[ALL] Żarówki - jakie macie, jakie polecacie ?

Oświetlenie zewnętrzne i wewnętrzne naszych Tolków.
ODPOWIEDZ
spec
Forumowicz
Posty: 842
Rejestracja: 27 sty 2010, 20:44
Auto: Seat Toledo 1M
Model: 1.9 TDI
Skąd?: Rzeszów

[ALL] Żarówki - jakie macie, jakie polecacie ?

Post autor: spec »

Zakupiłem te osramy. Jak dojdą i zamontuje to dam znać co i jak.
Awatar użytkownika
neostar
Forumowicz
Posty: 189
Rejestracja: 30 kwie 2010, 20:34
Auto: Seat Toledo 1M
Model: 1.6
Skąd?: Okolice Płocka (WPL)

[ALL] Żarówki - jakie macie, jakie polecacie ?

Post autor: neostar »

jeżeli chodzi o jakość świecenia NB plus to po zmianie z jakiegoś niebieskiego syfu założonego przez poprzedniego właściciela nastała taka jasność, że :shock:
tomik
Forumowicz
Posty: 134
Rejestracja: 14 sie 2009, 11:25

[ALL] Żarówki - jakie macie, jakie polecacie ?

Post autor: tomik »

Ja nikogo nie oślepiam i nie wiem co was tak bola te xenony???
A ty SONY przychamuj z ta bajerą bo cię oślepię :evil:
TOMIK
GangstaMarc

[ALL] Żarówki - jakie macie, jakie polecacie ?

Post autor: GangstaMarc »

tomik, a skąd wiesz, że nie oślepiasz? Często jeździsz za sobą lub mijasz się z naprzeciwka?

Jak jesteście wielkimi zwolennikami xenonu to kupcie sobie auto z fabrycznym oświetleniem lub zamontujcie (o ile się da) w 100% profesjonalne i bezpieczne dla innych użytkowników drogi xenony, a nie jakiś shit z chin dostępny na allegro.

Bez urazy, ale jak czasem widzę Xenon w golfie III lub innej Calibrze, który daje po gałach tak, że z trudem trzymam się pasa to mnie krew zalewa.
HORNET

[ALL] Żarówki - jakie macie, jakie polecacie ?

Post autor: HORNET »

GangstaMarc pisze:to kupcie sobie auto z fabrycznym oświetleniem lub zamontujcie (o ile się da) w 100% profesjonalne i bezpieczne dla innych


1200zł za ksenony + montaż to chyba nie najgorzej, ojciec nie pchałby się w szity z alegro, ja miałem akurat te szity od kumpla za flaszkę bo rozwalił civica, a po co mi lepsze w motocyklu.
GangstaMarc

[ALL] Żarówki - jakie macie, jakie polecacie ?

Post autor: GangstaMarc »

HORNET, ja nie mówię, że ty czy ktoś inny z przedmówców ma jakieś gówno co oślepia innych. Właśnie mam nadzieję, że jak wspomniałem wyżej macie profesjonalne oświetlenie.
To co widzę na ulicach budzi jednak mój niepokój. Zawsze lubiłem jeździć w nocy, ale czasem mi się naprawdę odechciewa.
HORNET

[ALL] Żarówki - jakie macie, jakie polecacie ?

Post autor: HORNET »

Dla mnie jazda nocą na motocyklu była horrorem, zwłaszcza jeśli była delikatna mgła, albo pochmurne ciemne niebo. Oczy wysiadały mi natychmiastowo i widoczność dosłownie kilka metrów. Nie stać mnie było na kupno oryginalnej lampy od CB600 więc wyszmaciłem od kolegi za litra te hidy. Od tamtej pory uwielbiam jeździć nocą i różnica po prostu masakryczna.. Czasem wydaje mi się, dopiero się ściemnia :roll:
tomik
Forumowicz
Posty: 134
Rejestracja: 14 sie 2009, 11:25

[ALL] Żarówki - jakie macie, jakie polecacie ?

Post autor: tomik »

Ludzie napisałem wam,ze kupiłem xenony,wstawiłem fotkę na prośbę kolegi a co nie którzy mi tu morały prawią ,że gówno kupiłem i oślepiam innych.Pouczajcie kogo innego a nie mnie .Od teraz będę się grubo zastanawiał czy z niektórymi warto sie czyms podzielić.Pozdrawiam
TOMIK
GangstaMarc

[ALL] Żarówki - jakie macie, jakie polecacie ?

Post autor: GangstaMarc »

tomik pisze:Pouczajcie kogo innego a nie mnie.


A co? Jesteś Omnibusem czy pozjadałeś wszystkie rozumy? Skoro tak to powinieneś wiedzieć, że udzielasz się na forum publicznym i inni mają prawo komentować/oceniać twoje wypowiedzi.
Ty jednak z uporem maniaka twierdzisz, że jest OK i nie oślepiasz innych... a ja widząc co kupiłeś i oglądając fotkę zapewniam Cię, że właśnie oślepiasz. Jedź ma pierwszą lepszą stację kontroli pojazdów i spytaj czy możesz jeździć z takim oświetleniem.
axl

[ALL] Żarówki - jakie macie, jakie polecacie ?

Post autor: axl »

u nas na tychach policja ostro się wzięła za wszelkiego rodzaju xenonowiczów(kononowiczów;p) i jest spokój, moim zdaniem w tolku standardowe oświetlenie jest bardzo dobre a mam porównanie do wielu innych aut którymi jeździłem
ODPOWIEDZ