[1M] Centralny z kluczyka kaput

Wszystko o elektryce w aucie
ODPOWIEDZ
siwy_a1
Forumowicz
Posty: 326
Rejestracja: 25 lis 2009, 01:25

[1M] Centralny z kluczyka kaput

Post autor: siwy_a1 »

Damian0991 jeśli dioda się nie świeci, to pewnie masz padnięty pilot w kluczyku :-/
siwy_a1
Awatar użytkownika
bart111
Forumowicz
Posty: 599
Rejestracja: 13 kwie 2011, 21:54
Auto: Seat Toledo 1M
Model: 1.9 TDI ASZ
Skąd?: Cegłów/Wwa

[1M] Centralny z kluczyka kaput

Post autor: bart111 »

Damian0991 pisze:a ja mam jeszcze inny problem. od kad kupilem seacika. 97 rok . to centralny dziala tylko po włożeniu i przekreceniu kluczyka,. myslalem ze to wyczerpana bateria. kupilem nową baterie i nic, nawet dioda na pilocie sie nie swieci......... i co wy na to ?


Pilot na pewno do wymiany. Mają to do siebie że dosyć często się rozsypują - ja tak też miałem ze swoim. Niestety czeka Cię wydatek, chyba że nie przeszkadza Ci zamykanie/otwieranie samochodu z kluczyka.
Damian0991

[1M] Centralny z kluczyka kaput

Post autor: Damian0991 »

ok dzieki za info.;) taki kluczyk gdzie moge wymienic zeby pasowal do tego centralnego ;> (centralny oryginalny)
siwy_a1
Forumowicz
Posty: 326
Rejestracja: 25 lis 2009, 01:25

[1M] Centralny z kluczyka kaput

Post autor: siwy_a1 »

Damian0991 serwis ;-) albo dobrze ogarnięte punkty dorabiania kluczy :-) Na pewno będzie taniej niż w serwisie ;-)
siwy_a1
bartek Garwolin

Co mam dokupić ?

Post autor: bartek Garwolin »

Witam,o tuż zastanawia mnie jedna rzecz,mam centralny z kluczyka,co musiał bym dokupić aby chodził mi z pilota? Centralkę z pilotem ? Dziękuję za odp.
guciek91
Forumowicz
Posty: 90
Rejestracja: 22 kwie 2011, 23:23

[1M] Centralny z kluczyka kaput

Post autor: guciek91 »

Tak najzwyklejszy sterownik centralnego zamka.
Bialy668

[1M] Centralny z kluczyka kaput

Post autor: Bialy668 »

Witam wszystkich jestem posiadaczem Seata Toledo II 1.6 sr mam problem z kluczykiem otóż centralny nie działa wogole kiedys upadł mi z dosyc sporej wysokosci i odpadła jaks czesc tylko nie wiem jaka jezeli ktos mogłby zrobic fotke wnetrza swojego kluczyka i wstawił byłbym wdzieczny z gory thx.
Awatar użytkownika
damian1231795
Forumowicz
Posty: 459
Rejestracja: 17 maja 2011, 22:46
Auto: Seat Toledo 1M
Model: 1.8 20V
Skąd?: Kielce

[1M] Centralny z kluczyka kaput

Post autor: damian1231795 »

Siemka, jest ktoś może z okolic Kielc kto wie gdzie można dorobić kluczyk i go zaprogramować (GangstaMarc wiem że ty jesteś z okolic) może coś będziesz wiedział?
Zauważyliście, że każdy jadący wolniej od nas to palant, a szybciej - szaleniec???

Nic na siłę , lewy pas , gaz i płynę ......:)
GangstaMarc

[1M] Centralny z kluczyka kaput

Post autor: GangstaMarc »

damian1231795, grot (czy jak to się nazywa) kluczyka dorabiasz sobie byle gdzie... tam gdzie robią zwykłe klucze. Pilot programujesz sam w bardzo prosty sposób i za darmo ^^ Wystarczy podstawowy kabelek.
Awatar użytkownika
damian1231795
Forumowicz
Posty: 459
Rejestracja: 17 maja 2011, 22:46
Auto: Seat Toledo 1M
Model: 1.8 20V
Skąd?: Kielce

[1M] Centralny z kluczyka kaput

Post autor: damian1231795 »

Właśnie o to chodzi że nie mam kabelka ani laptopa a to za duży wydatek wolał bym podjechać żeby mi to zrobili bo mam tylko jeden kluczyk z pilotem ale nie działa. Czyli nie wiesz gdzie takie coś można zrobić chodzi mi o kupno nowego pilota i zaprogramowanie go?
Zauważyliście, że każdy jadący wolniej od nas to palant, a szybciej - szaleniec???

Nic na siłę , lewy pas , gaz i płynę ......:)
ODPOWIEDZ