Górnośląski Spot

Spoty śląskie
ODPOWIEDZ
Kaspoll1988
Forumowicz
Posty: 1933
Rejestracja: 21 cze 2010, 16:52
Auto: Seat Leon 1P
Model: 2.0 TDI
Skąd?: Dobczyce

Górnośląski Spot

Post autor: Kaspoll1988 »

U nas cisza i troche sie denerwuje!!! Musze skrzyknąć ekipe!! Byśmy zrobili szok teraz w innym miasteczku:)
Awatar użytkownika
Roxon40
Moderator
Posty: 4506
Rejestracja: 14 lis 2009, 22:37
Auto: Renault
Model: Laguna III 2.0 140KM PB
Skąd?: Zabrze

Górnośląski Spot

Post autor: Roxon40 »

Kaspoll1988, Czekamy, czekamy :)
....... Było 121,8 KM i 253,1 Nm .......
....... Było 137,1 KM i 303,2 Nm .......
....... Było 154,5 KM i 339,7 Nm .......
:diabelek: EcuProject :diabelek:
:one: Jest 140 KM i 195 Nm Pb :582:
Awatar użytkownika
MagRaf
Forumowicz
Posty: 121
Rejestracja: 04 cze 2011, 22:59

Górnośląski Spot

Post autor: MagRaf »

jak by co to mozemy zrobic jakis kameralny spot w miedzybrodziu toledziakow z okolicy, slask i malopolska. co myslicie?
Szczęśliwa para na dobre i na złe:)
Awatar użytkownika
Roxon40
Moderator
Posty: 4506
Rejestracja: 14 lis 2009, 22:37
Auto: Renault
Model: Laguna III 2.0 140KM PB
Skąd?: Zabrze

Górnośląski Spot

Post autor: Roxon40 »

Spokojnie ja się piszę na to ale najpierw może jednak zróbmy jakiś Ogólnopolski bo co to za klub i forum gdzie ludzie raz do roku nie potrafią się spotkać. Nie będzie ogólnopolskiego to się spotkamy regionalnie w Międzybrodziu :)
....... Było 121,8 KM i 253,1 Nm .......
....... Było 137,1 KM i 303,2 Nm .......
....... Było 154,5 KM i 339,7 Nm .......
:diabelek: EcuProject :diabelek:
:one: Jest 140 KM i 195 Nm Pb :582:
Awatar użytkownika
MagRaf
Forumowicz
Posty: 121
Rejestracja: 04 cze 2011, 22:59

Górnośląski Spot

Post autor: MagRaf »

i chwała Ci za to ;-)
Szczęśliwa para na dobre i na złe:)
loockas

Górnośląski Spot

Post autor: loockas »

Spoty sa typowo towarzyskie czy coś bardziej motoryzacyjnego?
EnDżI
Forumowicz
Posty: 20
Rejestracja: 03 wrz 2010, 15:29

Górnośląski Spot

Post autor: EnDżI »

Panowie ja też się piszę na jakiegoś spocika:)
Awatar użytkownika
Roxon40
Moderator
Posty: 4506
Rejestracja: 14 lis 2009, 22:37
Auto: Renault
Model: Laguna III 2.0 140KM PB
Skąd?: Zabrze

Górnośląski Spot

Post autor: Roxon40 »

Ostatnio grillowaliśmy na parkingu :) Wiadomo przyjeżdżasz autem a co rozumiesz pod pojęciem motoryzacyjnym ściganie się ??
....... Było 121,8 KM i 253,1 Nm .......
....... Było 137,1 KM i 303,2 Nm .......
....... Było 154,5 KM i 339,7 Nm .......
:diabelek: EcuProject :diabelek:
:one: Jest 140 KM i 195 Nm Pb :582:
loockas

Górnośląski Spot

Post autor: loockas »

Nic z tych rzeczy. Jeżeli zabawy autami to preferuje tylko legalne spędy. O ile wynajęcie lotniska to kosztowna sprawa, to np wynajęcie toru w Wyrazowie k. Częstochowy to na chwilę obecną 800zł.

TCP organizowało już kiedyś duży zlot? W sensie lotnisko, 1/4 mili z pomiarem, hamownia itd?

Gdyby ktoś potrzebował pomocy w tej sprawie to służę pomocą. Jakieś doświadczenie mam i ciągle je rozwijam w tym kierunku za pośrednictwem Mazdaspeed.

Dla przykładu w Mazdaspeed spotykamy się regularnie raz w miesiącu w ramach spotkan regionalnych. Przeważnie są to spotkania towarzyskie w różnych miejscach. Grille, parkingi, nad wodą itd. Raz, dwa razy do roku jako region staramy się zrobić coś dwudniowego. Z czego jeden wypad miałby być dla samochodzików. Początkiem lipca organizujemy własnie zlocik na Wyrazowie. Przy okazji zapraszam jak ktoś ma ochotę :) Ponadto klub jako całość organizuje 2-3 duże ogólnopolskie zloty. Przeważnie lotniska lub tak jak w ubiegłym roku Tor Rakietowa we Wrocławiu. Na każdym takim zlocie staramy się by pojawiało się jakieś szkolenie ze szkoły bezpiecznej jazdy, hamownia, pomiar na 1/4 etc.

Nie chciałbym, żeby mnie ktoś źle zrozumiał. Nie chcę się przechwalać. Wydaję mi się, że TCP to młody klub z niewielką ilością aktywnych klubowiczów. O ile do dużego zlotu moto potrzeba kasy, zaangażowania i frekwencji to do małego spędu wystarczy już kilkanaście aut.

Tak jak pisałem. Myślę, że jak poznamy się lepiej na jakimś spotkaniu i ktoś będzie zainteresowany to mogę pomóc w ogarnięciu takich wypadów. Póki co dla małych klubów dobrym pomysłem jest podpinanie się pod różne zloty ogólnomarkowe. W niedalekim otoczeniu taki zlot odbywa się raz do roku w Kamieniu Śląskim.

Tor w Wyrazowie za duży nie jest. Jest nas póki co ok 20-22 samochodów. Jeżeli ktoś ma ochotę to w swoim imieniu zapraszam 9 lipca. Ze 3-4 obce autka powinny się jeszcze zmieścić. W tym roku udało nam się wyrwać trochę upominków od ASO Pro-Moto z Tarnowskich Gór.

Jakby cuś to więcej informacji tutaj:
http://www.mazdaspeed.pl/forum/viewtopi ... 36&start=0

Przepraszam, jeżeli kogoś uraziłem.
Awatar użytkownika
Roxon40
Moderator
Posty: 4506
Rejestracja: 14 lis 2009, 22:37
Auto: Renault
Model: Laguna III 2.0 140KM PB
Skąd?: Zabrze

Górnośląski Spot

Post autor: Roxon40 »

Na przykład na ściganie i zloty z 1/4 mili to ja bym się nie pisał raz że duży wydatek jest a wiem coś bo mam znajomych co na takie coś jeżdżą. Dwa zobacz że tu mało kto dłubie auta tak mocno profii więc serią nikt nie będzie szalał na 1,4. Ogólnie problemem, co z resztą jest to nie tylko tu, to to, że większość ludzi wpada na forum bo mu się coś zepsuje. Nie interesuje go integracja tylko zdobycie wiedzy a potem cisza do następnego popsucia auta. Ale spoko może się kiedyś to forum rozwinie bardziej, ważne że już coś się dzieje.
....... Było 121,8 KM i 253,1 Nm .......
....... Było 137,1 KM i 303,2 Nm .......
....... Było 154,5 KM i 339,7 Nm .......
:diabelek: EcuProject :diabelek:
:one: Jest 140 KM i 195 Nm Pb :582:
ODPOWIEDZ