Toledo II z silnikiem 1.6

Toledo II generacji
ODPOWIEDZ
dude88pl
Forumowicz
Posty: 498
Rejestracja: 03 lis 2010, 17:50

Toledo II z silnikiem 1.6

Post autor: dude88pl »

Trzeci - zdjęcia bardzo słabej jakości na których nic nie widać, cały środek wyplakowany na maxa

Drugi - bardzo ładny, mimo pękniętego tylnego zderzaka, nie widać czy na przednim pasie pod maską są oryginalne naklejki, dosyć niski przebieg (za niski moim zdaniem :-P )

Pierwszy - poza felgami (moim zdaniem ohydne :-) ) nie mam większych zastrzeżeń

ogólnie ja bym się interesował pierwszym i drugim
Seat Toledo II 1,8 20V Signo + LPG 2003r.
Obrazek
Awatar użytkownika
Sony
Administrator
Posty: 7083
Rejestracja: 20 sty 2009, 20:09
Auto: Seat Toledo 1M
Model: 1.9 TDI ASV++
Skąd?: Piotrków Tryb.
Kontakt:

Toledo II z silnikiem 1.6

Post autor: Sony »

Pierwszy po fotkach całkiem fajny, fele mi też nie podchodzą, jednak nie to jest najważniejsze ;) Brak fotek silnika. Ogółem jechać i sprawdzić ;) Nom i gościu przyszalał w ogłoszeniu pisząc, że liczba drzwi = 2/3 ale to pewnie pomyłka :D Podłokietnik to ona ma jeden, a nie tak jak jest w aukcji opisane PODŁOKIETNIKI w liczbie mnogiej.
Kwestia dopytania również w sprawie opłat. Jeśli gościu w tytule napisał po opłatach to powinno być tylko za tablice kilka stówek...

Drugi przede wszystkim ma śmieszny przebieg, w który się wierzyć nie chce. W opisie podobno ma hak, ciekaw jestem w którym miejscu (dołączanego też nie zauważyłem). Obejrzeć można, ale dla mnie przerost formy nad treścią co do aukcji.

Trzeci odpada dla mnie w przedbiegach. Kierownica i nie tylko w stanie masakrycznym. Cofany na bank.
Awatar użytkownika
dero87
Forumowicz
Posty: 18
Rejestracja: 13 kwie 2011, 02:59

Toledo II z silnikiem 1.6

Post autor: dero87 »

Dzięki za opinie na pewno mi one pomogły, szczerze bylem pewien ze ten ostatni jest najpewniejszy no ale nie jestem ekspertem, problem felg to nie problem w Stalowej jest siedlisko firm produkujących aluski wiec bym sobie skołował ładniejsze ;) dzwoniłem do gości, 2 nie chce przygotować do rejestracji bo jestem z poza Kielc więc chyba sobie go odpuszczę i Bliżej przyjże się 1. Jeszcze raz dzieki za pomoc, na weekendzie pojadę na oględziny pozdrawiam
Awatar użytkownika
kornat
Forumowicz
Posty: 2452
Rejestracja: 13 lis 2009, 21:48
Auto: Seat Toledo 1M
Model: 1.9 TDI AHF
Skąd?: Tarnobrzeg

Toledo II z silnikiem 1.6

Post autor: kornat »

Pierwszy Wylany wyświetlacz climatronica
Drugi nie ma przedłużenia uszczelki podszybia po stronie pasażera. Brak klapeczki w progu bagażnika na ucho zamka (być może coś było grzebane). Brak osłony akumulatora. Według niektórych w tym roczniku napisy na tylej klapie powinny być jak w tym pierwszym.
Trzeci spinki grilla nie oryginalne. Brak przedłużenia uszczelki podszybia po stronie kierowcy.
Awatar użytkownika
lukasz070788
Forumowicz
Posty: 67
Rejestracja: 13 kwie 2011, 09:01

Toledo II z silnikiem 1.6

Post autor: lukasz070788 »

Drugi ma za mały przebieg jak na ten rocznik, 10 tyskm rocznie? troche mało.... Ten trzeci z resztą też ma jakiś dziwny przebieg zwróć uwage na kierownice. Ja u siebie mam prawie 200tyś. i kierownica wygląda podobnie a może nawet lepiej.
hehejol
Forumowicz
Posty: 191
Rejestracja: 07 sty 2011, 09:42

Toledo II z silnikiem 1.6

Post autor: hehejol »

lukasz070788 , u mnie jest 79 tys przebiegu i też jest z 2001r. Pewność mam ze to oryginalny przebieg bo kupiony został przez moich starych w salonie. Więc nie ma co odrazu zakładać ze przebieg kręcony.Co do kierownicy to chyba zależy od użytkowania,może jeździła kobieta która nosiła 10 pierścionków na raz i porysowała po prostu , poza tym jakość zdjęć jest do bani więc cieżko określic stan tej kiery. :-)
Awatar użytkownika
lukasz070788
Forumowicz
Posty: 67
Rejestracja: 13 kwie 2011, 09:01

Toledo II z silnikiem 1.6

Post autor: lukasz070788 »

Bardzo możliwe hehejol ale sam wiesz jak rzadko się zdarzają takie modela z tak małym przebiegiem. a Tobie to tylko pozadrościć takiego ;-) Najlepiej pojechać i zobaczyć a nie oglądać zdjęcia i to w słabej jakości.
hehejol
Forumowicz
Posty: 191
Rejestracja: 07 sty 2011, 09:42

Toledo II z silnikiem 1.6

Post autor: hehejol »

Dokładnie zgadzam sie z Toba w 100 % lukasz070788 . Można troche zainwestować w podróż ale przynajmniej wszystko będzie jasne ;-)
Awatar użytkownika
dero87
Forumowicz
Posty: 18
Rejestracja: 13 kwie 2011, 02:59

Toledo II z silnikiem 1.6

Post autor: dero87 »

zakupiłem Toledo 1.6 16V ;)

a dokładniej tego http://otomoto.pl/seat-toledo-1-wlascic ... 88943.html
Awatar użytkownika
tony
Zasłużony
Posty: 2725
Rejestracja: 18 maja 2008, 20:26

Toledo II z silnikiem 1.6

Post autor: tony »

Silnik chyba taki jak mój :)
Pozdrawiam użytkowników Seata Toledo. Dziękuję wam za dobroć i za modlitwy. Z serca wam błogosławię.
Serdetschnje posdrawjam Toledziakuf
Tony
ODPOWIEDZ