[1M] Przełącznik sterowania lusterek - problem...

Wszystko o elektryce w aucie
ODPOWIEDZ
Tomek
Forumowicz
Posty: 248
Rejestracja: 20 maja 2008, 21:37
Kontakt:

[1M] Przełącznik sterowania lusterek - problem...

Post autor: Tomek »

jak masz już przełącznik, to go rozbierz i zmień tylko to co ułamałeś- będzie ok.
Lukas2010
Forumowicz
Posty: 28
Rejestracja: 03 kwie 2011, 12:26

[1M] Przełącznik sterowania lusterek - problem...

Post autor: Lukas2010 »

no wlasnie tylko ze tamtego sie pozbylem bo kombinowalem na swoj sposob go naprawic ale nic z tego nie wyszlo widze ze bardzo ciezko dostac sam przełacznik :( takiego typu
Seat It's my Life
Tomek
Forumowicz
Posty: 248
Rejestracja: 20 maja 2008, 21:37
Kontakt:

[1M] Przełącznik sterowania lusterek - problem...

Post autor: Tomek »

Kup jakąś tania podjębkę i złóż swój przełącznik, będzie pasować, tylko uważaj na sprężynki i styki http://allegro.pl/przelacznik-regulacji ... 28997.html
Awatar użytkownika
pushq
Forumowicz
Posty: 110
Rejestracja: 13 wrz 2010, 18:16

[1M] Przełącznik sterowania lusterek - problem...

Post autor: pushq »

no a wlasnie zeby nie zakladac nowego tematu to zadam tylko takie krotkie pytanie tutaj. Bo otoz mi sie tez zlamala ta galeczka. Kupile wylacznik z rozbitka, tylko ze bez skladanie lusterek. Przelozylem kostke ze starego przelacznika do tego nowego, ale teraz nie mam funkcji skladania, bo ten wylacznik nie da sie odgiac tak do tylu. Wiec mam takie pytanko: czy da sie przelozyc tylko ta galeczke z jednego przelacznika do drugiego?
Lukas2010
Forumowicz
Posty: 28
Rejestracja: 03 kwie 2011, 12:26

[1M] Przełącznik sterowania lusterek - problem...

Post autor: Lukas2010 »

wydaje mi sie ze to nie bedzie mialo sensu sam kupilem taki przelacznik i raczek go zwroce i zainwestuje w ten co koledzy wyzej podali :)
Seat It's my Life
Awatar użytkownika
Danielek.
Forumowicz
Posty: 1853
Rejestracja: 11 kwie 2011, 21:34
Auto: Seat Toledo 1M
Model: 1.9
Skąd?: WA

[1M] Przełącznik sterowania lusterek - problem...

Post autor: Danielek. »

Witajcie
Narodzilsie takiproblem ze skladaniem lusterek ze jakis czas temu zlozylem lusterka i po powrocie do auta i checi dalszej jazdy niestety nie chcialy sie z powrotem rozlozyc pokretlem da sie krecic do okola czy to normalne? zostawilem pokretlo w pkt w ktorym powinno sie rozlozyc i po czasie lusterka sie rozlozyly.
Dzisiaj chcialem je zlozyc ale krecac pokretlem nie ma zadnej reakcji regulacja dziala normalnie, orientuje sie ktos jaka moze byc przyczyna?

Problemnumer 2 to taki ze po wcisnieciu przycisku el szyb pasazera na panelu kierowcy da sie ja opuscic w taki sposob ze zjezdza automatycznie do samego dolu a jesli chce ja tylko kawalek opuscic to ona sie podnosi,przesowajac przycisk w druga str takze sie podnosi,czasami nawet nie chce sie opuscic do samego dolu sterujac panelem od str kierowcy natomist od str pasazera wszystko jest ok,mozektos pomoc w rozwiklaniu tej zagadki??
kuba88w
Forumowicz
Posty: 535
Rejestracja: 10 sty 2011, 16:40
Auto: Lexus IS 200
Model: 2.0 R6
Skąd?: Ustrzyki Dln.

[1M] Przełącznik sterowania lusterek - problem...

Post autor: kuba88w »

Danielek., spróbuj przeczyścić styki powinno pomóc.
Awatar użytkownika
Danielek.
Forumowicz
Posty: 1853
Rejestracja: 11 kwie 2011, 21:34
Auto: Seat Toledo 1M
Model: 1.9
Skąd?: WA

[1M] Przełącznik sterowania lusterek - problem...

Post autor: Danielek. »

kuba88w pisze:Danielek., spróbuj przeczyścić styki powinno pomóc.


Styki nie sa zasniedziale,odkrylem ze pomaga na te dolegliwosci zamkniecie i ponowne otworzenie auta z centralnego zamka.
Awatar użytkownika
bartekmk
Forumowicz
Posty: 1669
Rejestracja: 05 mar 2011, 20:55
Auto: Seat Toledo 1M
Model: ASV++
Skąd?: Katowice

[1M] Przełącznik sterowania lusterek - problem...

Post autor: bartekmk »

mam cos takiego, ze prawe lusterko steruje osobno a lewe steruje mi sie razem z prawym ale w odbiciu lustrzanym. powiedzcie mi czy tak ma byc bo troche zglupialem a nie zauwazylem wczesniej tego. dodam ze ostatnio sciagalem boczek z drzwi kierowcy, moglem cos narobic ?
kuba88w
Forumowicz
Posty: 535
Rejestracja: 10 sty 2011, 16:40
Auto: Lexus IS 200
Model: 2.0 R6
Skąd?: Ustrzyki Dln.

[1M] Przełącznik sterowania lusterek - problem...

Post autor: kuba88w »

bartekmk, to narmalne, lusterko prawe dostosowuje się do ustawień lusterka kierowcy ;-) ja też w swoim tak mam :-) przydaje się przy cofaniu do niskich przeszkód wtedy nie musisz się grzebać z ustawieniem w dół lewego i prawego tylko oba lecą jednocześnie :-) no chyba, że ktoś ma opcję zniżania lusterek przy zapinaniu wstecznego ale to inna baja ;-)
ODPOWIEDZ