Grzebanie nasze codzienne

Luźne gadki o wszystkim
xMarcin95x
Forumowicz
Posty: 79
Rejestracja: 02 kwie 2010, 09:51

Grzebanie nasze codzienne

Post autor: xMarcin95x »

a ja jutro komplenta wymiana rozrządu + pompa wody
Awatar użytkownika
kalafek
Forumowicz
Posty: 139
Rejestracja: 18 lut 2009, 22:04
Kontakt:

Grzebanie nasze codzienne

Post autor: kalafek »

Klocki hamulcowe tył + łączniki stabilizatora + bzyczenei rozrusznika + nowe zimowki uniroyal = pełna satysfakcja <zygi>
Seat Toledo 1M 1.6 16V BCB Signo :)
Ratownik Drogowy PZM :)
jonson22
Forumowicz
Posty: 788
Rejestracja: 04 wrz 2009, 00:36
Auto: ...
Model: ...
Skąd?: Warszawa

Grzebanie nasze codzienne

Post autor: jonson22 »

w weekend zmniana na zimowki dunlopy m3
adamwwy

Grzebanie nasze codzienne

Post autor: adamwwy »

A ja dziś zmieniłem kółka na zimowe. Przy okazji urwałem odpowietrznik od cylinderka. Na szczęście nie ma wycieku, ale wymiana cylinderka i tak się szykuje...
Szymek08
Forumowicz
Posty: 1687
Rejestracja: 22 sie 2009, 17:18
Auto: Seat Toledo 1M
Model: 1.9 TDI AHF+
Skąd?: Piła

Grzebanie nasze codzienne

Post autor: Szymek08 »

Dokładne umycie i nawoskowanie mojego Tolka :-)
Awatar użytkownika
spicychicken
Forumowicz
Posty: 22
Rejestracja: 17 kwie 2009, 14:16

Grzebanie nasze codzienne

Post autor: spicychicken »

Dziś zmiana opon na zimowe.
Joe*Quarry
Forumowicz
Posty: 176
Rejestracja: 12 lis 2009, 22:53

Grzebanie nasze codzienne

Post autor: Joe*Quarry »

zmiana opon na Continental Conti Winter Contact 195/65/R15 214zł za sztukę + felgi (zmiana koloru na biały) i śruby razem 410zł Zapraszam do obejrzenia ===> viewtopic.php?t=2252 <=== oraz bajery w postaci zmiany oświetlenia na ledy. Nowy akumulator Centra Futura 72ah 720A - 370zł
arius

Grzebanie nasze codzienne

Post autor: arius »

Udało się w końcu kodowanie pilota 433MHz, jak nie posiadamy Vaga, to starym kluczykiem włączamy zapłon,wychodzimy z auta i zamykamy drzwi.Scyzoryk wkładamy do zamka drzwi i zamykamy.Trzymając przekręcony w strone zamknięcia kluczyk naciskamy przycisk zamykania DWA RAZY. GOTOWE!

Kwestia dobrania pilota ....

;-)
Bonbini
Forumowicz
Posty: 955
Rejestracja: 11 paź 2009, 02:38
Auto: Był 1L
Model: 1.9 1Y
Skąd?: Gdynia

Grzebanie nasze codzienne

Post autor: Bonbini »

Olej mineralny Mobil Super 1000 diesel 15W-40 5L - 85zł
Płyn hamulcowy TRW dot 4 1L - 25zł
Klocki przednie LP421 Lockh Delphi - 53zł
Filtr oleju Knecht OC 51- 18zł
Filtr powietrza Mfilter K194- 25zł

W sumie 206zł :-)
HORNET

Grzebanie nasze codzienne

Post autor: HORNET »

W końcu jakieś postępy po niespełna miesiącu od lekkiej stłuczki którą sam spowodowałem(wymuszenie na podporządkowanej). Powiem tak, Fabia kombi salon 2008 od zderzaka przedniego poprzez błotniki i oboje drzwi po tylny zderzak przerysana i wgnieciona, Tolek potrzaskany lewy kierunek i lekko pognieciony "nosek" błotnika+pekniety zderzak, listwa podreflektorowa. Do rzeczy,wszystko łącznie zajęło ok 3dni:

- szpachlowanie/prostowanie listwy podreflektorowej (szpachla,podkład ok 20 zł)
- malowanie listwy (farba,lakier ok 20 zł)
- wymiana przednich kloszy komplet +żarówki NARVA 55 (pozrywało uchwyty na kloszach, zam. łącznie ok 240 zł)
- wymiana kierunkowskazów (zam. 70 zł)
- złożenie przodu do kupy 0zł
- Akumulator BOSCH S4 **** 60Ah 540A 290 zł
- wyminana żarówek podświetlenia zegarów+nawiewu chyba z 7 zł nie licząc mozolnej długiej pracy przy skladaniu(linka) :-P

Łącznie daje to ponad 600 zł, a przy mojej pracy z wypłatą 300-350zł tygodniowo to sami wiecie :-/ :-| :-? Ale jestem zadowolony Seat ma nowe życie,mam na myśli klosze, pięknie wyglądają są czyściutkie a nie tak jak poprzednie żółte i matowe.

W najbliższych planach operacja popękanego zderzaka i lekkie podprostowanie lub wymiana wzmocnienia przedniego bo z lewej uniosło się o jakiś 1-1,5 cm co widać wzdlędem listwy. Reperacja i malowanie błotnika. Nie chodzi W OGÓLE NA BENZYNIE więc i to musze przed zimą zrobić. No i ta pompa wspomagania i Jej namiętny "dzzzzzzzyyy" przy wchodzeniu na obroty, moja dziewoja nie pozwala mi tego wymieniać, mówi że fajnie chodzi z zepsutą pompą. A nowa leży i sie kurzy :570:

Wszystko zależy od floty.

Pozdrawiam Mariusz
ODPOWIEDZ