Jaki program do GPS Nokia N82

Wszystko o nawigacjach samochodowych.
Awatar użytkownika
maniekmc
Forumowicz
Posty: 844
Rejestracja: 19 maja 2008, 15:02

Jaki program do GPS Nokia N82

Post autor: maniekmc »

gurszczak pisze:TomTom obiecał ze wypusci wersję 7.0 na telefony komórkowe ale obiecanki cacanki ....
Też mi się tak wydaje, nawet wersja TT6, była nie dopracowana i nie na każdej nakładce symbiana chciała chodzić. Toledziak trzymam kciuki i jak juz bedzie smigać na N95 to daj opis z Programikiem do ściągnięcia
[center]Obrazek[/center]
ADIWWL

Jaki program do GPS Nokia N82

Post autor: ADIWWL »

Ja jeszcze niesłyszałem o tom tom 7 na koma ale jak znajdziesz i bedzie ci działał to daj znac Jak masz n95 to masz tego samego symbiana s60v3 co ja wjec jak bedzie u ciebie działał to i u mnie :mrgreen:
lider
Świeżak
Posty: 1
Rejestracja: 13 cze 2009, 10:56
Auto: ...
Model: ...
Skąd?: Warszawa

Jaki program do GPS Nokia N82

Post autor: lider »

Może orientuje się ktoś czy jest wersja mobilna AutoMapy?
Awatar użytkownika
tony
Zasłużony
Posty: 2725
Rejestracja: 18 maja 2008, 20:26

Jaki program do GPS Nokia N82

Post autor: tony »

lider, - zapraszam do przywitania się tutaj :arrow: viewtopic.php?p=18394#18394
Pozdrawiam użytkowników Seata Toledo. Dziękuję wam za dobroć i za modlitwy. Z serca wam błogosławię.
Serdetschnje posdrawjam Toledziakuf
Tony
Awatar użytkownika
grobowiec
Forumowicz
Posty: 53
Rejestracja: 11 wrz 2009, 12:03
Auto: ...
Model: ...
Skąd?: Warszawa

Automapa

Post autor: grobowiec »

lider pisze:Może orientuje się ktoś czy jest wersja mobilna AutoMapy?


Tak, jest ale na aparaty z Windows Mobile zatem na symbianie czy aparacie ze standardowym softem producenta aparatu, nie zainstalujesz.

Podro
Bocian

Jaki program do GPS Nokia N82

Post autor: Bocian »

Ja na Nokii 5800 mam Garmina i bardzo dobrze się spisuje. Dodatkowo zainstalowałem Sygic Mobile i tez bardzo dobrze się spisuje i nie trzeba wyrabiac certyfikatów by go zainstalować. Jest jeszcze program na symbiana NDrive ale go nie testowałem.
Awatar użytkownika
grobowiec
Forumowicz
Posty: 53
Rejestracja: 11 wrz 2009, 12:03
Auto: ...
Model: ...
Skąd?: Warszawa

Na Nokię 5800

Post autor: grobowiec »

Bocian pisze:Ja na Nokii 5800 mam Garmina i bardzo dobrze się spisuje. Dodatkowo zainstalowałem Sygic Mobile i tez bardzo dobrze się spisuje i nie trzeba wyrabiac certyfikatów by go zainstalować. Jest jeszcze program na symbiana NDrive ale go nie testowałem.

Bocian, na Twoim aparacia działać będzie również Naviexpert. Jest to ten typ mapy która łączy się z serwerem w celu pobrania najbardziej aktualnej trasy. Oczywiście dochodzi do połączenia z WAP-em (ubogi internet :-D ) ale są to małe paczki danych ok. 300 kB zonaatem koszt niewielki.
Za kilka złotych można wykupić licencję na tydzień.

Nie znajdziesz tam wodotrysków ale kto wie, może okaże się bardziej szczegółowa od Garmina czy Sygic Mobile?

Właściwej drogi z Navi ;-)
Bocian

Jaki program do GPS Nokia N82

Post autor: Bocian »

Wole nie łączyć się z netem jak juz mam korzystać z navi. Niby dłużej łapie fixa ale jest za darmo :) Dodatkowo mam Mio z wgraną AutoMapą, TomTomem, iGo8 no i oryginalnym programem od Mio... Tak więc samo posiadanie w komorce navi wykorzystuje jako gadźet i mało z tego korzystam...
Awatar użytkownika
grobowiec
Forumowicz
Posty: 53
Rejestracja: 11 wrz 2009, 12:03
Auto: ...
Model: ...
Skąd?: Warszawa

Jaki program do GPS Nokia N82

Post autor: grobowiec »

Bocian pisze:Dodatkowo mam Mio z wgraną AutoMapą, TomTomem, iGo8 no i oryginalnym programem od Mio...

Zatem nawigacji Ci raczej nie zabraknie :lol:
Awatar użytkownika
tony
Zasłużony
Posty: 2725
Rejestracja: 18 maja 2008, 20:26

Jaki program do GPS Nokia N82

Post autor: tony »

Ja na Nokii E71 mam Garmina i jest oki jako produkt "darmowy" :)
Pozdrawiam użytkowników Seata Toledo. Dziękuję wam za dobroć i za modlitwy. Z serca wam błogosławię.
Serdetschnje posdrawjam Toledziakuf
Tony
ODPOWIEDZ