[1M] Brak dźwięku informującego o zgaszeniu świateł

Oświetlenie zewnętrzne i wewnętrzne naszych Tolków.
Awatar użytkownika
Sony
Administrator
Posty: 7083
Rejestracja: 20 sty 2009, 20:09
Auto: Seat Toledo 1M
Model: 1.9 TDI ASV++
Skąd?: Piotrków Tryb.
Kontakt:

[1M] Brak dźwięku informującego o zgaszeniu świateł

Post autor: Sony »

Bogus poszperaj w dziale VAG - tam znajdziesz odpowiedzi. Ja tez będę polował na kabel VAG, bo specjalnie lapka kupiłem z wejściem rs232 nawet, ale to jak przypływ $ będzie bo inne wydatki są :)

Dobra koniec Offtopu w tym temacie, jak cuś to pisz na PW lub SB ;)
Bogus

[1M] Brak dźwięku informującego o zgaszeniu świateł

Post autor: Bogus »

Witajcie koledzy. Chciałem się tylko pochwalic ze juz naprawiłem swiatełko w drzwiacg kierowcy i wróciło tez oswietlenie wnętrza jak sie otwiera drzwi kierowcy a jak zostawie swiatełka włączone to też dzwięk jest. Wieć operacja sie udała beż strat trzeba było przelutować piny wychodzące z kostki do tego jeszcze psiknołem wszystko "kontaktem" taki spray do czyszczenia styków i jak ręka odją. Jeszcze tylko drzwi lewe kierowcy ale powiem szczeże ze nie moge znaleźc jak odpiąc szybę od prowadnicy. Więc jak ktos umie wytłumaczyc to plis o wskazówki.
tomik
Forumowicz
Posty: 134
Rejestracja: 14 sie 2009, 11:25

[1M] Brak dźwięku informującego o zgaszeniu świateł

Post autor: tomik »

Jak przelutowałeś te piny ???? bo ja mam ten sam problem
A jak chcesz odkręcić szybę od prowadnicy to:
jak zdejmiesz boczek czyli plastik to w metalowym boczku będziesz miał dwie zaślepki gumowe,gdy je wyjmiesz zobaczysz prowadnice i wtedy musisz zjechac szyba aż pokażą ci się śruby od prowadnicy
Ja rozbierałem cały ten metalowy boczek a jak chcesz więcej info to znajdź sobie temat woda w aucie seat toledo i tam poczytasz i będą rysunki.pozdrawiam
TOMIK
Bogus

[1M] Brak dźwięku informującego o zgaszeniu świateł

Post autor: Bogus »

Spoko Tomik. opowiedziałeś mi o przedniej szybie a to to ja wiem jak to zrobić zagwozdkę mam z tylna szybą z ze boję sie ją uszkodzić to wole zapytać:)
http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=255090
tu masz wszystko slicznie pkazane i opisane. Ja wziołem lutownice odlutowałem stare luty zdmuchnołem to co zostało przeczyściłem kalafonią i zalutowałem słópki od nowa i działa.
Nick_2
Forumowicz
Posty: 6
Rejestracja: 30 paź 2010, 11:28

[1M] Brak dźwięku informującego o zgaszeniu świateł

Post autor: Nick_2 »

koledzy moze mi ktos powiedziec gdzie znajduje sie ten brzeczyk od zapalonych swiatel? Chodzi o toledo z 2001 roku. Naprawiłem juz zamek i wymienilem modul komfortu. wszystko oprócz tej piszczałki działa
Awatar użytkownika
kuzio
Forumowicz
Posty: 674
Rejestracja: 30 mar 2012, 19:10
Auto: Seat Toledo 1M
Model: 1.9 TDI ALH+
Skąd?: Siemianowice Śląskie

[1M] Brak dźwięku informującego o zgaszeniu świateł

Post autor: kuzio »

widzę temat trochę zapomniany ale mam problem bo dźwięk przypominający o nie zgaszonych światłach przestał działać. W sumie nie ja mam problem tylko tata który ma golfa IV ale śmiem twierdzić, że będzie bardzo podobnie jak u nas. Wiec działał sobie działał i nagle przestał co się mogło popsuć? Od razu uprzedzam, że mikrostyk drzwi kierowcy ok, wszystko działa, świeci itd. Wiec podpowiedzi typu sprawdź mikrostyk zamka itd są zbędne bo już wszystko od razu było sprawdzone w pierwszej kolejności. Więc jest od tego jakiś osobny bezpiecznik? Gdzie go szukać? Może to coś co piszczy się popsuło? Jak zlokalizować "to coś" co daje dźwięk? Ja w swoim Toledo od kiedy kupiłem mam popsuty mikrostyk drzwi kierowcy i tak jest do dzisiaj bo nie specjalnie mi to jakoś przeszkadza póki co, więc nie mam doświadczenia z "piszczkiem" :-P
Nie wkładam pieniędzy w starego złoma, wkładam serce w pasję

MOJE TOLEDO: http://toledoclubpolska.pl/viewtopic.php?t=622 ... sc&start=0
ODPOWIEDZ