Toledo II z silnikiem 1.9 (VP - pompa wtryskowa)

Toledo II generacji
ODPOWIEDZ
Alicante
Forumowicz
Posty: 106
Rejestracja: 25 gru 2010, 13:17
Auto: Toledo 1M Sport
Model: 1,9 TDI ASZ
Skąd?: Kraków / Mielec

Toledo II z silnikiem 1.9 (VP - pompa wtryskowa)

Post autor: Alicante »

Nie ma tego złęgo....
Teraz bardzo sie ciesze ze tak sie stało,
bo od wczoraj jest już inny, młodszy, bardzo dobrze utrzymany i co najważniejsze 130KM, w wersji Sport, niemiłosierna siła przekazywana na kołą,
Narazie euforia zakupu trwa ;) jak bedzie chwilka to pokaze :)
Awatar użytkownika
vwir
Zasłużony
Posty: 2838
Rejestracja: 20 lis 2009, 09:58
Auto: DS5, Leaf
Model: 2.0HDI, EE
Skąd?: okolice Krosna

Toledo II z silnikiem 1.9 (VP - pompa wtryskowa)

Post autor: vwir »

Miałem białą ibizę i o ile ibiza to według mnie bardzo fajne auto, to biały kolor to absolutna porażka. Wygląda ładnie tylko świeżo po umyciu, zanim ruszysz. Dosłownie wszystko na nim widać, każdy brud, proch, asfalt, o rdzy nie wspomnę ;)
rafik
Forumowicz
Posty: 299
Rejestracja: 28 lis 2010, 20:02

Toledo II z silnikiem 1.9 (VP - pompa wtryskowa)

Post autor: rafik »

vwir pisze: Wygląda ładnie tylko świeżo po umyciu, zanim ruszysz. Dosłownie wszystko na nim widać, każdy brud, proch, asfalt, o rdzy nie wspomnę ;)


Tu się z kolegą nie zgodze! Jedynie mogę przyznać racje, że rdze widać bardziej niż na zielonym, czarnym itd. Ale w moim przypadku nie miałem tego problemu! Porównując na służbowym parkingu moje "białe auto" zawsze wyglądało na czyste, niż kolegów zielone i czarne. Muszę też dodać, że my do pracy dojeżdżamy po około 100km dziennie, więc auta są normalnie eksplatowane deszcz, śnieg, słońce, wiatr...
A! I jeden gostek z ochrony zawsze nam mył auta w piątek za piątaka od sztuki.
;-)
daniel_1906
Forumowicz
Posty: 41
Rejestracja: 30 gru 2010, 18:33

Toledo II z silnikiem 1.9 (VP - pompa wtryskowa)

Post autor: daniel_1906 »

biały odpada !!!!! gośćcu jeździł nią na taxi wiec to nie dla mnie !!! a co powiecie o tym

http://otomoto.pl/seat-toledo-rej-2002- ... 75807.html trochę dragi ;/;/ ale możne spuści na 17500;D
tomik
Forumowicz
Posty: 134
Rejestracja: 14 sie 2009, 11:25

Toledo II z silnikiem 1.9 (VP - pompa wtryskowa)

Post autor: tomik »

Mój kolor,granatowy.Więc jak dla mnie z wyglądu nie można się do niczego przyczepić,ale ja jestem uczulony na wodę w aucie więc proponuję to sprawdzić,czyli pod dywanikami,myjka(czy woda nie stoi na progach) no i oczywiście ciśnienie w silniku trzeba sprawdzić.Pozdrawiam
TOMIK
daniel_1906
Forumowicz
Posty: 41
Rejestracja: 30 gru 2010, 18:33

Toledo II z silnikiem 1.9 (VP - pompa wtryskowa)

Post autor: daniel_1906 »

lol w życiu bym tego nie zauważył na zdjęciu;p ale jak się sprawdza to ciśnienie bo ja jestem zielony w tematyk takich ;/;/
Awatar użytkownika
rysiekkk1
Forumowicz
Posty: 318
Rejestracja: 09 paź 2010, 01:29

Toledo II z silnikiem 1.9 (VP - pompa wtryskowa)

Post autor: rysiekkk1 »

Ładny granatowy, zadbany, tylko na osłonie silnika I srebrne jak 90-cio konny. Osłona nieoryginalna lub wersja słabsza. Na klapie nie ma oznaczeń.
Awatar użytkownika
regii.kr
Forumowicz
Posty: 903
Rejestracja: 12 sie 2009, 19:47
Auto: Seat Toledo 1M
Model: 1.9 TDI
Skąd?: Kraków

Toledo II z silnikiem 1.9 (VP - pompa wtryskowa)

Post autor: regii.kr »

dziwna jest naklejka koloru żółtego 3 bo powinna być 4 koloru zielonego ,może się z normą nie mieści tzn trochę się coś sypie albo wtryski leją albo brak kata :)
szymekgd
Forumowicz
Posty: 4280
Rejestracja: 27 lip 2010, 14:22

Toledo II z silnikiem 1.9 (VP - pompa wtryskowa)

Post autor: szymekgd »

Wypicowany strasznie ;) I drogi...

tomik pisze:[...]no i oczywiście ciśnienie w silniku trzeba sprawdzić.Pozdrawiam


Cisnienie to chyba w benzynie sie sprawdza, w dieslach nic wynik nie powie, robi sie probe olejowa czy jakos tak.

rysiekkk1 pisze:Ładny granatowy, zadbany, tylko na osłonie silnika I srebrne jak 90-cio konny. Osłona nieoryginalna lub wersja słabsza. Na klapie nie ma oznaczeń.


Przejsciowka i nic wiecej, 110KM bankowo jest, wystarczy tabliczke w komorze sprawdzic lub papiery.

No i ciekawe, ze oplacony a blachy niemieckie, przy sprzedazy tablice zostaja w niemieckim urzedzie, a tu jakas partyzantka.
Awatar użytkownika
rysiekkk1
Forumowicz
Posty: 318
Rejestracja: 09 paź 2010, 01:29

Toledo II z silnikiem 1.9 (VP - pompa wtryskowa)

Post autor: rysiekkk1 »

Mi się wydaje, że naklejka euro 3 jak na diesla nie jest źle. Mój ojciec mieszka w Niemczech, ma lagunę 1.9 dci z 2006 r. Jak ją kupił z przebiegiem 120kk podbili mu normę 4 (zieloną) a ostatnio już 3 (żółtą). Auto sprawne, 190 tys. przejechane. Ja przebywając w Niemczech widziałem golfy Mk4 z czerwonymi nalepkami (euro 2), a z żółtymi to standard dla golfów 4, oczywiście TDI, bo w benzynowych autach przeważnie są zielone nalepki.

[ Dodano: 2011-03-07, 22:18 ]
Przejsciowka i nic wiecej, 110KM bankowo jest, wystarczy tabliczke w komorze sprawdzic lub papiery.


W 2001 r. nie było "przejściówek", jak wersja 110 to powinna mieć na osłonie I czerwone.
ODPOWIEDZ