Toledo II z silnikiem 1.9 (VP - pompa wtryskowa)

Toledo II generacji
ODPOWIEDZ
Alicante
Forumowicz
Posty: 106
Rejestracja: 25 gru 2010, 13:17
Auto: Toledo 1M Sport
Model: 1,9 TDI ASZ
Skąd?: Kraków / Mielec

Toledo II z silnikiem 1.9 (VP - pompa wtryskowa)

Post autor: Alicante »

bartekmk, Ja po długich poszukiwaniach, wymagających założeniach, przejechałęm 350km żeby kupić takiego(jeszcze nie usuneli):
http://moto.allegro.pl/seat-toledo-spor ... 29944.html
Sprzedawca godny polecenia, umówiłem sie żeby zarezerwował bo jade kawał drogi i po przyjeździe autko czekało przygotowane, możnabyło podjechać gdzie chiałem i sprawdzić co chciałęm :) wiec odrazu wzbudził zaufanie :)

Jakbyś oglądał wersje 130KM(troche ich mało i ciezko trafić) to odrazu mozesz podgladnąc, jest inna pokrywa silnika,
To co na pierwszy rzut oka odróznia od starszych/innch wersji:
- Lusterka Łezki;
- Dokładki pod zderzakami malowane na kolor nadwozia - świetny bajer - nie wiem czy zależne od rocznika czy od wersji (ogólnie jeszcze przed kupnem juz planowałem ze i tak sobie przemaluje :))
- Przycisk TCS - obok ręcznego
- Fotele Kubełkowe, Alu 16'' - zaleta wersji Sport

W tych linkach co przysłąłeś zdecydowanie bym wykreślił tego 3 - brak wymetrii w okolicy refletora świadcza o dużym prawdopodobieństwie ze powypadkowy.
Polecam kolor szary, nie jest zbyt popularny ale bardzo pasuje do Toledo :) dlatego jestem bardziej za tym "2" chociaż u mnie byłby i tak zdyskwalifikowany za klime ręczną, deska bez pokręteł, z klimatronikiem wygląda nowocześniej, wiele lepiej.

Warto sie nie napalać, i przejechać nawet na drugi koniec Polski, jak jest szansa ze kupisz dokłądnie taki jak chcesz.
Awatar użytkownika
bartekmk
Forumowicz
Posty: 1669
Rejestracja: 05 mar 2011, 20:55
Auto: Seat Toledo 1M
Model: ASV++
Skąd?: Katowice

Toledo II z silnikiem 1.9 (VP - pompa wtryskowa)

Post autor: bartekmk »

mam powoli kłopot z opanowaniem napalania bo juz chcialbym miec, no ale zachowuje zimną krew ;]
juz raczej wszystkie 3 sa zdyskwalifikowane. tak jak piszesz najbardziej mi sie podoba ten szary kolor ale jednak chce silnik asv. znajomy mial paska na pompowtryskach no i jak przypomne sobie jego przygody z tym wole jednak sam tego nie przezywac. szukam dalej.
daniel_1906
Forumowicz
Posty: 41
Rejestracja: 30 gru 2010, 18:33

Toledo II z silnikiem 1.9 (VP - pompa wtryskowa)

Post autor: daniel_1906 »

chyba mam coś fajnego bardzo proszę o ocenę http://otomoto.pl/seat-toledo-C17220437.html
szymekgd
Forumowicz
Posty: 4280
Rejestracja: 27 lip 2010, 14:22

Toledo II z silnikiem 1.9 (VP - pompa wtryskowa)

Post autor: szymekgd »

Jezeli gosciu za duzo nie bajeruje to warto podjechac, z drugiej strony auto "wyczyszczone" a graty w komorze silnika swieca sie jak...No i ta cena, nie jest zbyt wysoka za ten rocznik?
Awatar użytkownika
rysiekkk1
Forumowicz
Posty: 318
Rejestracja: 09 paź 2010, 01:29

Toledo II z silnikiem 1.9 (VP - pompa wtryskowa)

Post autor: rysiekkk1 »

Auto ładne, nawet bardzo, świetne siedzenia. Cena dość wysoka, ale nieraz lepiej wyłożyć więcej za dobre auto, niż kupić okazję i dokładać do niej. (za nowy akumulator, hamulce i takie felgi musiał byś dołożyć przynajmniej 2 tyś, o ile faktycznie są wymienione) Więc oglądnąć można :-)
Awatar użytkownika
kornat
Forumowicz
Posty: 2452
Rejestracja: 13 lis 2009, 21:48
Auto: Seat Toledo 1M
Model: 1.9 TDI AHF
Skąd?: Tarnobrzeg

Toledo II z silnikiem 1.9 (VP - pompa wtryskowa)

Post autor: kornat »

Oprócz tego że brak naklejek na pasie nie widzę nic złego (oczywiście po zdjęciach). Czy ja wiem czy taka wysoka 19tysi pewnie do negocjacji jak za TDI z końcówki 2001r.
Awatar użytkownika
lukaszz
Forumowicz
Posty: 6
Rejestracja: 23 mar 2011, 18:49

Toledo II z silnikiem 1.9 (VP - pompa wtryskowa)

Post autor: lukaszz »

Witam wszystkich.
Zaciekawiła mnie bardzo oferta Toledo II z 2004 1.6 16V 105KM
Link -> http://otomoto.pl/seat-toledo-stella-C17213930.html

Poczytałem trochę o tym silniku i jest super, Toledo II waży ponad 1200 kg, ale myślę że będę zadowolony (po jeździe próbnej). Myślę, że cena jest OK jak na ten rocznik i przebieg (zastanawiająco niski).

Martwi mnie jedynie fakt dostającej się wody do wnętrza samochodu. Czy ma to każdy Toledo II, czy może jest to losowa wada fabryczna ?
siemionek78
Forumowicz
Posty: 119
Rejestracja: 30 paź 2010, 20:44

Toledo II z silnikiem 1.9 (VP - pompa wtryskowa)

Post autor: siemionek78 »

posiadam taki same autko, sprawuje sie idealnie, do jazdy spokojnej i rodzinnej plecam. U mnie nie jaknarazie problemu z woda. Zastanawiam sie tylko czemu nie ma zdjec komory silnika i wnetrza tzn deski i kierownicy, jezeli rzeczywiscie jest kupiony w naszym salonie to warto sie zainteresowac. Jak szukalem sobie autka to tez mnie zapewniali ze z salonu w Bialymstoku, potem sie okazalo ze samochod nie posiada zadnej historii w aso, normalnie widmo :)
Awatar użytkownika
Kitaj
Forumowicz
Posty: 2816
Rejestracja: 01 lip 2008, 23:52
Auto: E46 330xd/A6 C5 2.8
Model: M57D30/2.8 ALG
Skąd?: Okolice Oławy

Toledo II z silnikiem 1.9 (VP - pompa wtryskowa)

Post autor: Kitaj »

Opisy sprzedających są coraz bardziej ciekawe :-) Nie myty w myjniach automatycznych...
Jeszcze troche to beda pisać ze w aucie nie był uprawiany seks wiec fotele nie bedą wygniecione :mrgreen:
Awatar użytkownika
lukaszz
Forumowicz
Posty: 6
Rejestracja: 23 mar 2011, 18:49

Toledo II z silnikiem 1.9 (VP - pompa wtryskowa)

Post autor: lukaszz »

Faktycznie, trochę za mało zdjęć, brakuje zdjęć środka samochodu - widok na kierownicę, deskę rozdzielczą, fotele, silnik. Ten przebieg jest bardzo mały, aż za mały na takie auto.

Jak nie był nigdy w myjni to pewnie lakier idealny :-) (oby nie malowany tydzień temu).

Szuka.jąc samochodu, przyjąłem sobie zasadę, że nie kupię samochodu od handlarza (TDI z przebiegiem 500 000 km zrobione na 150 000 km, jak TDI ponad 10 letni może mieć przebieg poniżej 200 000 km, w szczególności te sprowadzone).
ODPOWIEDZ