Toledo II z silnikiem 2.3

Toledo II generacji
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
pampuch1
Forumowicz
Posty: 62
Rejestracja: 28 sie 2010, 12:27

Toledo II z silnikiem 2.3

Post autor: pampuch1 »

Kitaj pisze:Ładnie sie prezentuje. Czarny, chromowane lusterka i ten biały środek ;-)
Ja zauwazylem zmienioną gałke zmiany biegow i sie zastanawiam czy cena nie jest troche za niska. Fakt ze to benzyna no ale z tych wiekszych silników i taki zadbany jak dla mnie to powinien byc troche drozszy :-)


Gosc stracil prace i sprzedaje. bynajmniej mi tak mowil.
szymekgd
Forumowicz
Posty: 4280
Rejestracja: 27 lip 2010, 14:22

Toledo II z silnikiem 2.3

Post autor: szymekgd »

pampuch1 pisze:koledzy a ten??

http://otomoto.pl/seat-toledo-C17112059.html

I kurde mam dylemat. Bo interesuje mnie jeszcze audi a6c5 sedan 1.8t i teraz nie wiem co brac....


Jak Cie stac to oczywiscie Audi, jakby nie patrzec to wyzsza polka, lepsze wykonczenie i wyposazenie. A przede wszystkim pelny ocynk.
Awatar użytkownika
pampuch1
Forumowicz
Posty: 62
Rejestracja: 28 sie 2010, 12:27

Toledo II z silnikiem 2.3

Post autor: pampuch1 »

Ale w seacie tez jest ocynk. Wiec czym sie bedzie to roznic??? Seat z czasem bedzie sie sypal??? chodzi o blache
szymekgd
Forumowicz
Posty: 4280
Rejestracja: 27 lip 2010, 14:22

Toledo II z silnikiem 2.3

Post autor: szymekgd »

Przestan, w audi jest pelny ocynk dwustronny, nakladany przez zanurzenie elementu w kadzi, w seatach nic nie wiem o tym, zeby byl ocynk, jezeli juz jest (a watpie) to jest jednostronny i natryskiwany.
GangstaMarc

Toledo II z silnikiem 2.3

Post autor: GangstaMarc »

szymekgd, pomyłka... w 1m jest pełen ocynk...
pampuch1, ale blachy i tak będą bardziej wytrzymałe w AUDI

Co nie zmienia faktu, że ta A6 to zdecydowania wyższa półka i będzie lepsza pod każdym względem... no może poza tymi aluminiowymi wahaczami, które jednak nie bardzo się na nadają na nasze drogi.
Jest jeszcze jedna wada... Podobny rocznik będzie pewnie około 10 tysi droższy. Coś za coś :mrgreen:
szymekgd
Forumowicz
Posty: 4280
Rejestracja: 27 lip 2010, 14:22

Toledo II z silnikiem 2.3

Post autor: szymekgd »

O tym pelnym ocynku to roznie pisza, jedni, ze jest, inni, ze nie, a jeszcze inni, ze zalezy to od rocznika i na jaki rynek byl przeznaczony...
Awatar użytkownika
Sony
Administrator
Posty: 7083
Rejestracja: 20 sty 2009, 20:09
Auto: Seat Toledo 1M
Model: 1.9 TDI ASV++
Skąd?: Piotrków Tryb.
Kontakt:

Toledo II z silnikiem 2.3

Post autor: Sony »

Panowie miałem niegdyś rozmowę z iście szczerym facetem, który zajmuje się kilkadziesiąt lat blacharką. Cytując mniej więcej jego słowa: "Ocynk ? Zarówno w Toledo co posiadasz, jak i w setkach innych aut dla ludu ocynk to prowizorka. Pełen ocynk masz, ale w autach za które musisz zapłacić bajeczne sumy. Dla przykładu taki Bentley..."

Więc chyba temat rzeka :P

Ale nie o tym temacik jest, więc proponuję dywagacje zakończyć ;)
Awatar użytkownika
pampuch1
Forumowicz
Posty: 62
Rejestracja: 28 sie 2010, 12:27

Toledo II z silnikiem 2.3

Post autor: pampuch1 »

http://moto.allegro.pl/rezerwacja-i1517014609.html

Co powiecie o tym?? Gosc wlasnie oddal do wygladzenia jeszcze tylni zderzak i zalozenia z przodu jeszcze plastikowej oslony do zderzaka od cupry. Wstepnie go zarezerwowale, :-)

Wydaje sie facet byc w porzadku. Widzialem jego poprzednie samochody jakie mial i powiem szczerze gosc jest maniakiem co chodzi o auta.

http://www.polskajazda.pl/Samochody/Vol ... rado/43308

To jego byle :-)
Awatar użytkownika
Wyplosz
Forumowicz
Posty: 868
Rejestracja: 11 cze 2010, 12:01
Auto: TOLEDO 1M
Model: AGZ
Skąd?: Krosno / Rzeszów / Stalowa Wola

Toledo II z silnikiem 2.3

Post autor: Wyplosz »

robi wrażenie, fajny , niski, szybki, pojechać zobaczyć ocenić i brać:D
- Miałeś kiedyś marzenia ??
- Tak miałem zostać kierowcą rajdowym
- I co ?
- I zostałem piratem drogowym :D
tomas1911
Forumowicz
Posty: 80
Rejestracja: 02 sie 2011, 20:28

Toledo II 2.3 v5 co myślicie?

Post autor: tomas1911 »

Szukam ładnego zadbanego Toledo. Interesuje mnie tylko i wyłącznie silnik V5. Znalazlem calkiem fajnie wygladajacego na pierwszy rzut ale moze wasze wprawione oko zobaczy cos wiecej :-) Po rozmowie sprzedawca przyznal ze bok od strony kierowcy byl delikatnie przetarty i jest polakierowany.
Toledo
ODPOWIEDZ