Co mnie w..rwia??

Luźne gadki o wszystkim
lolek
Forumowicz
Posty: 337
Rejestracja: 23 lis 2009, 11:05
Auto: Seat Toledo 1M
Model: 1.9 TDI
Skąd?: Warszawa

Co mnie w..rwia??

Post autor: lolek »

A mnie wk..... gosc, ktory za.ebal mi emblematy z alusow. Na ch.. to komus?
blazej25

Co mnie w..rwia??

Post autor: blazej25 »

A mnie wczoraj bardzo wku....a pewna baba. Otóż jadąc i widząc zaparkowane pojazdy po swojej stronie zamiast zaczekać aż przejadą z naprzeciwka to się wryła i spowodowała uszkodzenie u mnie alufelgi... cały rant przetarty. Szkoda gadać.
adamwwy

Co mnie w..rwia??

Post autor: adamwwy »

lolek pisze:A mnie wk..... gosc, ktory za.ebal mi emblematy z alusow. Na ch.. to komus?


Bo jemu pewnie też ktoś wcześniej takie zawinął.
Bonbini
Forumowicz
Posty: 955
Rejestracja: 11 paź 2009, 02:38
Auto: Był 1L
Model: 1.9 1Y
Skąd?: Gdynia

Co mnie w..rwia??

Post autor: Bonbini »

adamwwy pisze:Bo jemu pewnie też ktoś wcześniej takie zawinął.


Zatem koło się zamyka i nic w przyrodzie nie ginie :mrgreen: :-?
Joe*Quarry
Forumowicz
Posty: 176
Rejestracja: 12 lis 2009, 22:53

Co mnie w..rwia??

Post autor: Joe*Quarry »

mnie dziś wkurw.... panienka w samochodzie. Jadę drogą osiedlową dojeżdżam do krzyżówki oznaczonej słupkami, panienka po mojej prawej stronie więc ma pierwszeństwo, ona się zatrzymała no i ja się zatrzymałem , ona nie jedzie, ja stoję ona stoi, ... po chwili kiwam żeby jechała, ona stoi ... uruchamiam klakson i kiwam , ona stoi i gada przez telefon mnie już żyła wyskoczyła na szyi i skroni ciśnienie skoczyło do 180 na 110 za nią już powoli dojeżdża do niej next samochód, miałem to gdzieś mogłem jechać ale zasady są zasadami :p krzyczę przez okno (łagodnie) że ma pierwszeństwo i żeby ruszyła swoje 4 litery ona dalej gada przez tel. i puka się w czoło pokazując na mnie. KONIEC! krzyknąłem wysiadłem z kumplem z auta idziemy do niej widać że blokuje samochód i zasuwa szyby podchodzimy pokazujemy jej blachę i jak poparzona odrzuciła telefon uchyliła szybę i tyle słów przepraszam dawno nie słyszałem. no ale mówimy że czemu nie jedzie pytamy kto ma pierwszeństwo? a na marginesie mandacik za gadanie przez tel. w czasie jazdy no i przeprosin końca nie było widać dostała tylko za przechodzenie w niedozwolonym miejscu :P zasady są zasadami :P
Ostatnio zmieniony 04 kwie 2011, 20:49 przez Joe*Quarry, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Wyplosz
Forumowicz
Posty: 868
Rejestracja: 11 cze 2010, 12:01
Auto: TOLEDO 1M
Model: AGZ
Skąd?: Krosno / Rzeszów / Stalowa Wola

Co mnie w..rwia??

Post autor: Wyplosz »

chciał bym widzieć jej minę jak zobaczyła blachę :D
- Miałeś kiedyś marzenia ??
- Tak miałem zostać kierowcą rajdowym
- I co ?
- I zostałem piratem drogowym :D
motyka8

Co mnie w..rwia??

Post autor: motyka8 »

TESCIOWA
Awatar użytkownika
Roxon40
Moderator
Posty: 4505
Rejestracja: 14 lis 2009, 22:37
Auto: Renault
Model: Laguna III 2.0 140KM PB
Skąd?: Zabrze

Co mnie w..rwia??

Post autor: Roxon40 »

Ale mnie wk..... Poczta Polska. Szła do mnie przesyłka i nie przyszła. Powód odbiorca nie mieszka pod tym adresem a cały czas ktoś w domu był :evil: :evil: Dobrze że firmy kurierskie działają lepiej ale znów muszę tydzień czekać. Kuuuuuuuurrrrrrrr...........
....... Było 121,8 KM i 253,1 Nm .......
....... Było 137,1 KM i 303,2 Nm .......
....... Było 154,5 KM i 339,7 Nm .......
:diabelek: EcuProject :diabelek:
:one: Jest 140 KM i 195 Nm Pb :582:
rafik
Forumowicz
Posty: 299
Rejestracja: 28 lis 2010, 20:02

Co mnie w..rwia??

Post autor: rafik »

Roxon40 pisze:Powód odbiorca nie mieszka pod tym adresem a cały czas ktoś w domu był :evil: :evil: Dobrze że firmy kurierskie działają lepiej ale znów muszę tydzień czekać. Kuuuuuuuurrrrrrrr...........


;-) Powinieneś poprosić o skan potwierdzenia wysłania paczki! Bo jak dla mnie to mało prawdopodobne aby listonosz napisał że nie mieszkasz na ul. xxx Skoro Ty tam mieszkasz!!! :-P Możliwe że paczka była źle zaadresowana! ;-) Co do Poczty to fakt, że przesyłki giną, ale kurierom też :-P
"Wszystka wiedza pochodzi z doświadczenia. Doświadczenie jest produktem rozumu."
Immanuel Kant ;-)
Awatar użytkownika
Roxon40
Moderator
Posty: 4505
Rejestracja: 14 lis 2009, 22:37
Auto: Renault
Model: Laguna III 2.0 140KM PB
Skąd?: Zabrze

Co mnie w..rwia??

Post autor: Roxon40 »

Tak giną to jedno a co innego doręczyć. Tak ale czy ja tam mieszkam czy nie mieszkam to nie rozumiem jak może być zwrot skoro nikt do drzwi nie zapukał ?? Tego nie rozumiem. Jako kurier to odbieram paczki gdzie chcę i doręczam w takie miejsca gdzie listonosz to nawet nie postawi tam nogi i paczki docierają. A za przesyłkę zapłaciłem 3 zł taniej niż poszło by to kurierem. Mam zdjęcie paczki z numerem listu i napisem zwrot. Niech spier..... państwowcy już sobie to załatwiam kurierem do moich rąk osobiście :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

[ Dodano: 2011-04-08, 21:26 ]
rafik pisze:Bo jak dla mnie to mało prawdopodobne aby listonosz napisał że nie mieszkasz na ul. xxx Skoro Ty tam mieszkasz!!!


Tak mu było wygodniej żeby nie wchodził na dzielnicę i go nie okradli :P
....... Było 121,8 KM i 253,1 Nm .......
....... Było 137,1 KM i 303,2 Nm .......
....... Było 154,5 KM i 339,7 Nm .......
:diabelek: EcuProject :diabelek:
:one: Jest 140 KM i 195 Nm Pb :582:
ODPOWIEDZ