Toledo II z silnikiem 1.6

Toledo II generacji
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
tony
Zasłużony
Posty: 2725
Rejestracja: 18 maja 2008, 20:26

Toledo II z silnikiem 1.6

Post autor: tony »

Sony pisze:Uważaj, bo Cię napadnie zaraz taki czerwony ze złości Tolek z szatańskim silnikiem 1.4 16 fał i będziesz odszczekiwał te słowa :D :D :D

i strzeli lpg po gałach :lol:
Pozdrawiam użytkowników Seata Toledo. Dziękuję wam za dobroć i za modlitwy. Z serca wam błogosławię.
Serdetschnje posdrawjam Toledziakuf
Tony
Blade

Toledo II z silnikiem 1.6

Post autor: Blade »

Off topa robicie w moim temacie :-D
Bylem dzis na ogledzinach, ale ze sie nie znam to na lakier sobie popatrzylem i na zdechlego komara uwiezionego w tylnej lampie.
Srodek zadbany, w sumie do lakieru tez sie nie mozna przyczepic az nad to.
Szkoda, ze ten VIN nierozkodowany.
Jutro jade na ogledziny z mechanikiem, ale tak jak pisaliscie prawdopodobnie bylo jakies wieksze bum, bo przednia szyba tez nieoryginalna.
Awatar użytkownika
tony
Zasłużony
Posty: 2725
Rejestracja: 18 maja 2008, 20:26

Toledo II z silnikiem 1.6

Post autor: tony »

przednia szyba tez nieoryginalna
to akurat nie musi być po dzwonie ... wystarczy, że kamieniem dostał.
Pozdrawiam użytkowników Seata Toledo. Dziękuję wam za dobroć i za modlitwy. Z serca wam błogosławię.
Serdetschnje posdrawjam Toledziakuf
Tony
Awatar użytkownika
tomektak
Forumowicz
Posty: 221
Rejestracja: 23 mar 2010, 11:06

Toledo II z silnikiem 1.6

Post autor: tomektak »

U mnie wliczając oryginał to już jest 3 (reszta jak narazie oryginał). Także ta szyba nie przesądza.
szymekgd
Forumowicz
Posty: 4280
Rejestracja: 27 lip 2010, 14:22

Toledo II z silnikiem 1.6

Post autor: szymekgd »

Blade pisze:[...]Jutro jade na ogledziny z mechanikiem, ale tak jak pisaliscie prawdopodobnie bylo jakies wieksze bum, bo przednia szyba tez nieoryginalna.


Na podstawie nieoryginalnej przedniej szyby mozesz rowniez wywnioskowac, ze zostala "wypiaskowana" w czasie 10o letniej eksploatacji auta, jezeli jest "po niemieckie" to prawie na 100% zostala wymieniona na koszt ubezpieczyciela.
Blade

Toledo II z silnikiem 1.6

Post autor: Blade »

No i niestety nie udało się zbadać samochodu bo ktoś inny sprzątnął mi go sprzed nosa.
Trochę długo to trwało bo jeden mechanik ode mnie wystawił mnie trzykrotnie, drugi okazał się nie lepszy. W końcu jak moje nerwy były na wyczerpaniu i po znalezieniu odpowiedniego warsztatu, kiedy termin był już uzgodniony co się okazało samochód sprzedano. Trudno, trzeba szukać dalej...
Awatar użytkownika
tony
Zasłużony
Posty: 2725
Rejestracja: 18 maja 2008, 20:26

Toledo II z silnikiem 1.6

Post autor: tony »

szukajcie a znajdziecie :)
Pozdrawiam użytkowników Seata Toledo. Dziękuję wam za dobroć i za modlitwy. Z serca wam błogosławię.
Serdetschnje posdrawjam Toledziakuf
Tony
Awatar użytkownika
Sony
Administrator
Posty: 7083
Rejestracja: 20 sty 2009, 20:09
Auto: Seat Toledo 1M
Model: 1.9 TDI ASV++
Skąd?: Piotrków Tryb.
Kontakt:

Toledo II z silnikiem 1.6

Post autor: Sony »

1
- dość uboga wersja (brak el. lusterek, podłokietnika etc.)
- ale za to ładne jasne wnętrze i po zdjęciach dobrze utrzymany
- na 7 zdjęciu drzwi pasażera z tyłu są zamknięte, a te od której robione jest zdjęcie są otwarte (dziwne, więc warto na to zwrócić uwagę na miejscu)
- dodatkowe gniazdo zapalniczki w bagażniku ułatwi sprzątanie :)

Ogółem warto jechać i obejrzeć :) Ja swoje auto też w Bełchatowie kupowałem :P

2
- albo mi się wydaje albo przedni zderzak od TDI-ka (wycięcie na intercooler)
- wyposażenie lepsze niż w 1 wersji

Ogółem obydwa są godne uwagi, jednak pierwsze autko wydaje mi się pewniejsze. Tak czy siak to takie moje wrażenie i warto obejrzeć jednego i drugiego :) Drugi choć starszy to lepiej wyposażony. Pierwszy ma fajniejsze wnętrze, ale trudniejsze do utrzymania czystości :P
GangstaMarc

Toledo II z silnikiem 1.6

Post autor: GangstaMarc »

Sony pisze:2
- albo mi się wydaje albo przedni zderzak od TDI-ka (wycięcie na intercooler)


Zabawiłem się photoshopem i stwierdzam, że zderzak jest ok. Obydwa warto obejrzeć, choć przydałoby się zdjęcie komory silnika tego drugiego.
ODPOWIEDZ