Toledo II z silnikiem 1.9 (VP - pompa wtryskowa)

Toledo II generacji
ODPOWIEDZ
daniel_1906
Forumowicz
Posty: 41
Rejestracja: 30 gru 2010, 18:33

Toledo II z silnikiem 1.9 (VP - pompa wtryskowa)

Post autor: daniel_1906 »

bardzo proszę o szybka ocenę autka z góry bardzo dziękuje http://moto.allegro.pl/seat-toledo-ii-1 ... 68751.html
Awatar użytkownika
Sony
Administrator
Posty: 7083
Rejestracja: 20 sty 2009, 20:09
Auto: Seat Toledo 1M
Model: 1.9 TDI ASV++
Skąd?: Piotrków Tryb.
Kontakt:

Toledo II z silnikiem 1.9 (VP - pompa wtryskowa)

Post autor: Sony »

daniel_1906, ogółem po fotkach wydaje się być OK. Jedynie mnie zastanawia inny kolor fotela kierowcy od reszty (może to pokrowiec?), poza tym nie ma zaślepki jednej na osłonie silnika i widać po lewej stronie klapy bagażnika jakieś zarysowanie (albo to brud czy coś)...
saturn
Forumowicz
Posty: 3
Rejestracja: 17 kwie 2011, 16:44

Toledo II z silnikiem 1.9 (VP - pompa wtryskowa)

Post autor: saturn »

foty sa spoko, choc to tylko zdjecia, ten fotel mi nie pasuje ale moze zmiana na lepszy lub pokrowiec, szczerze mowiac troche przeraza mnie ta jasna tapicerka i wykonczenie, silnik widac ze nie za bardzo zadbany choc moze poprostu nie czyszczony, reszta jak na 10 lat wyglada spoko, choc ja bym sprawdzil hitorie i zapytal dobrego mechanika co o nim mysli :) pozdrawiam
Awatar użytkownika
rafrut6
Forumowicz
Posty: 1401
Rejestracja: 23 lut 2010, 21:30
Auto: Seat Toledo 1M
Model: 2.3 V5
Skąd?: Olsztyn-LW

Toledo II z silnikiem 1.9 (VP - pompa wtryskowa)

Post autor: rafrut6 »

Autko wydaje się ok a ten fotel to tam jest pokrowiec widac ze dzwignia od podnoszenia fotela jest kremowa i dół fotela także :-)
Awatar użytkownika
jabol_ek
Forumowicz
Posty: 55
Rejestracja: 06 sty 2011, 21:53
Auto: Seat Toledo 1M
Model: 1.9 TDI ASV
Skąd?: Kędzierzyn Koźle

Toledo II z silnikiem 1.9 (VP - pompa wtryskowa)

Post autor: jabol_ek »

Zerknijcie proszę na tego Seacika :


Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek


-rok 1999 pierwsza rej.2001
-zarejsrowany w kraju
-wspomaganie
-centralny
-klomatronic
abs
-4xairbag
-4xel.sztyby
el.lusterka podgrzewane el.składane
-roleta szyby tył
-skórzana kierownica
telpomat
komputer pokładowy


PROSZĘ BARDZO O OPINIE =)
siemionek78
Forumowicz
Posty: 119
Rejestracja: 30 paź 2010, 20:44

Toledo II z silnikiem 1.9 (VP - pompa wtryskowa)

Post autor: siemionek78 »

maska nad przednim lewym swiatlem tak jakby obita moze odprysklakieru moze rdza nie wiem sam, na fotelu wydaje mi sie ze jest pokrowiec (troche badziewny) ciekawe co kryje sie pod nim :) moze tylko jest to ochrona na jasna tapicerke. No i ramka dookola znaczka S jakas taka dziwnie spasowana, nie wiem czy to wina ustawienia aparatu pod kontem czu moze cos bylo z maska
Awatar użytkownika
jabol_ek
Forumowicz
Posty: 55
Rejestracja: 06 sty 2011, 21:53
Auto: Seat Toledo 1M
Model: 1.9 TDI ASV
Skąd?: Kędzierzyn Koźle

Toledo II z silnikiem 1.9 (VP - pompa wtryskowa)

Post autor: jabol_ek »

siemionek78 pisze:maska nad przednim lewym swiatlem tak jakby obita moze odprysklakieru moze rdza nie wiem sam, na fotelu wydaje mi sie ze jest pokrowiec (troche badziewny) ciekawe co kryje sie pod nim :) moze tylko jest to ochrona na jasna tapicerke. No i ramka dookola znaczka S jakas taka dziwnie spasowana, nie wiem czy to wina ustawienia aparatu pod kontem czu moze cos bylo z maska



Hmmm oglądam te zdjęcia z każdej strony i jakoś nie potrafię dojrzeć odprysku tudzież obicia (jakąś taką małą kropeczkę zauważyłem ale bez przesady), na fotelu raczej nie ma pokrowca jak przejrzałem z 1000 aukcji to znalazłem sporo aut z takimi samymi więć to kwestia gustu :) Mi się akurat podoba. W ramce też nic nie dostrzegłem , byłem nawet specjalnie u kolegi zobaczyć jak u niego jest i nie zauważyłem różnicy
Awatar użytkownika
peter174
Zasłużony
Posty: 634
Rejestracja: 01 sie 2008, 13:24
Auto: Seat Toledo 1M
Model: 1.9 TDI ASZ
Skąd?: Białystok

Toledo II z silnikiem 1.9 (VP - pompa wtryskowa)

Post autor: peter174 »

pod maską brak po kawałku uszczelki na błotnikach (przedłuzenie uszczelki podszybia) ... czyli cos było robione .. warto zlustrowac to wnikliwie "in live"
[center][you] jeżeli szukasz jakiejś instrukcji o swoim Seacie to[/center]
[center]Obrazek[/center]
dude88pl
Forumowicz
Posty: 498
Rejestracja: 03 lis 2010, 17:50

Toledo II z silnikiem 1.9 (VP - pompa wtryskowa)

Post autor: dude88pl »

Masz rację nie ma żadnych pokrowców, to jest oryginalna tapicerka, a tak czystego silnika nigdy nie widziałem :-P Nie podajesz przebiegu choć statystycznie wedle rocznika musi być nalatane 250 000km. Ogólnie autko jest bardzo zadbane i odpicowane jak na swój wiek, co czyni go trochę podejrzanym bo niestety przez tyle lat na drogach nie da się uniknąć jakichś rys czy obtarć. Wszystkie elementy również powinny być równomiernie porysowany od zwykłego mycia szczotką bądź gąbką.

Wedle zdjęć to warto podjechać, i z bliska zobaczyć z czym mamy doczynienia!!!!

Brak obudowy akumulatora!!!
Seat Toledo II 1,8 20V Signo + LPG 2003r.
Obrazek
Awatar użytkownika
vwir
Zasłużony
Posty: 2838
Rejestracja: 20 lis 2009, 09:58
Auto: DS5, Leaf
Model: 2.0HDI, EE
Skąd?: okolice Krosna

Toledo II z silnikiem 1.9 (VP - pompa wtryskowa)

Post autor: vwir »

Z tą obudową akumulatora to chyba zależy od rocznika. U mnie w '99 jest dokładnie tak samo jak na fotce i nie widze miejsca, żebym mógł zmieścić tam jakąkolwiek obudowę.
ODPOWIEDZ