Co mnie w..rwia??

Luźne gadki o wszystkim
Bonbini
Forumowicz
Posty: 955
Rejestracja: 11 paź 2009, 02:38
Auto: Był 1L
Model: 1.9 1Y
Skąd?: Gdynia

Co mnie w..rwia??

Post autor: Bonbini »

W...wia mnie to, że jestem wiecznie niewyspany, a dni i tak co raz krótsze <zygi>
Awatar użytkownika
Roxon40
Moderator
Posty: 4505
Rejestracja: 14 lis 2009, 22:37
Auto: Renault
Model: Laguna III 2.0 140KM PB
Skąd?: Zabrze

Co mnie w..rwia??

Post autor: Roxon40 »

Mnie w.....a to że wciąż szefostwo myśli o oszczędzaniu. :evil: :evil: :evil: Ale czekam z utęsknieniem kiedy służbowe auto trafi do diagnosty wtedy pociągnie po kieszeni szefa :)

[ Dodano: 2010-10-16, 22:43 ]
A dziś mnie wku.... gość co wjechał mi w przód. Na szczęście zderzak nie ucierpiał ale belka się skrzywiła :/
....... Było 121,8 KM i 253,1 Nm .......
....... Było 137,1 KM i 303,2 Nm .......
....... Było 154,5 KM i 339,7 Nm .......
:diabelek: EcuProject :diabelek:
:one: Jest 140 KM i 195 Nm Pb :582:
axl

Co mnie w..rwia??

Post autor: axl »

a mnie w...a cała prawda opisana w pierwszej połowie tego artykułu...
polecam
http://www.weszlo.com/news/5727
Bonbini
Forumowicz
Posty: 955
Rejestracja: 11 paź 2009, 02:38
Auto: Był 1L
Model: 1.9 1Y
Skąd?: Gdynia

Co mnie w..rwia??

Post autor: Bonbini »

W...a mnie wieczne błoto w samochodzie i na samochodzie co tydzień - nieodłączny element związany z wykonywaną przeze mnie pracą :evil: :evil: :evil:
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Sony
Administrator
Posty: 7083
Rejestracja: 20 sty 2009, 20:09
Auto: Seat Toledo 1M
Model: 1.9 TDI ASV++
Skąd?: Piotrków Tryb.
Kontakt:

Co mnie w..rwia??

Post autor: Sony »

Wqrwiają mnie PONIEDZIAŁKI!!!! Tolek ostatni raz jeździł w piątek. Rano patrzę za okno, auto zaśnieżone. Wstałem i idę odśnieżyć je. Otworzyłem z kluczyka autko, sięgnąłem do bagażnika po szczotkę i zacząłem odśnieżać. Klapka od otwierania bagażnika mi nie odbiła i nie chciał się zamknąć (noż ku*** @%$!$@$*!)... W końcu odpuściła i zamknąłem. W czasie jeżdżenia szczotką po karoserii zauważyłem kilka nowych jakże pięknych rys :-/ Po odśnieżeniu auta spostrzegłem, że zamek w drzwiach kierowcy się nie otworzył. No to zamknąłem z pilota i ponownie otworzyłem - to samo. Stwierdziłem, że jak do pracy się będę zbierał to otworzę z kluczyka i tyle...

Uwaga! Jadę do pracy. Otworzyłem z kluczyka drzwi kierowcy (reszta z pilota), wsiadłem, odpaliłem i gucio. Wyjechałem z podwórza, zamknąłem bramę, wsiadłem do auta, zamykam drzwi kierowcy a tu KUKU! :evil: Drzwi nie chciały się zamknąć, coś z zamkiem się spier***niczyło (a przy wyjeżdżaniu się zamknęły) :shock: No i co mam zrobić se myślę ? Z otwartymi drzwiami jechał przecież nie będę. Z powrotem na podwórko wjechałem, do pracy na 10-tą no ale co zrobić... Myślę sobie, może coś z linką, odkręciłem boczek, zdjąłem (mróz -13), patrzę a tam coś w środku w zamku oczywiście skopsane. Jedna z tych perfidnych śrub się wyrobiła (jest na torx 12 ząbków, ja odkręcałem imbusem). No i se myślę chust bombki strzelił choinki nie będzie :/
Auto przepchnąłem z lekka na podwórku do tyłu bo by zawadzało i cześć. Wpieniłem się jak nie wiem, odruchowo lekko trzasnąć chciałem drzwiami kierowcy i co ?
ZAMKNĘŁY SIĘ! :-P :evil: No żesz kurde go mać to ja się tyle nakombinowałem, nacudowałem, a one same się teraz naprawiły &^$(*)!@#^$*&!%!&... Zamknąłem drzwi, kierowcy na amen. Wsiadam i wysiadam teraz od strony pasażera :-x

Pojechałem do pracy autem, a jak wrócę to garaż i zabawa z drzwiami... Obym coś zdziałał, coś czuję że najbardziej się śrubce oberwie.

Tak to jest jak się auto na dworze trzyma. Przypuszczam, że duży wpływ miało to, że była odwilż i nagle zrobiło się -13 w nocy.
szymekgd
Forumowicz
Posty: 4280
Rejestracja: 27 lip 2010, 14:22

Co mnie w..rwia??

Post autor: szymekgd »

Ogrzej zamek, odparuj wode i bedzie ok ;)

Mialem tak samo przy -14st.C, otworzylem, ale juz zamknac nie moglem, patencik na sznurek i jazda do pracy, po ogrzaniu wnetrza zamek zaczal normalnie pracowac.
Awatar użytkownika
Sony
Administrator
Posty: 7083
Rejestracja: 20 sty 2009, 20:09
Auto: Seat Toledo 1M
Model: 1.9 TDI ASV++
Skąd?: Piotrków Tryb.
Kontakt:

Co mnie w..rwia??

Post autor: Sony »

szymekgd pisze:Ogrzej zamek, odparuj wode i bedzie ok ;)

Mialem tak samo przy -14st.C, otworzylem, ale juz zamknac nie moglem, patencik na sznurek i jazda do pracy, po ogrzaniu wnetrza zamek zaczal normalnie pracowac.


Myślałem nad tym, ale dziwi mnie, że centralny też nie trybi w ogóle. Patencik na sznurek w moim przypadku nie wchodzi w grę, bo auta na parkingu tak bym nie zostawił :P

Jednak dzięki za radę, z pewnością suszarka pójdzie w ruch ;)
Szymek08
Forumowicz
Posty: 1687
Rejestracja: 22 sie 2009, 17:18
Auto: Seat Toledo 1M
Model: 1.9 TDI AHF+
Skąd?: Piła

Co mnie w..rwia??

Post autor: Szymek08 »

A mniw w.....a śnieg bo juz nie mam gdzie go odwalać no i jeszcze te ceny paliw na stacjach :evil:
Bonbini
Forumowicz
Posty: 955
Rejestracja: 11 paź 2009, 02:38
Auto: Był 1L
Model: 1.9 1Y
Skąd?: Gdynia

Co mnie w..rwia??

Post autor: Bonbini »

Sony, mnie wk...wia już powoli śnieg, bo nie mam go gdzie składawać obok domu - kopce dochodzą do 3,5m wysokości <zygi>

Co do zamków to mam patent: Raz na 2-3 tygodnie wjeżdżam Tolkiem do garażu, otwieram wszystko co się da i się rozmraża :-D
Awatar użytkownika
bartek
Forumowicz
Posty: 2115
Rejestracja: 04 lis 2008, 21:12
Auto: Seat Toledo 1M
Model: 1.9 TDI
Skąd?: Olsztyn

Co mnie w..rwia??

Post autor: bartek »

Sony, mi też przymarzał zamek poprzedniej zimy :-/ różne cuda się z nim działy. Założyłem folię i dociąłem tak aby zachodziła na zamek i tej zimy jest Santa spokój ;-)
RB Auto - warsztat samochodowy
Olsztyn, Kołobrzeska 50
www.rbauto.eu
Zapraszamy
ODPOWIEDZ