocno zainteresowany to stacjonuje obecnie kolo radomia i moge podjchac go zobaczyc i zdac Ci relacje
GangstaMarc

Toledo II z silnikiem 1.6 + LPG

Post autor: GangstaMarc »

Ten z Kielc wygląda całkiem nieźle. Można obejrzeć.

Na tym złotym rzucają mi się w oczy różnice w odcieniu między przednimi a tylnymi drzwiami po stronie kierowcy oraz tylnej klapy w stosunku do reszty tyłu (a wydaje mi się, że mam do tego niezłe oko)
dude88pl
Forumowicz
Posty: 498
Rejestracja: 03 lis 2010, 17:50

Toledo II z silnikiem 1.6 + LPG

Post autor: dude88pl »

srebrna strzała wygląda całkiem nieźle, warto ją obejrzeć z bliska
Seat Toledo II 1,8 20V Signo + LPG 2003r.
Obrazek
Tompo
Forumowicz
Posty: 3
Rejestracja: 16 sie 2011, 19:41

Toledo II z silnikiem 1.6 + LPG

Post autor: Tompo »

Mogę Ci pomóc odnośnie tego srebrnego egrzemplarza... Ja też jestem na etapie zakupu Toledo i szukam z silnikiem 1.8, 2.3 w lub bez gazu i wczoraj byłem oglądać właśnie ten model. Koleś sprzedający dokładniej jest ze wsi 2km od Daleszyc, ale to mniejsza z tym.. ;) Powiem tak.. mechanicznie wszystko OKej jak na moje oko, ładnie ciągnie na benzynie jak i na gazie, zawieszenie ciche, nie sciąga, hamulce świetne, przeglądałem szybko książke serwisową to były wpisy, ale nie patrzyłem dokładnie bo! Auto ma strasznie dużo zaprawek lakierniczych (właściciel ma zakład lakierniczy) i chyba miał jakaś przygodę ale nie mierzyłem go miernikiem tylko wywnioskowałem ze strzelin i złego spasowania tylnego zderzaka. Sporo drobnych ubytków jak np. brak w drzwiach od strony kierowcy tego "dzyngla" do zamykania, a od pasażera z przodu brak od sterowania szybami jakiegoś plastiku, pęknięta lampa z tyłu. Ogólnie samochód mi się nie spodobał optycznie.. na zdjęciach lala, ale na żywo już gorzej :| Jeśli kolego szukasz auta z klimą to nie ten bo on nie posiada klimy.. Zapytałem się jeszcze ile zleci z ceny to na starcie usłyszałem 12 200 a na aukcji 12 800, a wczesniej był wystawiony za 13 300zł. Pozdrawiam w dalszym poszukiwaniu.. Ja chyba skuszę się na sprowadzany na zamówienie egzemplarz z silnikiem 2.3 :)
ODPOWIEDZ