[1M] Podświetlane kratki nawiewów

Czyli zrób to sam i pochwal sie na forum.
Awatar użytkownika
SZUBAR
Forumowicz
Posty: 272
Rejestracja: 19 gru 2009, 15:25

[1M] Podświetlane kratki nawiewów

Post autor: SZUBAR »

Najlepiej szukać na Allegro rozbitych A3 na części i pisać że chce się kupić kratki. Ja kupiłem kratki za 80zł, widocznie gościu nie kumał jak ten towar jest poszukiwany.
SZUBAR
zzimny
Forumowicz
Posty: 103
Rejestracja: 08 kwie 2010, 09:37

[1M] Podświetlane kratki nawiewów

Post autor: zzimny »

i ja założyłem sobie takie krateczki, tylko że w kolorze niebieskim, trochę się różni, ale od biedy może byc na chwile, w przyszłości oddam do nałożenia hydrografiki wraz z uchwytami drzwi, co do podłączenia kratek ja wpiąłem sie w podświetlenie schowka, i zapalają sie zaraz po przekręceniu kluczyka, nie chciało mi sie dłubac i ściagać wszystkich desek, efekt nie do pisania.... polecam wszystkim tego moda,
Pawcio3city
Forumowicz
Posty: 136
Rejestracja: 27 lip 2010, 10:04

[1M] Podświetlane kratki nawiewów

Post autor: Pawcio3city »

Wszyscy polecają, każdy chce i każdy na te kratki poluje wszędzie by kupić ;-)

[ Dodano: 2011-01-13, 08:11 ]
Pytanko: czy podświetlane kratki do naszego Toledo 1M pasują TYLKO od audi A3?
Nick_2
Forumowicz
Posty: 6
Rejestracja: 30 paź 2010, 11:28

[1M] Podświetlane kratki nawiewów

Post autor: Nick_2 »

ja wykonałem takie podświetlanie za około 60zł. Co prawda było sporo rzeźby bo kupiłem zwykłe kratki z audi A6 i przełożyłem same kółka i suwaki. Oczywiście ani kółka ani suwaki nie pasowały plug&play i trzeba było nad nimi sporo popracować, ale efekt jest na prawde świetny. postaram sie zamiescic fotki mozliwie najszybciej jak to bedzie mozliwe. Najważniejsze że dało sie to zrobic w tak niskiej cenie :)
Pawcio3city
Forumowicz
Posty: 136
Rejestracja: 27 lip 2010, 10:04

[1M] Podświetlane kratki nawiewów

Post autor: Pawcio3city »

Zapodaj fotki koniecznie:)

[ Dodano: 2011-01-27, 07:57 ]
Ok. No to i ja się pochwalę. No... może tak nie do końca jest czym. Kupiłem kratki podświetlane, ale... są beżowe:/ Wiem, że na pewno takich zakładać nie będę. Macie jakieś pomysły by je spasować? Pomalować? Przełożyć same pokrętła? Bawił się już ktoś w coś podobnego?

[ Dodano: 2011-02-01, 06:49 ]
No to udało się :-D Zamontowałem podświetlane kratki i ja u siebie. Z beżowych zrobiłem czarne poprzez oklejenie ich folią. Efekt - bardzo zadawalający. A efekt w nocy - bezcenny :lol:
Dodam tylko uwagę co do wyciągania starych kratek. Ja najpierw wyciągnąłem te poziome żaluzje, potem wewnątrz te pionowe (jak robimy to ostrożnie to naprawdę da się bez połamania ich) potem pod kratkę wcisnąłem płaski, długi wkrętak i wkładając ręce do kratki wyciągnąłem ją. Jedynie przy środkowej musiałem użyć trochę więcej siły. Generalnie wyciągnięcie wszystkich zajęło mi max 10 minut. Fotkami pochwalę się później.


Fotki niestety telefonem, ale coś tam widac :-P

Obrazek
Obrazek
Daro_70
Forumowicz
Posty: 113
Rejestracja: 13 sty 2009, 13:03
Auto: Seat Toledo 1M
Model: 1.6 16V AUS
Skąd?: Słupsk

[1M] Podświetlane kratki nawiewów

Post autor: Daro_70 »

No i ja sie pochwale. Wlasnie dorwalem na allegro kpl kratek, cena 130 + przesylka. Jak dotra i zaloze to bedzie juz komplecik, galeczka i kratki :-) :-) :-)
Awatar użytkownika
neostar
Forumowicz
Posty: 189
Rejestracja: 30 kwie 2010, 20:34
Auto: Seat Toledo 1M
Model: 1.6
Skąd?: Okolice Płocka (WPL)

[1M] Podświetlane kratki nawiewów

Post autor: neostar »

Pawcio3city, żeby nie to czerwone coś na desce to bym się zastanawiał czy nie zrobiłeś zdjęcia u mnie w aucie: podświetlane kratki, podkładka gecko praktycznie w tym samym miejscu i identyczny zapach ambi pur :-)
Pawcio3city
Forumowicz
Posty: 136
Rejestracja: 27 lip 2010, 10:04

[1M] Podświetlane kratki nawiewów

Post autor: Pawcio3city »

Hehehe! To czerwone coś to płyn do szyb - trzeba było po sobie posprzątać ;-)
Daro_70
Forumowicz
Posty: 113
Rejestracja: 13 sty 2009, 13:03
Auto: Seat Toledo 1M
Model: 1.6 16V AUS
Skąd?: Słupsk

[1M] Podświetlane kratki nawiewów

Post autor: Daro_70 »

Wlaśnie jestem w trakcie montażu kratek. Zrobiłem małą "pauzę", gdyż musiałem zawieźć rodzinkę do stomatologa (tolek wybebeszony ale da się jeździć :-) )
Wielkie dzięki dla Voyager2550 za manualka, jak na razie idzie wszystko zgodnie z planem. A wieczorkiem zobaczymy jak się skończy. Mam tylko pytanie do Tych co maja już założone kratki od A3 lift. Czy pasują Wam idealnie? Bo dwie już siedzą na miejscu, ale niezbyt idealnie. A naprawdę krateczki nie są zniszczone czy coś w tym stylu.

Edit by Sony:
Ocena niedostateczna za ortografię :P Bardzo proszę o używanie ALTu, bo bez tego aż się odechciewa czytać :/
Ostatnio zmieniony 18 lut 2011, 20:56 przez Daro_70, łącznie zmieniany 2 razy.
Pawcio3city
Forumowicz
Posty: 136
Rejestracja: 27 lip 2010, 10:04

[1M] Podświetlane kratki nawiewów

Post autor: Pawcio3city »

Wszystkie trzy kratki pasują idealnie w otwory w desce.
ODPOWIEDZ