[ALL] Nowe nieseryjne radio

Wszystko o waszym audio w samochodzie.
ODPOWIEDZ
ziomal508
Forumowicz
Posty: 20
Rejestracja: 16 gru 2009, 00:54

[ALL] Nowe nieseryjne radio

Post autor: ziomal508 »

no kolego to ma kolorek taki wlasnie co ala czerwien tylko na zdjeciu inaczej wyszlo ale jak by nie bylo dokladnie zgadzam sie tu z opiniami chłopaków na temat ALipny jest swietna moc wyjsciowa i jakos dzwieku pozatym tam kolega poleca JVC przemyscie zakup tej firmy bo JVC ma bardzo duzy pobor pradu przez wewnetrzny wzmacniacz i jak ktos ma aku do wymiany to moze miec problem.
Daniel
olinek2
Forumowicz
Posty: 278
Rejestracja: 08 lut 2011, 17:59

[ALL] Nowe nieseryjne radio

Post autor: olinek2 »

Kenwood BT60U za to oferuje DSP, a jednak bez niego w sedanie dźwięk już się nieco rozjeżdża :/
Ja z niego korzystam i jestem bardziej niż zadowolony :) można na prawdę ustawić wsio pod siebie, a i po wymianie aku już spadki są pomijalne :) bo wcześniej Infinity z STXem w bagażniku plus radio pobierały nieco prądu :P
Awatar użytkownika
koti88
Forumowicz
Posty: 55
Rejestracja: 19 wrz 2010, 19:28

[ALL] Nowe nieseryjne radio

Post autor: koti88 »

Sztuką nie jest kupienie gotowego produktu, sztuką jest Customizing
Awatar użytkownika
bartekmk
Forumowicz
Posty: 1669
Rejestracja: 05 mar 2011, 20:55
Auto: Seat Toledo 1M
Model: ASV++
Skąd?: Katowice

[ALL] Nowe nieseryjne radio

Post autor: bartekmk »

ma ktoś radio Pioneer DEH-2300UB ? nie powiem ale taniocha i ma usb na którym mi najbardziej zależy.
Awatar użytkownika
kornat
Forumowicz
Posty: 2452
Rejestracja: 13 lis 2009, 21:48
Auto: Seat Toledo 1M
Model: 1.9 TDI AHF
Skąd?: Tarnobrzeg

[ALL] Nowe nieseryjne radio

Post autor: kornat »

ma ktoś radio Pioneer DEH-2300UB ? nie powiem ale taniocha i ma usb na którym mi najbardziej zależy.

To jest to samo co 2200UB tylko, że na rok 2011 a nie 2010. Ja miałem okazję korzystać z tego poprzedniego przez parę dni. IHMO grał całkiem przyzwoicie ale złościł mnie trochę wystający pendrive. Jak jest mały to pół biedy gorzej jak duży (tak jak ja miałem).
Awatar użytkownika
bartekmk
Forumowicz
Posty: 1669
Rejestracja: 05 mar 2011, 20:55
Auto: Seat Toledo 1M
Model: ASV++
Skąd?: Katowice

[ALL] Nowe nieseryjne radio

Post autor: bartekmk »

mam moje stare calgary ktore gra bardzo dobrze no ale niestety tylko płyta.. mi wystający nie przeszkadza;]
lolek
Forumowicz
Posty: 337
Rejestracja: 23 lis 2009, 11:05
Auto: Seat Toledo 1M
Model: 1.9 TDI
Skąd?: Warszawa

[ALL] Nowe nieseryjne radio

Post autor: lolek »

Witam.
Mam do kupienia w okazyjnej cenie radyjko. Nie jakies szemrane tylko normalnie w sklepie i do tego montaz.
http://www.alpine.com.pl/produkty/produ ... -120r.html
Moglbym prosic o jakies opinie?
krashtest81
Forumowicz
Posty: 10
Rejestracja: 21 lis 2010, 20:06

[ALL] Nowe nieseryjne radio

Post autor: krashtest81 »

kumpel ma taki sprzęcik w Omedze i bardzo sobie chwali - co prawda gra mu całkiem dobrze. Wszystko od głośników zależy i oczywiście czy szukasz czegoś bardzo głośnego aby sąsiedzi się wkurzali pod blokiem czy aby czasem posłuchać głośniej dobrej muzy.

Przynajmniej jakbym zmieniał to wchodziłby w grę zakup tego modelu.
Awatar użytkownika
damian1231795
Forumowicz
Posty: 459
Rejestracja: 17 maja 2011, 22:46
Auto: Seat Toledo 1M
Model: 1.8 20V
Skąd?: Kielce

[ALL] Nowe nieseryjne radio

Post autor: damian1231795 »

Pioneer DEH-2300UB na oryginalnych głośnikach jak dla mnie gra dobrze a nawet bardzo dobrze w porównaniu do poprzedniego philipsa kaseciaka z 2 wyjściami na głośniki.
Zauważyliście, że każdy jadący wolniej od nas to palant, a szybciej - szaleniec???

Nic na siłę , lewy pas , gaz i płynę ......:)
Awatar użytkownika
bartekmk
Forumowicz
Posty: 1669
Rejestracja: 05 mar 2011, 20:55
Auto: Seat Toledo 1M
Model: ASV++
Skąd?: Katowice

[ALL] Nowe nieseryjne radio

Post autor: bartekmk »

tez mam to radio, jak dla mnie za wąski wyświetlacz i beznadziejne shuffle - nie działa przy ręcznym przełączaniu.. gra przyzwoicie jak sie eq wysteruje, moj stary blaupunkt calgary mp35 gral na pewno lepiej no ale zaniemógł wiec kupiłem najtańsze.
ODPOWIEDZ