Rozrząd - wymiana, części

Tematy ogólno-techniczne
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
golotheone
Forumowicz
Posty: 176
Rejestracja: 26 gru 2010, 21:04
Auto: Seat Toledo 1M
Model: 1.9 TDI ASV
Skąd?: OPOLE

Rozrząd - wymiana, części

Post autor: golotheone »

Koledzy.....powiedzcie mi czy zdjęcie które załączam poniżej mówi coś o przebiegu rozrządu ??
Bo jak kupiłem auto to kolo mówił,że można jeździć,ale wiadomo,że powinno się wymienić a sam nie mówił nic kiedy był wymieniany,a jak szukałem gdziekolwiek informacji o terminie,przebiegu wymiany to tylko ta nalepka była.
o co w niej chodzi ????????
Załączniki
DSC00697.JPG
Awatar użytkownika
rysiekkk1
Forumowicz
Posty: 318
Rejestracja: 09 paź 2010, 01:29

Rozrząd - wymiana, części

Post autor: rysiekkk1 »

golotheone, po tej wlepce nie poznasz kiedy był wymieniany, ta wlepka powinna być na osłonie od nowości i jest na niej oznaczenie silnika ASV czyli TDI 110 KM i numer silnika. Tak więc pozostaje Ci wymiana :-) Ja też będę wymieniał na dniach i dlatego ponawiam prośbę o opinie o tym zestawie
Awatar użytkownika
Wyplosz
Forumowicz
Posty: 868
Rejestracja: 11 cze 2010, 12:01
Auto: TOLEDO 1M
Model: AGZ
Skąd?: Krosno / Rzeszów / Stalowa Wola

Rozrząd - wymiana, części

Post autor: Wyplosz »

rysiekkk1, ja mam u siebie contitech i kompletowałem sam cały zestaw i wyszło mi cenowo porównywalnie jak na allegro, ale napisz do typka jak sie zgodzi to na zamianę gates na contitech to niema co wybrzydzać, a tak ogólnie to słyszałem na temat gatse dobre opinie
- Miałeś kiedyś marzenia ??
- Tak miałem zostać kierowcą rajdowym
- I co ?
- I zostałem piratem drogowym :D
Awatar użytkownika
rysiekkk1
Forumowicz
Posty: 318
Rejestracja: 09 paź 2010, 01:29

Rozrząd - wymiana, części

Post autor: rysiekkk1 »

Wyplosz, ja na allegro chce kupić bo w sklepie mi powiedzieli 800 zł za takie części. Gdzie kupowałeś swoje części?
Awatar użytkownika
Wyplosz
Forumowicz
Posty: 868
Rejestracja: 11 cze 2010, 12:01
Auto: TOLEDO 1M
Model: AGZ
Skąd?: Krosno / Rzeszów / Stalowa Wola

Rozrząd - wymiana, części

Post autor: Wyplosz »

kupowałem w sklepie kumpla i wyszło mi jakieś 560 zł, zestaw taki jak Ty na allegro chcesz, tylko pasek contitech tylko to było jakiś niecały rok temu jak zmieniałem u siebie rozrząd tak że ceny mogły się zmienić
- Miałeś kiedyś marzenia ??
- Tak miałem zostać kierowcą rajdowym
- I co ?
- I zostałem piratem drogowym :D
Awatar użytkownika
Danielek.
Forumowicz
Posty: 1853
Rejestracja: 11 kwie 2011, 21:34
Auto: Seat Toledo 1M
Model: 1.9
Skąd?: WA

Rozrząd - wymiana, części

Post autor: Danielek. »

witam podepne sie pod temat czy widoczny na zdjeciu stan paska mowi cos o jego przebiegu czy gorna czesc sie nie zuzywa?
[img][img]http://img97.imageshack.us/img97/3844/20110419045.jpg[/img][/img]
Awatar użytkownika
bartek
Forumowicz
Posty: 2115
Rejestracja: 04 lis 2008, 21:12
Auto: Seat Toledo 1M
Model: 1.9 TDI
Skąd?: Olsztyn

Rozrząd - wymiana, części

Post autor: bartek »

Danielek., mi się wydaje, że spokojnie możesz zrobić na nim jaszcze jakieś ...
123 000 km :mrgreen: nabijam się
RB Auto - warsztat samochodowy
Olsztyn, Kołobrzeska 50
www.rbauto.eu
Zapraszamy
Szymek08
Forumowicz
Posty: 1687
Rejestracja: 22 sie 2009, 17:18
Auto: Seat Toledo 1M
Model: 1.9 TDI AHF+
Skąd?: Piła

Rozrząd - wymiana, części

Post autor: Szymek08 »

Stan wydaje sie ok ale ile na nim jeszcze zrobisz to nikt ci nie powie niestety. Rolka napinająca nie zjechała jeszcze oznaczen producenta wiec moze za długo nie chodzi w tym aucie. ale moze poprostu mocna farba jest. Lepiej żeby jakiś mechanik wypowiedział w tym temacie.
Awatar użytkownika
Danielek.
Forumowicz
Posty: 1853
Rejestracja: 11 kwie 2011, 21:34
Auto: Seat Toledo 1M
Model: 1.9
Skąd?: WA

Rozrząd - wymiana, części

Post autor: Danielek. »

Poprzedni wlasciciel pow ze wyminial go 12 tys km temu ale i tak lepiej wylozyc teraz 700zl na wymiane niz pozniej remontowac silnik. :-P
Awatar użytkownika
mlody158
Forumowicz
Posty: 147
Rejestracja: 22 lis 2008, 17:59

Rozrząd - wymiana, części

Post autor: mlody158 »

rysiekkk1 pisze:Wyplosz, ja na allegro chce kupić bo w sklepie mi powiedzieli 800 zł za takie części. Gdzie kupowałeś swoje części?

Nie wiem gdzie po sklepach chodzisz na oryginałach/ firmowych np RUVILLE / INA, Conti, gates, hepu, skf do ahf/asv można dostać w sklepach po cenie jak na allegro czasem kilka złotych drożej, ale z przesyłką podobnie ja nie tak dawno pytałem i wychodziło komplet coś niecałe 600 zł, czasem i mniej - chyba tak nie podrożało za ten czas, chyba że chodzisz do tych sklepów co naliczają kosmiczną marże żeby się szybko nachapać, aż się zapytam u kolegi ile teraz za kompletny rozrządzik z ciekawości.
ODPOWIEDZ