I na mnie niestety padło

Czyli kogo objechaleś, a kogo nie.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
migacz1981
Forumowicz
Posty: 939
Rejestracja: 10 paź 2010, 18:22
Auto: Seat Toledo 1M
Model: 1.9 TDI ASV
Skąd?: Wałbrzych - okolice

I na mnie niestety padło

Post autor: migacz1981 »

15 maja odwożąc prababcie po urodzinach mojego syna (on też jechał ze mną jak zawsze w takich sytuacjach) zobaczyłem w Wałbrzychu na ulicy 1 Maja nieopodal galerii V... Audi A-8 na ogonie w odległości mniej więcej takiej że widziałem w lusterku białka oczu kierowcy :570: nie lubie takich cwaniaków co to chcą być pierwsi na najbliższych światłach ale do rzeczy koleś wisiał mi na zderzaku i mocno się zirytował faktem że najpierw nie mógł mnie wyprzedzić a potem kiedy zrobiły się dwa pasy to ja byłem szybszy i zająłem ten lewy przeznaczony do skrętu w tę stronę i wyprzedził mnie prawym pasem wjechał przede mnie i zahamował gwałtownie ja tylko odbiłem w prawo żeby nie hamować gwałtownie bo sam nie jechałem i łyknął bym go z prawej ale on zapewne myślał że ma do czynienia z jakimś kaleczniakiem który może nie wyhamować i walnąć mu w kufer więc również skręcił w prawo i walnął mnie w lewy przedni narożnik. A więc pa pa dla błotnika kierunku lampy zderzak do uratowania ale i tak zakładam nowy ten jak ktoś chce mogę odstąpić tanio tak samo jak listwa pod reflektory można naprawić ale mam lenia ;-). Likwidator z Allianz wycenił naprawę na niecałe 4700 pln a auto jest warte według niego 4200 więc szkoda całkowita. Części kosztowały mnie zderzak z halogenami igła 150 błotnik 50 listwa pod ref. 30 kierunek 10 lampy obie nowe hella made in spain 240/2szt. ASO Seat warto tam zajrzeć bo oddają częsci do 1L po kosztach i tylko nie wiem ile farby i szpachle podkłady bo sam będę malował zobaczymy jak to wyjdzie bo to mój pierwszy metalik jednosładnikowym już malowałem i całkiem całkiem mi to wyszło zdjecia wstawie już gotowego auta bo wstyd mi go pokazywać takiego pokiereszowanego na tym zacnym forum pozdrawiam i jeszcze jedno nie myślałem że będę autorem nowego tematu w tym dziale :-(
Awatar użytkownika
Roxon40
Moderator
Posty: 4506
Rejestracja: 14 lis 2009, 22:37
Auto: Renault
Model: Laguna III 2.0 140KM PB
Skąd?: Zabrze

I na mnie niestety padło

Post autor: Roxon40 »

No to może tragedii nie będzie i jakoś tanio zrobisz i pośmigasz jeszcze trochę.
....... Było 121,8 KM i 253,1 Nm .......
....... Było 137,1 KM i 303,2 Nm .......
....... Było 154,5 KM i 339,7 Nm .......
:diabelek: EcuProject :diabelek:
:one: Jest 140 KM i 195 Nm Pb :582:
Awatar użytkownika
Sony
Administrator
Posty: 7083
Rejestracja: 20 sty 2009, 20:09
Auto: Seat Toledo 1M
Model: 1.9 TDI ASV++
Skąd?: Piotrków Tryb.
Kontakt:

I na mnie niestety padło

Post autor: Sony »

migacz1981, powolutku do przodu ogarnij temat :)
A tamten cymbał mam nadzieję, że dostał porządny mandat :evil: :evil: :evil:
Awatar użytkownika
migacz1981
Forumowicz
Posty: 939
Rejestracja: 10 paź 2010, 18:22
Auto: Seat Toledo 1M
Model: 1.9 TDI ASV
Skąd?: Wałbrzych - okolice

I na mnie niestety padło

Post autor: migacz1981 »

Niestety ale koleś zahipnotyzował mnie i zrezygnowałem z policji i pózniej troche miałem do myślenia czy się nie bede szarpał z nim po sądach bo to znany cwaniak i do tego handlarz ale wyszło ok. i teraz czekam już na przekaz bo zapomniałem nr konta na oględziny i kasa idzie pocztą polską a ta jest wolniejsza nawet od PKP więc zainwestowałem oszczędnośći w części i na dzień dzisiejszy brakuje mi tylko farby i reszty materiałów potrzebnych do prac lakierniczych no i oczywiście wolnego czasu ale powoli dam rade najważniejsze że auto cały czas jezdzi.A co do sprawcy to myśle że spotkała go gorsza kara niż mandat <zygi> własna kobieta zrobiła mu taką awanture o całe zajście kiedy zobaczyła że jade z dzieckiem że szok nie potrafię nawet tego opisać a potem zabrała mu dokumenty i spisała ze mną oświadczenie on się tylko podpisał podkulił ogon pod siebie i prawdopodobnie odwiózł wścieklizne do domu
Awatar użytkownika
Kitaj
Forumowicz
Posty: 2816
Rejestracja: 01 lip 2008, 23:52
Auto: E46 330xd/A6 C5 2.8
Model: M57D30/2.8 ALG
Skąd?: Okolice Oławy

I na mnie niestety padło

Post autor: Kitaj »

Dodaj do tego że A8 ma aluminiowe nadwozie którego nie da rady klepać i szpachlować tylko musi kupić gotowy element :mrgreen:
Awatar użytkownika
migacz1981
Forumowicz
Posty: 939
Rejestracja: 10 paź 2010, 18:22
Auto: Seat Toledo 1M
Model: 1.9 TDI ASV
Skąd?: Wałbrzych - okolice

I na mnie niestety padło

Post autor: migacz1981 »

Ale waży tyle co 2 TOLEDO 1L i uwierz mi było tylko lekko zarysowane zero klepania czy wymiany na nowy element tylko liznięcie szpachlą po rysach i lakier i wio do żyda bo go już nie widuje a swoją drogą uważajcie na bordowe Audi A8 na tablicach ze Zgierza czyli EZG
Awatar użytkownika
MagRaf
Forumowicz
Posty: 121
Rejestracja: 04 cze 2011, 22:59

I na mnie niestety padło

Post autor: MagRaf »

Debile sa wsrod nas ale moze nie powinienem tego pisac bo kiedys sam tak jezdzilem :-P
Szczęśliwa para na dobre i na złe:)
Awatar użytkownika
remiq
Zasłużony
Posty: 2973
Rejestracja: 04 kwie 2009, 21:55
Auto: Passat B5/Octavia 1U
Model: 1,9TDI AJM/1,9TDI AGR
Skąd?: Świętochłowice

I na mnie niestety padło

Post autor: remiq »

MagRaf, mam nadzieję, że z tego wyrosłeś.
Możemy wróżyć z fusów, ale najpierw musimy je POMACAĆ

Były: Seat Toledo 1/,6i=>1,9D '94 |Audi 80 B4 2,0E '91 | Citroen Saxo 1,5D '99
Jest: Volkswagen Passat B5 1,9TDI '00 | Skoda Octavia 1U 1,9TDI '99
Awatar użytkownika
MagRaf
Forumowicz
Posty: 121
Rejestracja: 04 cze 2011, 22:59

I na mnie niestety padło

Post autor: MagRaf »

spokojnie, juz dawno:)
to sa skutki posiadania sportowego auta majac nascie lat
Szczęśliwa para na dobre i na złe:)
ODPOWIEDZ