Toledo II z silnikiem 1.9 (VP - pompa wtryskowa)

Toledo II generacji
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
regii.kr
Forumowicz
Posty: 903
Rejestracja: 12 sie 2009, 19:47
Auto: Seat Toledo 1M
Model: 1.9 TDI
Skąd?: Kraków

Toledo II z silnikiem 1.9 (VP - pompa wtryskowa)

Post autor: regii.kr »

zimny kubeł wody na głowę i spokojnie bez napalania się na samochody bo kupić g....o to bardzo łatwo w dzisiejszych czasach myślę że koleś dalej ma ten samochód i spanikował ja tak miałem, dzwonię do kolesia 1 raz i pytam o książkę , pewnie mam wszystko .
2 raz to podjadę z kolegą z serwisu z czujnikiem lakieru i sprawdzimy sobie wszystko .
a tu niestety auto dzisiaj pojechało do czyszczenia środka bo pies mi się załatwił na fotel :)
to mówię do kumpla zadzwoń za 30 min i zapytaj czy ma jak ma to pojedziemy .
pojechaliśmy i serwis do 2006 a dalej to lipa bity z 5 razy malowany tak ze masakra
oto ten sprzedawca http://allegro.pl/show_user.php?uid=19911432

[ Dodano: 2011-03-04, 18:28 ]
a tu dodatkowe info http://www.zafiraklub.pl/forum/viewtopic.php?t=6238
Gizmo
Forumowicz
Posty: 101
Rejestracja: 18 lut 2010, 08:39

Toledo II z silnikiem 1.9 (VP - pompa wtryskowa)

Post autor: Gizmo »

peter174 pisze:rozmawiamy o tym samym tyle ze skad ja mam pewnosc jaki silnik ma auto na tym foto :-D

bo to moje auto : 1.6 SR - benzinn :)

peter174 pisze:poza tym skad mam wiedziec czy ktos nie podmienił sobie zderzaka z jakich sm tam powodów

tego nawet ja nie wiem, auto rok w kraju, przytargałem prosto z DE, ale pewności brak :)
koniec OT
daniel_1906
Forumowicz
Posty: 41
Rejestracja: 30 gru 2010, 18:33

Toledo II z silnikiem 1.9 (VP - pompa wtryskowa)

Post autor: daniel_1906 »

Chłopaki mam coś z Krakowa ale mi się wydaje ze za tani jak na ten rocznik;/ i przebiegu nie podał ;/;/ ale tu można podjechać i sprawdzić;) ale bardzo was proszę o ocenę bo bardzo mi na tym zależny z góry dziękuje

http://moto.allegro.pl/seat-toledo-2003 ... 38294.html

a tu jeszcze jeden ;):)

http://otomoto.pl/seat-toledo-klima-110 ... 54316.html
Awatar użytkownika
koti
Zasłużony
Posty: 1394
Rejestracja: 04 sie 2008, 16:50
Auto: Seat Toledo 1M
Model: 1.9 TDI
Skąd?: Grójec

Toledo II z silnikiem 1.9 (VP - pompa wtryskowa)

Post autor: koti »

daniel_1906,
W białym dziwnie nawiercone otwory w podstawce na kubek. Pewnie podstawka się zacięła i nie da rady jej wysunąć. Popielniczka też jakoś dziwnie zaklejona, penie połamał się zaczep i nie da rady jej zamknąć. Brak zdjęć silnika, ale ogólnie ciekawy.

W niebieskim brak zaślepki na pokrywie silnika. Na lewym boku wgniotka albo światło się tak odbija. Ogólnie wydaje mi się OK.
Seat Toledo II, 1.9 TDI 110 KM ASV, 2000r.
Awatar użytkownika
rysiekkk1
Forumowicz
Posty: 318
Rejestracja: 09 paź 2010, 01:29

Toledo II z silnikiem 1.9 (VP - pompa wtryskowa)

Post autor: rysiekkk1 »

Nie dopatrzyłem się niczego złego po zdjęciach aut. Biały ma pewnie niezmykającą się popielniczkę bo zaklejona i na uchwycie na kubek coś wiercił. Poza tymi szczegółami wygląda ok, ładne ma lusterka, cena faktycznie atrakcyjna, może przez kolor., silnik 115 koni? raczej 110...mało fotek no i brak zdjęcia komory silnika ale jak masz niedaleko to warto oglądnąć. Granatowy ok, zauważyłem jedynie wgniotkę nad tylnym błotnikiem.
Awatar użytkownika
peter174
Zasłużony
Posty: 634
Rejestracja: 01 sie 2008, 13:24
Auto: Seat Toledo 1M
Model: 1.9 TDI ASZ
Skąd?: Białystok

Toledo II z silnikiem 1.9 (VP - pompa wtryskowa)

Post autor: peter174 »

ten niebieski jak na taki przebieg to ma dosc mocno powycieraną kierownice i mieszek dzwigni zmiany biegów ....
[center][you] jeżeli szukasz jakiejś instrukcji o swoim Seacie to[/center]
[center]Obrazek[/center]
Awatar użytkownika
dominik
Forumowicz
Posty: 1167
Rejestracja: 04 cze 2009, 21:35
Auto: Seat Toledo 1M
Model: 1.9 TDI
Skąd?: Kraków

Toledo II z silnikiem 1.9 (VP - pompa wtryskowa)

Post autor: dominik »

3 kluczyki ? a tak to ogólnie to nie ma co się czepiać oglądając po zdjęciach. Wszystkie mankamenty uzupełnia cena :)
GangstaMarc

Toledo II z silnikiem 1.9 (VP - pompa wtryskowa)

Post autor: GangstaMarc »

dominik pisze:3 kluczyki ?


Ja do swojego też mam 3 kluczyki więc to chyba nic nadzwyczajnego.

Ja bym się przyjrzał temu białemu... młody rocznik, dobra cena, ładny kolorek. Nieco zniszczoną konsolę centralną można łatwo wymienić niewielkim kosztem.
rafik
Forumowicz
Posty: 299
Rejestracja: 28 lis 2010, 20:02

Toledo II z silnikiem 1.9 (VP - pompa wtryskowa)

Post autor: rafik »

GangstaMarc pisze:
dominik pisze:3 kluczyki ?


Ja do swojego też mam 3 kluczyki więc to chyba nic nadzwyczajnego.

Ja bym się przyjrzał temu białemu... młody rocznik, dobra cena, ładny kolorek. Nieco zniszczoną konsolę centralną można łatwo wymienić niewielkim kosztem.


Hmm Biały!!! :-/ Kilka lat temu kupiłem białego z przebiegiem 8tyś.km do kulałem nim do 160tyś.km. Wszystko super! Ale gdy chciałem go sprzedać, 1,5 roku próbowałem, miałem duże problemy. Szczerze, będziesz się bujał (kiedyś) ze sprzedażą! W moim przypadku nikt nie patrzył, czy auto zadbane, serwisowane, a wszystkie naprawy i wymiany na rachunkach + że byłem drugim właścicielem oraz że maiłem go ostatnie kilka lat.
KOLOR!!!
Na ogłoszenie w gazecie! Pierwsze pytanie kolor, a później dziękuję do widzenia. A na allegro kilka telefonów. Tak Polska!

Kolega miał takie samo auto, ten sam rocznik, w strasznym stanie z przebiegiem dużo większym, a oleju nie wymieniał 3 lata. A! I po 3 poważnych wypadkach.
ALE CZARNY!!!
Byliśmy razem na giełdzie On sprzedał w 2h, a do mnie podeszła jedna kobieta przez 6h. I do końca nie wiem, czy chciała mnie poderwać, czy kupić auto. Oczywiście nie sprzedałem, aż go nie rozbiłem...
Awatar użytkownika
regii.kr
Forumowicz
Posty: 903
Rejestracja: 12 sie 2009, 19:47
Auto: Seat Toledo 1M
Model: 1.9 TDI
Skąd?: Kraków

Toledo II z silnikiem 1.9 (VP - pompa wtryskowa)

Post autor: regii.kr »

biały to taryfa była tzn złotówa :) odradzam ma więcej nastukane
niebieski ma wgniotkę na tylnym błotniku pewnie małe drzewko było na recznym :) a co do km to mam przejechane 230000 i na kierownicy brak przetarć i mieszek trochę zmasakrowany ale warto sprawdzić wygląda ok trochę z ceny niech zejdzie jak bedzie ok to brać
ODPOWIEDZ