Toledo II z silnikiem 1.9 (VP - pompa wtryskowa)

Toledo II generacji
ODPOWIEDZ
Domelek
Forumowicz
Posty: 233
Rejestracja: 26 lis 2010, 17:30

Toledo II z silnikiem 1.9 (VP - pompa wtryskowa)

Post autor: Domelek »

Wiem,że można kupić. Z przodu był znaczek i z tyłu też.
szymekgd
Forumowicz
Posty: 4280
Rejestracja: 27 lip 2010, 14:22

Toledo II z silnikiem 1.9 (VP - pompa wtryskowa)

Post autor: szymekgd »

Furka troche czasu juz "wisi" w ogloszeniach, pewnie z powodu wysokiej ceny, sprobuj ja stargowac i decyduj ;)

ps Robienie zdjec komorka mija sie z celem...
Awatar użytkownika
Zicher
Forumowicz
Posty: 61
Rejestracja: 30 wrz 2009, 21:40

Toledo II z silnikiem 1.9 (VP - pompa wtryskowa)

Post autor: Zicher »

Chyba napisałem Ci wszystko na PW.
No cena trochę wysoka, ale patrzcie jaka wersja!
Jedynie podjechać na diagnostykę i jak co to brać:)
Awatar użytkownika
Sony
Administrator
Posty: 7083
Rejestracja: 20 sty 2009, 20:09
Auto: Seat Toledo 1M
Model: 1.9 TDI ASV++
Skąd?: Piotrków Tryb.
Kontakt:

Toledo II z silnikiem 1.9 (VP - pompa wtryskowa)

Post autor: Sony »

Domelek pisze:ale na tym 3 biegu tak 4000 obr pociągnąłem,na czwórce już tak tylko trochę za 3000
oczywiście na rozgrzanym silniku :-> ?

Domelek pisze:Mówił,że rozrząd był wymieniany w Holandii i jest na nim zrobione około 35tyś,ale nie miał żadnych faktur na to
Rozrząd do wymiany + olej, filtry ble ble ble (tzw. pakiet początkowy).

Na pierwszym zdjęciu coś po prawej stronie listwa jakoś dziwnie odstaje na bagażniku :-?

Reflektory przednie są takie zaparowane czy po prostu brudne i niedokładnie wytarte ?

Na 5-tym zdjęciu są takie odpryski od strony kierowcy czy to tylko tak na zdjęciu wygląda :shock: ?

Spasowanie drzwi moim zdaniem po tych zdjęciach jest OK. W lini bocznej całej mogłeś fotę strzelić.

Podpiąć autko pod VAGa, sprawdzić stan opon, wszystkie żarówki, akumulator, zawieszenie etc. w warsztacie - cosik z ceny zbić i kupować ;)
Domelek
Forumowicz
Posty: 233
Rejestracja: 26 lis 2010, 17:30

Toledo II z silnikiem 1.9 (VP - pompa wtryskowa)

Post autor: Domelek »

Sony na rozgrzanym oczywiście,temperatura była 90 na zegarze.
Znaczy która listwa??? Jeśli chodzi o reflektory to nic nie zauważyłem,może to zdjęcie takie jest.Wiem,że komórką to nie jest robienie,ale zapomniałem aparatu zabrać.
Jeśli chodzi o te odpryski to chyba tylko na zdjęciu tak wygląda,bo od kierowcy to nie widziałem,tylko jeden taki mały było od pasażera na błotniku na samym dole.
Mówisz,że drzwi wyglądają ok??? Mi się jeszcze rzuciło w oczy,że ten przedni zderzak coś nie do końca pasuję,ale mówił że jak wymieniają rozrząd to go zdejmują.Opony są letnie i w takim sobie stanie.Powiedział mi że za 20 tyś by poszedł.Dawałem mu dzisiaj 19 tyś,choć nie byłem nawet przygotowany żeby go zabrać. Za te 19 nie chciał. Co w o tym myślicie????
A ile tak mniej więcej będzie kosztował rozrząd,filtry,oleje itd.????
Awatar użytkownika
Sony
Administrator
Posty: 7083
Rejestracja: 20 sty 2009, 20:09
Auto: Seat Toledo 1M
Model: 1.9 TDI ASV++
Skąd?: Piotrków Tryb.
Kontakt:

Toledo II z silnikiem 1.9 (VP - pompa wtryskowa)

Post autor: Sony »

Domelek pisze:Znaczy która listwa???
Ta na zderzaku tylnym po prawej stronie.

Domelek pisze:ten przedni zderzak coś nie do końca pasuję,ale mówił że jak wymieniają rozrząd to go zdejmują.
O tym nie słyszałem :P

Domelek pisze:Za te 19 nie chciał. Co w o tym myślicie????

Zacznij marudzić, że rozrząd do wymiany. Jak na kompie coś wyskoczy to kolejny powód żeby zjechał z ceny. Im więcej znajdziesz tym większe pole do popisu masz. Aku sprawdź, jeśli opony średnie to też sezon i wymiana. Stan opony zapasowej zerknij etc.

Domelek pisze:A ile tak mniej więcej będzie kosztował rozrząd,filtry,oleje itd.????
~1000-1300zł
szymekgd
Forumowicz
Posty: 4280
Rejestracja: 27 lip 2010, 14:22

Toledo II z silnikiem 1.9 (VP - pompa wtryskowa)

Post autor: szymekgd »

Domelek pisze:[...]Mi się jeszcze rzuciło w oczy,że ten przedni zderzak coś nie do końca pasuję,ale mówił że jak wymieniają rozrząd to go zdejmują.[...]


Zderzak to sie zdejmuje w passatach, podobno wtedy latwiejszy dostep do rozrzadu jest ;)
Domelek
Forumowicz
Posty: 233
Rejestracja: 26 lis 2010, 17:30

Toledo II z silnikiem 1.9 (VP - pompa wtryskowa)

Post autor: Domelek »

Nom ok,dzięki. A co myślisz o tych 19 tyś,co mu daje????
W passatach to słyszałem,że się zdejmuję,a tu to nie wiem więc się nie wypowiadałem.
szymekgd
Forumowicz
Posty: 4280
Rejestracja: 27 lip 2010, 14:22

Toledo II z silnikiem 1.9 (VP - pompa wtryskowa)

Post autor: szymekgd »

Co ja mysle? Nie orientuje sie w cenach, patrzac na alledrogo to za 19k nie dostaniesz auta z takim wyposazeniem i w swojej okolicy, przekalkuluj jakie wyposazenie potrzebujesz i ile za nie dasz.

Sprawdz czy zmieniarka dziala, niby drobnostka, ale z naprawa moze byc problem
Domelek
Forumowicz
Posty: 233
Rejestracja: 26 lis 2010, 17:30

Toledo II z silnikiem 1.9 (VP - pompa wtryskowa)

Post autor: Domelek »

Właśnie dobry pomysł z tą zmieniarką,zupełnie o niej zapomniałem. Wyposażenie to nie musi być jakiś tam full. Ogólnie to autko mi się podoba,bo i kolorek mi odpowiada,i środek jest fajny. On chciał za nie ostatecznie 20,ale zobaczymy.
ODPOWIEDZ