Z przykrością informuję, że forum będzie dostępne tylko do końca najbliższego okresu rozliczeniowego. Tj. do końca lipca 2024. Decyzja zostala podjęta z powodu znikomej aktywności. Jeśli ktoś jest zainteresowany przejęciem domeny lub backupem bazy zapraszam na priv.
~DzieX

[1M] Zamarzła elektryka

Wszystko o elektryce w aucie
ODPOWIEDZ
dude88pl
Forumowicz
Posty: 498
Rejestracja: 03 lis 2010, 17:50

[1M] Zamarzła elektryka

Post autor: dude88pl »

Mam a właściwie miałem dzisiaj rano następujący problem:
W nocy było u mnie -21 i rano jak przyszedłem do samochodu wszystko było zamarznięte (w środku i na zewnątrz) jakoś weszłem do samochodu odpaliłem silnik i tu zdziwienie nie działa dosłownie nic.... nawiewy nie działają, wycieraczki nie działaja, ogrzewanie szyby nie działa nawet kierunkowskazy nie działały... grzałem silnik 20 minut niestety to nic nie dało i jakoś wróciłem tą bryłą lodu do domu (z pracy z nocki) ledwo co widząc przez szyby... Jak już dojechałem do domu zgasiłem poszedłem się odmrozić to spróbowałem jeszcze raz czy wsio działa i zadziałało:D wstawiłem go do garażu i się grzeje... Jak ustrzec się takich problemów??? JEst na to jakiś sposób???? Proszę o rade
Ostatnio zmieniony 15 maja 2011, 09:40 przez dude88pl, łącznie zmieniany 1 raz.
Szymek08
Forumowicz
Posty: 1687
Rejestracja: 22 sie 2009, 17:18
Auto: Seat Toledo 1M
Model: 1.9 TDI AHF+
Skąd?: Piła

[1M] Zamarzła elektryka

Post autor: Szymek08 »

Ja bym proponował wjechac do garazzu (ale to juz zrobileś) otworzyć wszystkie drzwi i maske i niech tak postoji i sie wygrzeje. Ja zeszlej zimy mialem podobnie (termometr w Tolku pokazywał -27.5). wjechalem do garazu ale jeszcze do sierodka wstawilem farelke zeby wszystko sie ogrzało. A na bezpieczniki grzałem suszarką do włosów i po dziś dzień nic takiego nie mialo miejsca :-)
Marianoo

[1M] Zamarzła elektryka

Post autor: Marianoo »

Hmmm wychodzi jakby główny przekaźnik sie podwiesił
ODPOWIEDZ