Gdzie ubezpieczaliście swoje auta i za ile.

Luźne gadki o wszystkim
Romano
Forumowicz
Posty: 160
Rejestracja: 26 paź 2009, 22:34

Gdzie ubezpieczaliście swoje auta i za ile.

Post autor: Romano »

Mi się kończy ubezpieczenie w Allianz i wypowiedziałem im umowę, podpisałem w Axa (OC + NNW) W OC Assistance BAZA i MIDI, właściwie wszystko (oprócz assistance pupil) w OC mam co AXA proponuje i zapłaciłem 1019zł. Niestety ale 26 lat jeszcze się nie ma, a autko kupiłem rok temu więc dopiero 10% zniżki za bezkolizyjność. Szkoda że nie mogę AC mieć :/
lipton1977
Forumowicz
Posty: 140
Rejestracja: 26 maja 2010, 09:40
Auto: Octavia
Model: 1.4 Tsi
Skąd?: piaseczno

Gdzie ubezpieczaliście swoje auta i za ile.

Post autor: lipton1977 »

mam ubezpieczenie w allianzie 350 zł na rok samo oc rok temu 280 zł max zniżek.
lipton1977
Awatar użytkownika
Sony
Administrator
Posty: 7083
Rejestracja: 20 sty 2009, 20:09
Auto: Seat Toledo 1M
Model: 1.9 TDI ASV++
Skąd?: Piotrków Tryb.
Kontakt:

Gdzie ubezpieczaliście swoje auta i za ile.

Post autor: Sony »

GangstaMarc zatem bardzo tanio, aż za tanio. Coś mi to podejrzanie wygląda. No ale NNW na 250 tys. zł ? Nie no dla mnie ta cała polisa to jakaś śmieszna jest :D :lol:

P.S. Z ciekawości chciałem opinie o firmie AXA poznać. Trafiłem na ciekawą stronkę :)

Miłej lektury -> http://www.axa.ubezpieczenie.com.pl/opi ... e/0,0.html :one:
GangstaMarc

Gdzie ubezpieczaliście swoje auta i za ile.

Post autor: GangstaMarc »

Sony pisze:GangstaMarc zatem bardzo tanio, aż za tanio. Coś mi to podejrzanie wygląda. No ale NNW na 250 tys. zł ? Nie no dla mnie ta cała polisa to jakaś śmieszna jest :D :lol:

P.S. Z ciekawości chciałem opinie o firmie AXA poznać. Trafiłem na ciekawą stronkę :)

Miłej lektury -> http://www.axa.ubezpieczenie.com.pl/opi ... e/0,0.html :one:


Przecież nie ja wyliczałem składkę tylko ludzie z AXA :) Gdy ubezpieczałem samochód, chyba właśnie ta firma miała najlepszą ofertę... a podobne "opinie" można znaleźć na temat każdej firmy ubezpieczeniowej - wystarczy przejrzeć neta lub oglądać turbo kamerę.

Na razie nie mam zamiaru likwidować żadnej szkody, ani na szczęście nie miałem okazji w przeszłości. Nie mam jednak żadnych obaw... umowa to umowa i ma moc prawną. Gdyby nie wypłacali odszkodowań to już dawno by zniknęli z rynku. Od dwóch lat korzystam i raczej nie zanosi się abym zrezygnował.
Dobra koniec gadania o tym ubezpieczeniu, w końcu mi za to nie płaca :). Tak czy inaczej polecam.

Jedyne co jeszcze mogę wnieść do tematu to fakt, że gdy ojciec zrezygnował z PZU zdenerwowany wysokością faktu i poszedł do oddziału PZU wymówić ubezpieczenie od razu zaproponowali mu bodajże 15% zniżki... ciekawe. Można ich podebrać 8-)
Awatar użytkownika
tony
Zasłużony
Posty: 2725
Rejestracja: 18 maja 2008, 20:26

Gdzie ubezpieczaliście swoje auta i za ile.

Post autor: tony »

wielu agentów na słowa "przez internet mam taniej" też znajdują zniżki :DDD
fakt jest taki, że zwlekają zawsze z tym do końca bo im więcej skasują tym lepszą prowizję mają...
Pozdrawiam użytkowników Seata Toledo. Dziękuję wam za dobroć i za modlitwy. Z serca wam błogosławię.
Serdetschnje posdrawjam Toledziakuf
Tony
rafik
Forumowicz
Posty: 299
Rejestracja: 28 lis 2010, 20:02

Gdzie ubezpieczaliście swoje auta i za ile.

Post autor: rafik »

tony pisze:wielu agentów na słowa "przez internet mam taniej" też znajdują zniżki :DDD
fakt jest taki, że zwlekają zawsze z tym do końca bo im więcej skasują tym lepszą prowizję mają...


Święte słowa! Dostałem dodatkową zniżke, że jeżdże motocyklem. Nie pytałem dlaczego hehe grunt że dostałem! Oczywiście + choinke i ramki pod tablice (CUK) :-P
Awatar użytkownika
tony
Zasłużony
Posty: 2725
Rejestracja: 18 maja 2008, 20:26

Gdzie ubezpieczaliście swoje auta i za ile.

Post autor: tony »

Ubezpieczeniowy humor dnia:
chcę ubezpieczyć tico (wartość z eurotaxu 2000 PLN) rok prod. 1998 kontynuacja AC+OC+NW - pełne zniżki - koszt 550 PLN
Ps. w lipcu 2010 ubezpieczyłem toledo AC+OC+NW - koszt 1050 ...
Pozdrawiam użytkowników Seata Toledo. Dziękuję wam za dobroć i za modlitwy. Z serca wam błogosławię.
Serdetschnje posdrawjam Toledziakuf
Tony
rafik
Forumowicz
Posty: 299
Rejestracja: 28 lis 2010, 20:02

Gdzie ubezpieczaliście swoje auta i za ile.

Post autor: rafik »

tony, :mrgreen: :lol: :mrgreen: :lol: DOBRE!!! :-D
"Wszystka wiedza pochodzi z doświadczenia. Doświadczenie jest produktem rozumu."
Immanuel Kant ;-)
Awatar użytkownika
Tyber
Forumowicz
Posty: 81
Rejestracja: 29 gru 2010, 22:26

Gdzie ubezpieczaliście swoje auta i za ile.

Post autor: Tyber »

Hm pomóżcie mi z czytaniem ze zrozumieniem bo nie wiem czy dobrze rozumiem to co mi przysłali z PZU

"Przypominamy o możliwości kontynuowania umowy ubezpieczenia OC zawartej przez poprzedniego właściciela Pana pojazdu. Do końca obowiązywania umowy wysokość składki nie zmienia się, a korzystanie z polisy OC jest możliwe bez dodatkowych opłat, jeżeli składka została zapłacona w całości przez zbywcę pojazdu"

czyli, że jak przejde do PZU (bo jeszcze jeżdże na ubezpieczeniu poprzedniego właściciela) to dadzą mi te zniżki które on posiada? Czyli całe 65%?
Nie bardzo mi sie to widzi bo byloby to zbyt piekne aby bylo prawdziwe.

Help ME!!
mcsurf
Forumowicz
Posty: 247
Rejestracja: 23 kwie 2010, 01:07

Gdzie ubezpieczaliście swoje auta i za ile.

Post autor: mcsurf »

Jeśli chodzi o mnie to zrozumiałem to tak: Gdyby właściciel zapłacił całoś ubezpieczenia to masz 65% zniżki ale tylko do końca obowiązywania czyli przykładowo tylko do maja. Później zaś już naliczą wg, tego jakie masz zniżli lub zwyżki
Seat Toledo II, 1.9 TDI 110 KM, 2000r
ODPOWIEDZ