Toledo 1 1.9TDI vs Sarna

Czyli kogo objechaleś, a kogo nie.
maro93
Forumowicz
Posty: 50
Rejestracja: 01 cze 2010, 12:51

Toledo 1 1.9TDI vs Sarna

Post autor: maro93 »

uu szkody faktycznie spore, ja również miałem już przygodę z sarną ale na szczęście zdecydowanie mniejszą, prawie zdążyłem wyhamować (zeszła zima) i tylko lekko uderzyłem ją lewą stroną zderzaka...do środka wpadła mi zaślepka z halogenu, wyciągałem, założyłem i po sprawie:)

trafiłeś tylko na 1 sarnę czy było ich więcej? w moim przypadku były 2...tą pierwszą zobaczyłem ale gdy przebiegła na drugą stronę odpuściłem hamulec...wtedy wybiegła druga
edek

Toledo 1 1.9TDI vs Sarna

Post autor: edek »

Trzeba bylo ja spakowac do bagażnika :mrgreen: dziczyzna w cenie to czesc kosztów by ci sie zwróciła :lol: :lol: pozdro
Rogal
Forumowicz
Posty: 29
Rejestracja: 17 cze 2010, 09:07

Toledo 1 1.9TDI vs Sarna

Post autor: Rogal »

Myślę, że do końca tygodnia uda mi się ustalić co z Tołdim. Na te chwile trwa wycena i pierdoły związane z naprawą, odszkodowaniami itd... Ja ze swojej strony chciałbym powiedzieć, że bardzo chciałbym wrócić do tego samochodu bo mam ogromny sentyment do niego :) o losie Tołdiego bd informował na bieżąco;)

Sarna była 1, po wypadku była tak zmasakrowana, że raczej na nic by się nie nadała...
Bonbini
Forumowicz
Posty: 955
Rejestracja: 11 paź 2009, 02:38
Auto: Był 1L
Model: 1.9 1Y
Skąd?: Gdynia

Toledo 1 1.9TDI vs Sarna

Post autor: Bonbini »

Rogal pisze:bardzo chciałbym wrócić do tego samochodu bo mam ogromny sentyment do niego

Nie tylko Ty masz sentyment do swojego Tolka :-) Napraw i jeździj dalej :->
kamnilek1987
Forumowicz
Posty: 4
Rejestracja: 20 sty 2011, 06:01

Toledo 1 1.9TDI vs Sarna

Post autor: kamnilek1987 »

hej kolego.posiadam takiego tolka na czesci. w kolor nadwozie. moge dokładnie sprawdzic kolor z tabliczki znamionowej. nie chce duzo. tylko ze jest przed liftem. maska i pas przedni chyba pasuje. dzwoń b nie zaglądam tu codziennie 500219214
ODPOWIEDZ